ONLINE >>>

Mládež - Tabulky mládeže

Vybrat sezónu




Tabulky mládeže

Výsledky - extraliga

SOUTĚŽ:Extraliga: E-JUN | E-SDO | E-MDO | Liga: L-JUN | L-SDO | L-MDO |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny | CEM CHM HAV HBR HKM HVP JIH KLA KLP KOB KOM KVA LIB LIM MBL MDS MTT OLO PCE PLZ POM PRE SLA SPA TAB TEC TRI VIT VSE ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

18 10.03.2020 TAB CEM 2:1p
24 09.03.2020 PCE KVA 2:1
9 08.03.2020 TRI KVA 5:4
22 07.03.2020 KOM KLA 6:3
22 07.03.2020 HBR SPA 4:1
22 07.03.2020 HAV CHM 3:4sn
22 07.03.2020 SLA ZLN 4:1
22 07.03.2020 MBL KVA 1:0
22 07.03.2020 VIT HKM 3:2
20 07.03.2020 OLO MTT 1:2
20 07.03.2020 MDS KLP 5:1
20 07.03.2020 KOB TAB 4:6
20 07.03.2020 HVP CEM 1:3
20 07.03.2020 JIH VSE 4:0
20 07.03.2020 POM TEC 3:4p
22 06.03.2020 TRI LIB 1:4
22 06.03.2020 PRE LIM 1:6
22 06.03.2020 PCE PLZ 3:4
19 06.03.2020 POM JIH 2:1p
19 06.03.2020 OLO KLP 4:3sn
19 06.03.2020 KOB CEM 3:6
19 06.03.2020 MDS MTT 1:5
19 06.03.2020 HVP TAB 3:9
21 05.03.2020 KOM LIB 2:5
21 05.03.2020 HBR LIM 1:4
21 05.03.2020 KLA PCE 3:1
21 05.03.2020 SPA VIT 4:1
21 05.03.2020 CHM MBL 1:5
21 05.03.2020 HKM PRE 6:2
21 05.03.2020 SLA HAV 4:3p
21 04.03.2020 PLZ ZLN 2:6
19 04.03.2020 TEC VSE 5:6
12 04.03.2020 KLA VIT 2:3sn
24 01.03.2020 VIT KLA 1:6
20 29.02.2020 MBL PLZ 3:0
20 29.02.2020 KOM SLA 2:3
20 29.02.2020 PCE SPA 5:2
20 29.02.2020 HBR CHM 0:4
20 29.02.2020 HAV HKM 3:2sn
20 29.02.2020 TRI KLA 0:9
18 29.02.2020 OLO MDS 0:3
18 29.02.2020 HVP KOB 7:1
18 29.02.2020 JIH TEC 5:4
18 29.02.2020 KLP MTT 3:5
18 29.02.2020 POM VSE 2:3
20 28.02.2020 LIM ZLN 4:2
19 28.02.2020 VIT SLA 4:2
7 28.02.2020 TRI HKM 4:6
19 27.02.2020 LIB ZLN 2:4
19 27.02.2020 CHM PCE 3:7
19 27.02.2020 LIM HAV 3:1
19 27.02.2020 KLA HBR 3:1
19 27.02.2020 SPA MBL 2:3sn
19 27.02.2020 KVA KOM 7:2
12 26.02.2020 OLO JIH 3:1
20 23.02.2020 LIB PRE 10:1
18 22.02.2020 HBR KOM 2:5
18 22.02.2020 CHM SLA 0:3
18 22.02.2020 PCE HAV 4:1
18 22.02.2020 LIM VIT 0:1
18 22.02.2020 MBL PRE 2:3sn
18 22.02.2020 SPA HKM 2:1
18 22.02.2020 KLA LIB 1:8
17 22.02.2020 CEM POM 1:2
17 22.02.2020 KOB OLO 6:4
17 22.02.2020 HVP MDS 7:1
17 22.02.2020 TAB VSE 7:2
17 22.02.2020 MTT JIH 2:4
17 22.02.2020 KLP TEC 4:1
6 22.02.2020 TRI PLZ 3:6
17 21.02.2020 TRI HBR 11:4
17 21.02.2020 MBL VIT 4:3sn
16 21.02.2020 KLP JIH 1:2
16 21.02.2020 CEM VSE 2:3
16 21.02.2020 TAB POM 2:4
16 21.02.2020 KOB MDS 2:5
16 21.02.2020 HVP OLO 2:1sn
16 21.02.2020 MTT TEC 3:0
