ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Kadaň 3:1

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Mládežnický hokej v Přerově žije! Nejmenší hráči o tréninky přípravky nepřijdou

středa 24.2.2021 | HC ZUBR Přerov
Probíhající pandemie koronaviru výrazně ovlivňuje sportování dětí a mládeže. Ve středu 14. října loňského roku se dětem základních škol uzavřely třídy a právě tak i jejich možnost sportovat. Mateřské školy sice zůstaly otevřené, od prosince se navíc do lavic mohli vrátit prvňáci s druháky. Sportování však nejmenším zůstalo zatím odepřené. HC ZUBR Přerov nicméně pomyslnou flintu do žita nehází a průběžně připravuje možné varianty nastartování hokejové přípravky pro děti od čtyř do sedmi let. Tak, aby se děti ihned po uvolnění zákazů ze strany vlády mohly znovu vrátit na své tréninky.

Mládež bez bojů o body, Český svaz ledního hokeje předčasně ukončil soutěže

úterý 2.2.2021 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Onemocnění COVID-19 už delší dobu komplikuje veškeré sportovní aktivity. Trénovat a hrát mistrovské zápasy teď mohou pouze profesionální hokejisté, ostatní nikoliv. Prezident Českého hokeje Tomáš Král proto v pondělí 1. února rozhodl o předčasném ukončení všech neprofesionálních soutěží. Zubři tak již letos nenastoupí do extraligy juniorů, dorostu ani do žákovských soutěží.

Mladí Zubři začali trénovat na venkovním ledě, z Přerova za ním vyrazili do Hluboček

pondělí 21.12.2020 | Petr Komárek
H l u b o č k y – Mládežničtí hokejisté Přerova pokračují navzdory přísným protikoronavirovým opatřením v tréninku. Hráči dorostu a žákovských kategorií se v závěru kalendářního roku 2020 v malých skupinách připravují na venkovním kluzišti v Hlubočkách na Olomoucku. Ledovou plochu poblíž železniční trati z Olomouce do Krnova si poprvé vyzkoušeli tři dny před Štědrým dnem, v pondělí 21. prosince.

Dorost Zubrů si zpestřil neděli zápasy pod širým nebem, v Bruntále se střetl s Porubou

neděle 13.12.2020 | Petr Komárek
B r u n t á l – Dorostenečtí hokejisté Přerova si poprvé od 8. října zahráli zápas. Na otevřeném kluzišti v Bruntále se v neděli v rámci Winter Classic utkali s jedním z extraligových soupeřů Porubou. Svěřenci trenérů Davida Kudělky a Aleše Verlíka absolvovali celkem dva duely, oba se skládaly ze dvou dvacetiminutových poločasů. V prvním s ostravským týmem vedeným olympijským vítězem a dvojnásobným mistrem světa Davidem Moravcem prohráli 2:3, ve druhém zvítězili 4:0.

Do přípravy se znovu vrací i mladí Zubři, trénovat na ledě začnou v pátek 4. prosince

čtvrtek 3.12.2020 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Po nedobrovolné pauze zaviněné druhou vlnou nemoci Covid-19 se přerovská MEO Aréna opět probudila k životu. Áčko Zubrů je již v plné přípravě a hraje i zápasy Chance ligy, mladí hokejisté se však prozatím vrátí pouze do tréninkového procesu. Ten se rozběhne v pátek 4. prosince. Vše bude samozřejmě probíhat za přísných hygienických podmínek, které stanovilo ministerstvo zdravotnictví.

Bruslení s kondičním dalo zabrat, oddychoval po prvním kempu Ryšavý. Pronikne na MS?

středa 18.11.2020 | Petr Komárek, foto: Ronald Hansel/Juniorský hokej
P ř e r o v – Druhý kemp dvacítky v Litoměřicích, dvojnásobné zastoupení týmu Zubrů. Vedle Radka Kučeříka se na soutoku Labe a Ohře tentokrát připravoval i Martin Ryšavý. Pro sedmnáctiletého útočníka se jednalo o vůbec první akci s juniorskou reprezentací. Trenéru Karlu Mlejnkovi a jeho asistentům se snažil ukázat, co umí. Usiloval o to, aby si jej vybrali do nominace na mistrovství světa, které na přelomu starého a nového roku hostí kanadský Edmonton. „Z kempu mám dobrý pocit. Uvidíme, jestli se mi to povede,“ netuší zatím přerovský odchovanec.

Další stránky
123456>>