PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Stadion - Rekonstrukce

Opravený zimní stadion v Přerově dnes slaví jeden rok!

čtvrtek 23.9.2010 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Čas letí jako bláznivý, nechytím ho já a ani Vy. Taková slova jedné z mnoha písniček Karla Gotta se přesně hodí k našemu dnešnímu článku. Že nevíte proč? Odpověď na tuto jednoduchou otázku Vám hned dáme. Dnes je to totiž přesně jeden rok, co byl otevřen po náročné rekonstrukci přerovský zimní stadion. Pořádnou zatěžkávací zkouškou prošel hned během prvního dne. Přerovští Zubři tehdy přivítali Valašský hokejový klub Vsetín a před téměř vyprodanými tribunami dokázali zvítězit. V článku Vám nabízíme řadu fotografií, které rekonstrukci hokejového stánku připomínají.

Rekonstrukce stadionu: Nahlédněte do plánů stavby

středa 20.5.2009 | Karel Petr
P ř e r o v - S více než šestitýdenním zpožděním dnes tj. ve středu 20.5.2009 došlo k předání zimního stadionu firmě, která provede jeho hodně diskutovanou rekonstrukci. Jak bude zimní stadion vypadat ? Dnes jsme nahlédli do výkresů a tak Vám v tomto článku z nich ukážeme to podstatné. Termín dokončení rekonstrukce není ale zatím bohužel znám. V dalších článcích vás budeme průběžně informovat o jejím průběhu a budeme pravidelně přinášet foto a videa.

Konec nejistotě! Zítra začíná rekonstrukce stadionu

úterý 19.5.2009 | Redakce
P ř e r o v - Nejistota kolem začátku rekonstrukce přerovského zimního stadionu už dnešním dnem definitivně končí. Po více než měsíčním vyjednávání se podařilo vyřešit všechny nesrovnalosti ve výběrovém řízení na dodavatele stavby a dnes v dopoledních hodinách byla podepsána smlouva s firmou Přerovská stavební a.s., která celou akci rekonstrukce stadionu zajišťuje. Hokejový stánek přerovských Zubrů se tedy počínaje zítřejším dnem a na řadu týdnů promění ve staveniště.

Rekonstrukce ZS: Termín zahájení je stále nejasný

středa 6.5.2009 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Termín začátku rekonstrukce zimínho stadionu v Přerově je zatím stále nejasný. Zahájení velkých úprav bylo přitom původně plánováno na pondělí 6. dubna 2009, tedy přesně před měsícem. Díky odvolání olomoucké stavební společnosti GEMO v závěru zákonné lhůty se však zatím s pracemi nezačalo a hokejovou halu tak v těchto dnech využívají všechny týmy k letní přípravě. Přerovský zimní stadion má letos projít největšími úpravami od doby jeho postavení v roce 1971.

Rekonstrukce přerovského zimního stadionu nezačala

úterý 7.4.2009 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Rekonstrukce přerovského zimního stadionu, která měla podle původního plánu začít během včerejšího dne nakonec neodstartovala. Důvodem zpoždění začátku je odvolání společnosti Gemo, která skončila ve výběrovém řízení na dodavatele stavby za Přerovskou stavební a.s. na druhém místě. Odvolání v závěru zákonné lhůty společnost Gemo využila kvůli nesrovnalostem ve výběrovém řízení. Na jaký termín se začátek oprav zimního stadionu posouvá zatím není známo.

Přerovský zimní stadion čeká náročná rekonstrukce

úterý 17.3.2009 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Do sezóny 2009/2010 vyjedou přerovští hokejisté už na nově zrekonstruovaném zimním stadionu. Během osmatřicetiletého provozu se hala dočkala zatím jen jediné větší opravy, když v roce 1999 muselo být nahrazeno poškozené chladící zařízení. Od 6. dubna do začátku nové sezóny ale přerovský zimní stadion bude postupně měnit svoji vnitřní tvář a dočká se modernějších úprav. Co všechno bude rekonstrukce obsahovat? To se dozvíte v následujícím obsáhlém článku.

Další stránky
1>>