11 21.02.2020 HAV PLZ 5:4sn
17 20.02.2020 PCE ZLN 6:5
17 20.02.2020 KOM CHM 2:1
17 20.02.2020 HKM LIM 3:2sn
17 20.02.2020 SLA KVA 4:6
17 20.02.2020 HAV KLA 10:4
17 20.02.2020 PRE SPA 4:3sn
18 19.02.2020 KVA ZLN 7:2
17 18.02.2020 LIB PLZ 3:4p
19 16.02.2020 PLZ PRE 5:3
15 16.02.2020 KVA HKM 4:3p
16 15.02.2020 LIM LIB 2:5
16 15.02.2020 KLA SLA 5:3
16 15.02.2020 HAV SPA 4:3
16 15.02.2020 PLZ KOM 10:1
16 15.02.2020 HBR VIT 2:5
16 15.02.2020 CHM HKM 2:4
16 15.02.2020 KVA PRE 8:2
15 15.02.2020 VSE KLP 9:2
15 15.02.2020 OLO CEM 0:4
15 15.02.2020 MDS TAB 0:5
15 15.02.2020 POM MTT 4:3
15 15.02.2020 JIH KOB 6:2
15 15.02.2020 TEC HVP 3:2
16 14.02.2020 ZLN MBL 2:6
14 14.02.2020 OLO TAB 4:1
14 14.02.2020 VSE MTT 4:1
14 14.02.2020 JIH HVP 5:2
14 14.02.2020 MDS CEM 1:4
14 14.02.2020 POM KLP 5:3
14 14.02.2020 TEC KOB 5:1
4 14.02.2020 TRI PCE 8:5
15 13.02.2020 TRI LIM 1:2p
15 13.02.2020 LIB SPA 3:6
15 13.02.2020 VIT CHM 3:2
15 13.02.2020 ZLN KLA 4:5sn
15 13.02.2020 SLA PLZ 0:5
15 13.02.2020 HAV MBL 3:1
15 13.02.2020 KOM PCE 0:5
15 13.02.2020 PRE HBR 6:3
7 12.02.2020 HAV LIM 10:2
12 02.02.2020 SLA PRE 6:0
14 01.02.2020 MBL KOM 5:3
14 01.02.2020 CHM TRI 4:6
14 01.02.2020 LIM SLA 1:3
14 01.02.2020 SPA ZLN 2:4
14 01.02.2020 PCE PRE 5:1
14 01.02.2020 KLA HKM 3:2p
14 01.02.2020 PLZ VIT 3:4p
14 01.02.2020 HBR HAV 3:5
13 01.02.2020 CEM KLP 4:0
13 01.02.2020 OLO TEC 1:0p
13 01.02.2020 KOB POM 5:4
13 01.02.2020 HVP VSE 1:6
13 01.02.2020 TAB MTT 4:0
13 01.02.2020 MDS JIH 3:2
14 31.01.2020 LIB KVA 3:4
12 31.01.2020 CEM MTT 3:5
12 31.01.2020 TAB KLP 5:2
12 31.01.2020 MDS TEC 3:4
12 31.01.2020 KOB VSE 2:1
12 31.01.2020 HVP POM 1:0
1 31.01.2020 MBL TRI 9:3
13 30.01.2020 KOM LIM 2:3
13 30.01.2020 LIB CHM 3:1
13 30.01.2020 HAV KVA 4:5p
13 30.01.2020 VIT PCE 3:2
13 30.01.2020 ZLN HBR 4:2
13 30.01.2020 HKM PLZ 5:1
13 30.01.2020 PRE KLA 1:2
13 30.01.2020 SLA SPA 3:4p
20 29.01.2020 VIT KVA 2:3sn
5 28.01.2020 CHM KOM 6:1
6 25.01.2020 KOM HBR 2:4
12 18.01.2020 HKM KOM 2:3
12 18.01.2020 LIM MBL 3:10
12 18.01.2020 SPA TRI 5:3
12 18.01.2020 KVA PCE 4:3
12 18.01.2020 PLZ HBR 5:1
12 18.01.2020 CHM ZLN 1:2
11 18.01.2020 OLO VSE 1:4
11 18.01.2020 KOB KLP 5:4
11 18.01.2020 MDS POM 3:6
11 18.01.2020 HVP MTT 2:3
11 18.01.2020 JIH CEM 2:1p
11 18.01.2020 TEC TAB 4:3sn
23 17.01.2020 KVA HBR 4:1
23 17.01.2020 SLA TRI 2:5
12 17.01.2020 HAV LIB 1:4
11 17.01.2020 HKM ZLN 2:4
10 17.01.2020 OLO POM 0:1
10 17.01.2020 JIH TAB 2:1
10 17.01.2020 TEC CEM 0:4
10 17.01.2020 MDS VSE 5:4p
