ONLINE >>> MUŽI: Třinec - Přerov 7:2
>>> PRODEJ PERMANENTEK <<<     POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: CELKEM 560, PATRON 67 (stav k 30.7., 12:00)

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Tradiční MEO kemp má za sebou pátý ročník, letos se těšil obrovskému zájmu

sobota 1.8.2020 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Po čtyřměsíční přestávce už je v přerovské MEO Aréně znovu živo. Jako první odstartovali přípravu dorostenci Zubrů, k nim se přidali i junioři a své tradiční místo v zahajovacím programu měl také velmi oblíbený MEO kemp, který se konal již popáté. Kvůli nemoci COVID-19 samozřejmě vše proběhlo za zpřísněných hygienických opatření.

Extraligový dorost si zatrénoval na ledě ve Vyškově, v červnu tam vyjede ještě třikrát

sobota 6.6.2020 | Petr Komárek
V y š k o v – Příjemnou změnu v průběhu suché letní přípravy pocítili ve čtvrtek 4. června dorostenečtí hokejisté Zubrů. Místo cvičení venku či v tělocvičně si tentokrát zatrénovali na ledové ploše zimního stadionu ve Vyškově. V krásném zázemí moderního sportoviště absolvovali pod vedením trenérů Davida Kudělky, Aleše Verlíka a Jiřího Sklenáře devadesátiminutový trénink.

Po dvou měsících zpátky k tréninkům, mladým Zubrům už začala letní příprava

neděle 17.5.2020 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Od rázného konce loňské sezony, kdy soutěže zůstaly před svým vrcholem nedohrány, už uplynuly dva měsíce. Nyní už ale sportoviště zase ožívají a hokejisté se postupně začínají připravovat na další soutěžní ročník. Mládež přerovských Zubrů již má za sebou první týden společné přípravy.

Na Přerovu si nejvíc cením práce s mládeží, sdělil Postava. Kvituje i propojenost s áčkem

pondělí 11.5.2020 | Petr Komárek
P ř e r o v – S mladším dorostem usiloval o medaili z mistrovství republiky, s juniorkou o postup do nejvyšší soutěže. A tomu už si stačil připsat premiérový soutěžní duel za A-tým v Chance lize. Brankář Michal Postava toho za bezmála šestileté angažmá u Zubrů zažil opravdu hodně. Prošel velkou částí jejich mládežnických kategorií a měl možnost důkladně poznat práci trenérů. Právě způsobu, jakým v hanáckém klubu pracují s mládeží, si rodák z Valašského Meziříčí velmi považuje. Stejně jako propojenosti juniorky s mužským celkem.

Dorost dál extraligový. Tým vytvořil skvělou partu, která byla důležitá, říká Aleš Verlík

pátek 10.4.2020 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Na začátku sezony stáli svěřenci trenérů Aleše Verlíka a Davida Kudělky před velmi těžkým úkolem. Prioritou mládežnického hokeje totiž bylo, aby dorost uhájil extraligu, ze které se podle regulí svazu muselo poroučet šest mužstev. Bojovní Zubři ale na konci listopadu postupem do skupiny o play-off starosti se záchranou odmítli a cíl splnili.

Skalp Písku a pak konec. Věřili jsme si, že můžeme dojít daleko, říká Pavel Neuman

pondělí 23.3.2020 | Aleš Novotný
P ř e r o v – V sobotu na píseckém ledě jedenáctigólovou náloží stvrdili postup a od pondělního tréninku už vyhlíželi semifinálového soka, kterým měl být největší rival – Vsetín. Všechno ale ve čtvrtek 12. března zastavila zhoršující se situace kolem nemoci COVID-19, takže i REDSTONE Extraliga juniorů má své vyústění neznámé. Zubři přitom měli velice slušně našlápnuto, což potvrdil hlavní kouč Pavel Neuman.

Další stránky
123456>>