ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Vsetín 4:3 (SN) | JUNIOŘI: Přerov - Vsetín (ZRUŠENO) | DOROST: Přerov - Chomutov (ZRUŠENO)

Mládež - žáci, 8.třída - Aktuality

čtvrtek 27.2.2020

HC ZUBR Přerov - HC Orlová (neděle 1. 3. 2020)

Sraz 14:45, začátek 15:45.

Trnka, Ryšavý - Polame, Škňouřil, Janek, Daniš - Šťastný, Přeslička, Macháček, Tsubera, Ondriš, Nedbal, Zavadil Jan, Mrlík.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 13.2.2020

HC Oceláři Třinec - HC ZUBR Přerov (sobota 15. 2. 2020)

Sraz 12:00, odjezd 12:15, začátek 17:00.

Trnka, Ryšavý - Polame, Janek, Škňouřil, Daniš, Hermély, Štastný, Přeslička, Macháček, Zavadil Jiří, Šindler, Tsubera, Ondriš, Zavadil Jan, Nedbal, Rudolf.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 6.2.2020

HC ZUBR Přerov - RT TORAX Poruba (neděle 9. 2. 2020)

Sraz 12:45, začátek 13:45

Trnka, Ryšavý - Polame, Janek, Škňouřil, Daniš, Mrlík, Hermély - Šťastný, Přeslička, Dobša, Zavadil Jiří, Macháček, Šindler, Nedbal, Tsubera, Zavadil Jan.

Náhradník: Ondriš

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 30.1.2020

HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov (sobota 1. 2. 2020)

Sraz 8:15, odjezd 8:30, začátek 12:45.

Ryšavý, Trnka - Polame, Škňouřil, Janek, Mrlík, Daniš - Přeslička, Šťastný, Dobša, Šindler, Zavadil Jiří, Macháček, Nedbal, Tsubera, Ondriš.

Změna nominace vyhrazena !!!


pátek 24.1.2020

HC ZUBR Přerov - HC Vítkovice Ridera (sobota 25. 1. 2020)

Sraz 12:30, začátek 13:30.

Trnka, Ryšavý - Polame, Škňouřil, Raška, Daniš, Hermély, Mrlík, Přeslička, Dobša, Šťastný, Zavadil, Macháček, Nedbal, Tsubera, Šindler, Ondriš.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 9.1.2020

HC Orlová- HC ZUBR Přerov (sobota 11. 1. 2020 )

Sraz 7:00, odjezd 7:15, začátek 12:00.

Trnka, Ryšavý - Polame, Janek, Raška, Mrlík - Šťastný, Přeslička, Zavadil, Nedbal, Tsubera, Rozehnal, Ondriš, Rudolf, Hermély.

Změna nominace vyhrazena !!!



pátek 3.1.2020

HC ZUBR Přerov - HC Oceláři Třinec (sobota 4. 1. 2020)

Sraz 15:45, začátek 16:45.

Trnka, Ryšavý - Polame, Janek, Raška, Škňouřil, Daniš, Hermély - Přeslička, Šťastný, Dobša, Šindler, Zavadil Jiří, Rozehnal, Tsubera, Mrlík, Nedbal, Ondriš.

Změna nominace vyhrazena !!!


pátek 20.12.2019

NOMINACE NA TURNAJ PŘEROV 29. - 30. 12. 2019

29. 12. 2019

Ryšavý, Trnka - Polame, Svozil, Janek, Škňouřil, Daniš, Hermély, Raška, Zavadil Jan, Galnor, Šťastný, Dobša, Přeslička, Macháček, Šindler, Zavadil Jiří, Tsubera, Nedbal, Rozehnal.

30. 12. 2019

Ryšavý, Trnka - Polame, Svozil, Janek, Škňouřil, Daniš, Hermély, Raška, Mrlík, Galnor, Šťastný, Dobša, Přeslička, Macháček, Šindler, Zavadil Jiří, Tsubera, Rozehnal, Ondriš.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 12.12.2019

HC Studénka - HC ZUBR Přerov (neděle 15. 12. 2019 )

Sraz 7:15, odjezd 7:30, začátek 12:00.

Trnka, Ryšavý - Polame (A), Janek, Raška, Škňouřil (C), Daniš, Hermély - Šťastný, Přeslička (A), Dobša, Zavadil Jiří, Macháček, Nedbal, Šindler, Tsubera, Ondriš.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 12.12.2019

HC ZUBR Přerov - HC MD Šumperk (sobota 14. 12. 2019)

Sraz 16:00 začátek 17:00.

Trnka, Ryšavý - Polame (A), Janek, Raška, Škňouřil (C), Daniš, Hermély - Šťastný, Přeslička (A), Dobša, Zavadil Jiří, Macháček, Nedbal, Šindler, Tsubera, Mrlík.

Změna nominace vyhrazena !!!


Další stránky
123456>>