10 17.01.2020 HVP KLP 5:4sn
10 17.01.2020 KOB MTT 1:8
11 16.01.2020 KOM SPA 3:4p
11 16.01.2020 VIT LIB 5:2
11 16.01.2020 PCE LIM 2:1
11 15.01.2020 MBL KLA 2:5
8 15.01.2020 ZLN LIM 2:3
11 12.01.2020 CHM PRE 4:5
10 11.01.2020 KLA KOM 2:4
10 11.01.2020 PLZ PCE 8:0
10 11.01.2020 LIB TRI 5:3
10 11.01.2020 HKM VIT 1:3
10 11.01.2020 SPA HBR 7:3
10 11.01.2020 LIM PRE 3:4p
10 11.01.2020 KVA MBL 3:5
10 11.01.2020 CHM HAV 3:4
9 11.01.2020 CEM HVP 6:0
9 11.01.2020 VSE JIH 7:3
9 11.01.2020 MTT OLO 4:0
9 11.01.2020 KLP MDS 1:4
9 11.01.2020 TEC POM 2:4
21 10.01.2020 KVA TRI 3:5
10 10.01.2020 ZLN SLA 8:3
9 10.01.2020 LIB KOM 6:2
8 10.01.2020 MTT MDS 3:6
8 10.01.2020 KLP OLO 4:5p
8 10.01.2020 VSE TEC 2:1
8 10.01.2020 CEM KOB 6:3
8 10.01.2020 TAB HVP 4:1
8 10.01.2020 JIH POM 1:2
9 09.01.2020 VIT SPA 2:8
9 09.01.2020 PCE KLA 3:2
9 09.01.2020 HAV SLA 1:3
9 09.01.2020 TAB KOB 5:2
9 09.01.2020 PRE HKM 3:6
9 09.01.2020 MBL CHM 4:5sn
9 08.01.2020 ZLN PLZ 2:4
7 07.01.2020 PRE PLZ 0:5
7 07.01.2020 VSE POM 2:3
9 05.01.2020 LIM HBR 4:1
8 04.01.2020 HKM HAV 3:2
8 04.01.2020 PRE LIB 4:3sn
8 04.01.2020 KVA VIT 2:6
8 04.01.2020 SPA PCE 3:2p
8 04.01.2020 KLA TRI 3:4
8 04.01.2020 PLZ MBL 1:3
8 04.01.2020 CHM HBR 4:3
8 04.01.2020 SLA KOM 1:6
7 04.01.2020 CEM TAB 3:1
7 04.01.2020 MTT KLP 5:3
7 04.01.2020 TEC JIH 1:5
7 04.01.2020 MDS OLO 3:4sn
7 04.01.2020 KOB HVP 4:0
19 03.01.2020 HKM TRI 3:2
7 03.01.2020 ZLN LIB 1:3
7 03.01.2020 MBL SPA 0:1
7 03.01.2020 SLA VIT 4:1
7 19.12.2019 PCE CHM 5:3
7 18.12.2019 HBR KLA 3:4sn
7 15.12.2019 KOM KVA 3:6
18 14.12.2019 PLZ TRI 3:2p
6 14.12.2019 VIT LIM 5:2
6 14.12.2019 ZLN KVA 6:1
6 14.12.2019 SLA CHM 3:4
6 14.12.2019 HKM SPA 0:1
6 14.12.2019 VSE TAB 6:4
6 14.12.2019 MDS HVP 2:1p
6 14.12.2019 OLO KOB 2:3sn
6 14.12.2019 TEC KLP 5:3
6 14.12.2019 POM CEM 3:6
6 14.12.2019 PRE MBL 2:6
6 14.12.2019 JIH MTT 2:1
6 14.12.2019 LIB KLA 5:6sn
6 14.12.2019 HAV PCE 1:2p
5 13.12.2019 MDS KOB 5:2
5 13.12.2019 POM TAB 2:3
5 13.12.2019 JIH KLP 8:2
5 13.12.2019 ZLN PCE 7:3
5 13.12.2019 VIT MBL 3:1
5 13.12.2019 HBR TRI 1:4
5 13.12.2019 OLO HVP 4:1
5 13.12.2019 TEC MTT 3:2sn
5 13.12.2019 VSE CEM 4:3p
5 12.12.2019 SPA PRE 3:1
5 12.12.2019 KLA HAV 6:3
5 12.12.2019 LIM HKM 1:3
5 12.12.2019 KVA SLA 2:7
5 11.12.2019 PLZ LIB 2:8
4 07.12.2019 TAB MDS 6:4
4 07.12.2019 KOB JIH 3:2p
4 07.12.2019 HKM CHM 4:0
4 07.12.2019 PRE KVA 3:6
4 07.12.2019 HVP TEC 1:3
4 07.12.2019 KOM PLZ 2:7
4 07.12.2019 SPA HAV 3:1
4 07.12.2019 MTT POM 8:3
