ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Č. Budějovice (sobota 17:00) | JUNIOŘI: Warriors Brno - Přerov 2:3 (SN) | DOROST: Ml. Boleslav - Přerov (sobota 12:30)
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Mládež - Tabulky mládeže

Vybrat sezónu




Tabulky mládeže

ELIOD Extraliga dorostu 2019/2020 - o pořadí v play off


Zobrazit tabulku: I. část - nadstavba/play-out - II. část
Výsledky zápasů |
P klub Z V VpPp P VB : IB +/- B
1. HC Vítkovice Ridera 26 20 1 1 4 109 : 62 +47 63
2. HC Energie Karlovy Vary 29 17 3 0 9 125 : 101 +24 57
3. Mountfield HK 27 17 1 2 7 101 : 67 +34 55
4. HC Škoda Plzeň 27 15 3 3 6 115 : 68 +47 54
5. BK Mladá Boleslav 26 14 3 3 6 107 : 69 +38 51
6. HC Dynamo Pardubice 27 13 3 2 9 95 : 89 +6 47
7. HC Sparta Praha 27 12 3 3 9 88 : 85 +3 45
8. Bílí Tygři Liberec 27 13 1 3 10 108 : 89 +19 44
9. AZ RESIDOMO Havířov 26 12 3 2 9 94 : 78 +16 44
10. PSG Berani Zlín 28 12 1 2 13 94 : 92 +2 40
11. HC Slavia Praha 27 11 1 3 12 95 : 92 +3 38
12. Rytíři Kladno 26 10 4 0 12 106 : 105 +1 38
13. HC Litvínov 27 9 4 2 12 69 : 94 -25 37
14. HC Oceláři Třinec 26 9 1 3 13 80 : 111 -31 32
15. HC Kometa Brno 27 8 0 3 16 74 : 111 -37 27
16. Piráti Chomutov 27 6 2 1 18 74 : 104 -30 23
17. HC ZUBR Přerov 28 4 3 1 20 67 : 113 -46 19
18. BK Havlíčkův Brod 26 3 0 3 20 54 : 125 -71 12
Aktuální k: 15.02.2020.
Po najetí kurzorem na záhlaví se zobrazí název sloupce. Kliknutím se tabulka podle sloupce setřídí.

Herní systém soutěže

2. část: O pořadí v play-off:

- družstva umístěná po 1. části ve skupinách „Západ“, „Střed“ a „Východ“ na 1. - 6. místě se utkají dvoukolově s družstvy umístěnými na 1. - 6. místě ostatních skupin (24 utkání) s tím, že v této části soutěže se družstvům započítávají výsledky vzájemných utkání z 1. části soutěže s družstvy své skupiny, která umístěním v 1. části soutěže rovněž získala právo účasti v této části soutěže.

×
Dnes v 12:30 | Dor.
BK Mladá Boleslav
HC ZUBR Přerov
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC ZUBR Přerov
ČEZ Motor České Budějovice