4 07.12.2019 LIB LIM 8:2
4 07.12.2019 KLP VSE 3:5
4 07.12.2019 VIT HBR 7:2
4 07.12.2019 SLA KLA 5:0
16 06.12.2019 PCE TRI 3:0
3 06.12.2019 KOB TEC 5:4
3 06.12.2019 HKM KVA 6:4
3 06.12.2019 CEM MDS 5:2
3 06.12.2019 TAB OLO 7:1
3 06.12.2019 MBL HAV 4:5p
3 06.12.2019 KLP POM 2:3p
3 06.12.2019 HVP JIH 2:6
3 06.12.2019 MTT VSE 1:2
4 05.12.2019 CEM OLO 2:0
3 05.12.2019 KLA ZLN 10:3
3 05.12.2019 PLZ SLA 5:3
3 05.12.2019 CHM VIT 1:2
3 05.12.2019 LIM TRI 3:2sn
3 05.12.2019 SPA LIB 5:3
3 05.12.2019 PCE KOM 5:2
3 05.12.2019 HBR PRE 4:3
4 04.12.2019 MBL ZLN 1:0p
2 30.11.2019 PRE PCE 1:3
2 30.11.2019 HAV HBR 7:2
2 30.11.2019 ZLN SPA 3:4
2 30.11.2019 HKM KLA 8:2
2 30.11.2019 SLA LIM 5:2
2 30.11.2019 VIT PLZ 4:0
2 30.11.2019 TRI CHM 4:3p
2 30.11.2019 VSE HVP 5:2
2 30.11.2019 POM KOB 6:1
2 30.11.2019 TEC OLO 3:0
2 30.11.2019 KOM MBL 1:9
2 30.11.2019 JIH MDS 5:3
2 30.11.2019 MTT TAB 3:6
2 30.11.2019 KLP CEM 0:9
2 30.11.2019 KVA LIB 7:3
13 29.11.2019 TRI MBL 1:5
1 29.11.2019 MTT CEM 2:1
1 29.11.2019 JIH OLO 1:0sn
1 29.11.2019 POM HVP 3:4p
1 29.11.2019 TEC MDS 1:3
1 29.11.2019 VSE KOB 6:5p
1 28.11.2019 PLZ HKM 2:4
1 28.11.2019 HBR ZLN 4:3
1 28.11.2019 KLA PRE 6:5
1 28.11.2019 LIM KOM 3:2
1 28.11.2019 CHM LIB 2:4
1 28.11.2019 KVA HAV 3:1
1 28.11.2019 PCE VIT 1:5
1 28.11.2019 KLP TAB 3:1
1 28.11.2019 SPA SLA 4:3
Skupina Východ 23.11.2019 ZLN VSE 0:5
Skupina Západ 23.11.2019 MTT SPA 3:10
Skupina Západ 23.11.2019 KLP CHM 2:1p
Skupina Západ 23.11.2019 KVA KLA 5:4
Skupina Východ 23.11.2019 OLO PRE 3:2p
Skupina Střed 23.11.2019 HBR HKM 2:3
Skupina Západ 23.11.2019 HVP PLZ 1:4
Skupina Střed 23.11.2019 MBL TAB 4:6
Skupina Východ 23.11.2019 POM VIT 3:7
Skupina Střed 23.11.2019 TEC PCE 4:5p
Skupina Střed 23.11.2019 JIH CEM 1:2sn
Skupina Západ 23.11.2019 LIM KOB 9:3
Skupina Východ 23.11.2019 TRI KOM 5:4
Skupina Východ 23.11.2019 HAV MDS 3:0
Skupina Střed 23.11.2019 LIB SLA 4:3sn
Skupina Západ 21.11.2019 KOB KVA 3:1
Skupina Západ 21.11.2019 KLA HVP 5:2
Skupina Západ 21.11.2019 PLZ MTT 4:2
Skupina Východ 21.11.2019 VIT OLO 3:0
Skupina Východ 21.11.2019 VSE POM 4:3p
Skupina Střed 21.11.2019 HKM LIB 4:2
Skupina Západ 21.11.2019 SPA KLP 3:0
Skupina Západ 21.11.2019 CHM LIM 1:5
Skupina Střed 21.11.2019 CEM MBL 2:7
Skupina Východ 21.11.2019 MDS ZLN 2:3sn
Skupina Východ 21.11.2019 PRE TRI 4:2
Skupina Východ 21.11.2019 KOM HAV 6:2
Skupina Střed 21.11.2019 PCE JIH 1:2
Skupina Střed 21.11.2019 SLA TEC 4:2
Skupina Střed 21.11.2019 TAB HBR 4:1
Skupina Střed 16.11.2019 SLA HKM 6:0
Skupina Střed 16.11.2019 TEC JIH 2:3
Skupina Západ 16.11.2019 HVP MTT 3:2
Skupina Východ 16.11.2019 VSE MDS 3:5
Skupina Západ 16.11.2019 LIM SPA 2:1sn
Skupina Západ 16.11.2019 KVA CHM 4:5
Skupina Východ 16.11.2019 TRI VIT 2:7
Skupina Východ 16.11.2019 HAV PRE 2:1
Skupina Střed 16.11.2019 HBR CEM 4:1
Skupina Západ 16.11.2019 KLA KOB 4:1
Skupina Východ 16.11.2019 POM OLO 4:3p
Skupina Západ 16.11.2019 KLP PLZ 0:1
Skupina Střed 16.11.2019 MBL PCE 4:3
Skupina Východ 16.11.2019 ZLN KOM 3:1
Skupina Střed 16.11.2019 LIB TAB 5:1
Skupina Západ 14.11.2019 KOB HVP 4:7
Skupina Střed 14.11.2019 CEM LIB 6:3
Skupina Východ 14.11.2019 VIT HAV 2:4
Skupina Východ 14.11.2019 MDS POM 5:0
Skupina Střed 14.11.2019 HKM TEC 4:2
Skupina Východ 14.11.2019 PRE ZLN 4:3
Skupina Západ 14.11.2019 PLZ LIM 2:3p
Skupina Západ 14.11.2019 CHM KLA 5:6
Skupina Východ 14.11.2019 KOM VSE 4:1
Skupina Západ 14.11.2019 SPA KVA 3:9
Skupina Střed 14.11.2019 JIH MBL 2:1sn
Skupina Západ 14.11.2019 MTT KLP 3:2
Skupina Střed 14.11.2019 TAB SLA 2:6
Skupina Střed 14.11.2019 PCE HBR 6:3
Skupina Východ 14.11.2019 OLO TRI 2:3
Skupina Východ 12.11.2019 PRE HAV 3:4sn
Skupina Západ 02.11.2019 HVP KOB 3:5
Skupina Západ 31.10.2019 KVA KLP 4:1
Skupina Západ 29.10.2019 KLP KLA 0:8
Skupina Západ 28.10.2019 MTT HVP 4:2
Skupina Západ 26.10.2019 PLZ KVA 5:3
Skupina Střed 26.10.2019 HKM TAB 6:2
Skupina Střed 26.10.2019 HBR JIH 6:1
Skupina Východ 26.10.2019 ZLN VIT 1:3
Skupina Západ 26.10.2019 LIM MTT 3:1
Skupina Západ 26.10.2019 HVP KLP 3:2sn
Skupina Střed 26.10.2019 LIB PCE 1:5
Skupina Východ 26.10.2019 HAV OLO 5:0
Skupina Východ 26.10.2019 POM TRI 3:4
Skupina Východ 26.10.2019 MDS KOM 3:4
Skupina Východ 26.10.2019 VSE PRE 2:1p
Skupina Střed 26.10.2019 TEC MBL 2:7
Skupina Střed 26.10.2019 SLA CEM 4:2
Skupina Západ 26.10.2019 KLA SPA 2:3
Skupina Západ 26.10.2019 KOB CHM 4:6
Skupina Střed 24.10.2019 PCE SLA 4:3sn
Skupina Střed 24.10.2019 TAB TEC 5:6p
Skupina Západ 24.10.2019 KLP LIM 3:2
Skupina Střed 24.10.2019 MBL HBR 3:1
Skupina Západ 24.10.2019 SPA KOB 6:1
Skupina Východ 24.10.2019 VIT VSE 5:2
Skupina Západ 24.10.2019 PLZ KLA 5:1
Skupina Střed 24.10.2019 CEM HKM 2:5
Skupina Západ 24.10.2019 CHM HVP 6:3
Skupina Střed 24.10.2019 JIH LIB 2:6
Skupina Východ 24.10.2019 KOM POM 12:0
Skupina Východ 24.10.2019 TRI HAV 2:5
Skupina Východ 24.10.2019 PRE MDS 6:1
Skupina Východ 24.10.2019 OLO ZLN 4:3
Skupina Západ 23.10.2019 MTT KVA 3:6
Skupina Západ 21.10.2019 CHM KOB 7:3
Skupina Východ 19.10.2019 KOM PRE 3:0
Skupina Střed 19.10.2019 SLA JIH 3:2p
Skupina Západ 19.10.2019 HVP LIM 1:3
Skupina Východ 19.10.2019 VSE OLO 4:1
Skupina Střed 19.10.2019 TEC HBR 4:6
Skupina Střed 19.10.2019 HKM PCE 7:2
Skupina Západ 19.10.2019 KLA MTT 4:1
Skupina Střed 19.10.2019 MBL LIB 1:2
Skupina Střed 19.10.2019 TAB CEM 2:1p
Skupina Východ 19.10.2019 MDS VIT 5:6
Skupina Západ 19.10.2019 CHM SPA 4:2
Skupina Východ 19.10.2019 ZLN TRI 0:3
Skupina Východ 19.10.2019 POM HAV 0:3
Skupina Západ 19.10.2019 KOB PLZ 2:10
Skupina Střed 17.10.2019 HBR LIB 1:8
Skupina Střed 17.10.2019 CEM TEC 2:1
Skupina Střed 17.10.2019 MBL SLA 5:3
Skupina Východ 17.10.2019 VIT KOM 6:4
Skupina Západ 17.10.2019 PLZ CHM 5:6sn
Skupina Střed 17.10.2019 JIH HKM 3:5
Skupina Západ 17.10.2019 LIM KVA 1:5
Skupina Západ 17.10.2019 SPA HVP 3:0
Skupina Východ 17.10.2019 TRI VSE 5:0
Skupina Východ 17.10.2019 HAV ZLN 0:2
Skupina Východ 17.10.2019 PRE POM 5:2
Skupina Střed 17.10.2019 PCE TAB 4:2
Skupina Východ 17.10.2019 OLO MDS 2:5
Skupina Západ 16.10.2019 MTT KOB 4:3
Skupina Východ 12.10.2019 POM ZLN 4:2
Skupina Západ 12.10.2019 SPA PLZ 1:2p
Skupina Východ 12.10.2019 MDS TRI 2:4
Skupina Střed 12.10.2019 SLA HBR 5:0
Skupina Východ 12.10.2019 KOM OLO 11:0
Skupina Západ 12.10.2019 KOB KLP 2:1
Skupina Západ 12.10.2019 CHM MTT 5:1
Skupina Východ 12.10.2019 VSE HAV 2:4
Skupina Západ 12.10.2019 HVP KVA 1:4
Skupina Střed 12.10.2019 TEC LIB 1:6
Skupina Střed 12.10.2019 HKM MBL 1:3
Skupina Východ 12.10.2019 PRE VIT 0:3
Skupina Střed 12.10.2019 CEM PCE 5:6p
Skupina Střed 12.10.2019 TAB JIH 2:6
Skupina Západ 12.10.2019 KLA LIM 5:1
Skupina Západ 10.10.2019 KLA KVA 4:5
Skupina Střed 10.10.2019 CEM JIH 3:4sn
Skupina Západ 10.10.2019 KOB LIM 5:4sn
Skupina Západ 10.10.2019 PLZ HVP 7:0
Skupina Východ 10.10.2019 VSE ZLN 0:6
Skupina Východ 10.10.2019 VIT POM 7:5
Skupina Střed 10.10.2019 HKM HBR 9:1
Skupina Západ 10.10.2019 CHM KLP 8:2
Skupina Východ 10.10.2019 MDS HAV 1:8
Skupina Východ 10.10.2019 PRE OLO 2:3sn
Skupina Západ 10.10.2019 SPA MTT 7:1
Skupina Východ 10.10.2019 KOM TRI 6:3
Skupina Střed 10.10.2019 PCE TEC 15:0
Skupina Střed 10.10.2019 SLA LIB 2:4
Skupina Střed 10.10.2019 TAB MBL 1:3
Skupina Západ 05.10.2019 MTT PLZ 2:6
Skupina Střed 05.10.2019 HBR TAB 3:1
Skupina Střed 05.10.2019 JIH PCE 2:9
Skupina Západ 05.10.2019 HVP KLA 3:6
Skupina Střed 05.10.2019 TEC SLA 0:4
Skupina Východ 05.10.2019 ZLN MDS 5:4p
Skupina Západ 05.10.2019 LIM CHM 3:0
Skupina Západ 05.10.2019 KVA KOB 7:1
Skupina Východ 05.10.2019 TRI PRE 3:2
Skupina Východ 05.10.2019 POM VSE 3:2
Skupina Západ 05.10.2019 KLP SPA 0:10
Skupina Střed 05.10.2019 MBL CEM 2:1
Skupina Střed 05.10.2019 LIB HKM 1:3
Skupina Východ 05.10.2019 OLO VIT 0:4
Skupina Východ 05.10.2019 HAV KOM 3:2p
Skupina Střed 03.10.2019 CEM HBR 6:2
Skupina Západ 03.10.2019 PLZ KLP 9:0
Skupina Východ 03.10.2019 MDS VSE 1:2
Skupina Západ 03.10.2019 SPA LIM 2:3
Skupina Střed 03.10.2019 HKM SLA 9:3
Skupina Západ 03.10.2019 CHM KVA 1:3
Skupina Střed 03.10.2019 JIH TEC 2:4
Skupina Východ 03.10.2019 OLO POM 1:7
Skupina Východ 03.10.2019 KOM ZLN 2:3p
Skupina Střed 03.10.2019 TAB LIB 0:6
Skupina Západ 02.10.2019 KOB KLA 4:5
Skupina Východ 02.10.2019 VIT TRI 10:2
Skupina Střed 02.10.2019 PCE MBL 3:4sn
Skupina Střed 28.09.2019 MBL JIH 7:1
Skupina Východ 28.09.2019 ZLN PRE 3:2
Skupina Střed 28.09.2019 HBR PCE 3:4p
Skupina Střed 28.09.2019 TEC HKM 1:7
Skupina Východ 28.09.2019 VSE KOM 4:3
Skupina Západ 28.09.2019 LIM PLZ 4:3
Skupina Západ 28.09.2019 KLP MTT 1:2p
Skupina Východ 28.09.2019 TRI OLO 5:1
Skupina Východ 28.09.2019 HAV VIT 6:3
Skupina Západ 28.09.2019 KLA CHM 8:1
Skupina Východ 28.09.2019 POM MDS 3:4
Skupina Střed 28.09.2019 LIB CEM 3:2
Skupina Západ 27.09.2019 KVA SPA 4:2
Skupina Střed 27.09.2019 SLA TAB 8:0
Skupina Východ 26.09.2019 PRE VSE 4:2
Skupina Střed 26.09.2019 CEM SLA 2:4
Skupina Západ 26.09.2019 KLP HVP 2:3sn
Skupina Východ 26.09.2019 VIT ZLN 6:4
Skupina Západ 26.09.2019 SPA KLA 4:6
Skupina Střed 26.09.2019 MBL TEC 9:3
Skupina Východ 26.09.2019 TRI POM 7:0
Skupina Střed 26.09.2019 JIH HBR 3:6
Skupina Západ 26.09.2019 KVA PLZ 1:4
Skupina Východ 26.09.2019 KOM MDS 11:1
Skupina Střed 26.09.2019 PCE LIB 6:4
Skupina Střed 26.09.2019 TAB HKM 2:8
Skupina Východ 26.09.2019 OLO HAV 1:4
Skupina Západ 25.09.2019 MTT LIM 0:8
Skupina Západ 21.09.2019 KVA MTT 5:1
Skupina Východ 21.09.2019 POM KOM 1:7
Skupina Východ 21.09.2019 HAV TRI 4:3
Skupina Střed 21.09.2019 HKM CEM 10:3
Skupina Střed 21.09.2019 SLA PCE 4:2
Skupina Východ 21.09.2019 MDS PRE 2:4
Skupina Střed 21.09.2019 LIB JIH 5:4sn
Skupina Východ 21.09.2019 ZLN OLO 4:1
Skupina Západ 21.09.2019 LIM KLP 4:1
Skupina Západ 21.09.2019 HVP CHM 0:9
Skupina Střed 21.09.2019 TEC TAB 3:2p
Skupina Východ 21.09.2019 VSE VIT 4:3sn
Skupina Střed 21.09.2019 HBR MBL 2:3sn
Skupina Západ 21.09.2019 KOB SPA 0:4
Skupina Západ 21.09.2019 KLA PLZ 2:6
Skupina Západ 20.09.2019 MTT KLA 3:7
Skupina Východ 19.09.2019 PRE KOM 2:5
Skupina Střed 19.09.2019 HBR TEC 9:3
Skupina Střed 19.09.2019 LIB MBL 5:7
Skupina Západ 19.09.2019 KLP KVA 0:6
Skupina Střed 19.09.2019 CEM TAB 2:1p
Skupina Západ 19.09.2019 PLZ KOB 14:2
Skupina Východ 19.09.2019 VIT MDS 2:3p
Skupina Střed 19.09.2019 PCE HKM 5:2
Skupina Západ 19.09.2019 SPA CHM 2:5
Skupina Západ 19.09.2019 LIM HVP 9:1
Skupina Střed 19.09.2019 JIH SLA 1:5
Skupina Východ 19.09.2019 TRI ZLN 2:10
Skupina Východ 19.09.2019 HAV POM 3:1
Skupina Východ 19.09.2019 OLO VSE 3:2
Skupina Západ 14.09.2019 HVP SPA 1:2
Skupina Střed 14.09.2019 SLA MBL 4:3p
Skupina Východ 14.09.2019 VSE TRI 3:4
Skupina Střed 14.09.2019 TEC CEM 0:5
Skupina Střed 14.09.2019 TAB PCE 0:12
Skupina Západ 14.09.2019 CHM PLZ 0:7
Skupina Západ 14.09.2019 KVA LIM 4:3
Skupina Východ 14.09.2019 POM PRE 1:7
Skupina Východ 14.09.2019 MDS OLO 0:4
Skupina Východ 14.09.2019 KOM VIT 2:5
Skupina Západ 14.09.2019 KOB MTT 1:7
Skupina Východ 14.09.2019 ZLN HAV 3:2
Skupina Střed 14.09.2019 LIB HBR 6:0
Skupina Západ 14.09.2019 KLA KLP 4:3p
Skupina Západ 13.09.2019 MTT CHM 4:6
Skupina Střed 13.09.2019 HKM JIH 4:2
Skupina Východ 12.09.2019 ZLN POM 11:1
Skupina Střed 12.09.2019 LIB TEC 10:0
Skupina Západ 12.09.2019 KLP KOB 0:3
Skupina Západ 12.09.2019 PLZ SPA 6:2
Skupina Východ 12.09.2019 VIT PRE 4:1
Skupina Střed 12.09.2019 JIH TAB 2:1
Skupina Střed 12.09.2019 MBL HKM 3:4
Skupina Východ 12.09.2019 TRI MDS 1:4
Skupina Západ 12.09.2019 LIM KLA 5:3
Skupina Východ 12.09.2019 HAV VSE 2:1
Skupina Západ 12.09.2019 KVA HVP 8:0
Skupina Střed 12.09.2019 PCE CEM 9:0
Skupina Východ 12.09.2019 OLO KOM 4:5
Skupina Střed 12.09.2019 HBR SLA 2:4

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:02x
1:0pp2x
1:0sn1x
2:01x
2:115x
2:1pp8x
2:1sn3x
3:010x
3:118x
3:218x
3:2pp8x
3:2sn5x
4:07x
4:122x
4:217x
4:315x
4:3pp8x
4:3sn8x
5:05x
5:111x
5:215x
5:315x
5:47x
5:4pp2x
5:4sn4x
6:04x
6:16x
6:27x
6:39x
6:47x
6:52x
6:5pp1x
7:02x
7:16x
7:26x
7:35x
7:51x
8:03x
8:11x
8:25x
8:32x
8:51x
9:02x
9:12x
9:21x
9:35x
10:01x
10:12x
10:22x
10:32x
10:41x
11:01x
11:12x
11:41x
12:01x
14:21x
15:01x
0:15x
0:21x
0:36x
0:47x
0:56x
0:63x
0:71x
0:82x
0:93x
0:101x
0:121x
1:212x
1:2pp4x
1:2sn1x
1:316x
1:412x
1:59x
1:65x
1:75x
1:84x
1:91x
2:314x
2:3pp4x
2:3sn9x
2:420x
2:513x
2:610x
2:75x
2:83x
2:91x
2:102x
3:412x
3:4pp8x
3:4sn6x
3:59x
3:613x
3:73x
3:92x
3:102x
4:55x
4:5pp4x
4:5sn2x
4:69x
4:71x
5:63x
5:6pp2x
5:6sn2x
5:71x


Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.