ONLINE >>> MUŽI: Prostějov - Přerov 0:3 | JUNIOŘI: Warriors Brno - Přerov 3:5 | DOROST: Kometa Brno - Přerov 3:0
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Juniorka v závěru třikrát inkasovala, výhru na ledě Warriors si ale pohlídala

neděle 20.10.2019 | Petr Komárek
B r n o – Roli papírového favorita zvládli v nedělním zápase juniorští hokejisté Přerova. Na půdě Warriors Brno si postupně vypracovali pětigólový náskok, zkraje třetí třetiny zvyšoval Šimanský na 5:0. Domácí sice ještě v poslední pětiminutovce zabrali a třemi trefami se Zubrům podstatně přiblížili, ti si už však vítězství vzít nenechali. Na jihu Moravy uspěli 5:3.

Venku s žádným vstřeleným a třemi inkasovanými góly. Dorost podlehl Kometě

sobota 19.10.2019 | Petr Komárek
B r n o – Podruhé během posledních třech duelů vyšli dorostenečtí hokejisté Přerova gólově i bodově naprázdno. Stejně jako na Vítkovice nestačili poměrem 0:3 na Kometu Brno. Zubři přitom na jihu Moravy dlouho drželi bezbrankový stav. Ten zlomil až po polovině utkání Sedláček, který využil přesilovku. V poslední dvacetiminutovce přidali Brňané ještě další dvě trefy, kterými stanovili konečný výsledek.

Dva góly Zmeškala stačily juniorce na bod, výhru ukořistil v nájezdech Havířov

pátek 18.10.2019 | Petr Komárek
P ř e r o v – Bodový zisk zaznamenala juniorka Přerova v zápase s Havířovem. AZetu doma podlehla 2:3 po samostatných nájezdech. Slezané v první třetině udeřili dvakrát během dvaceti sekund, o smazání jejich náskoku se postaral útočník Lukáš Zmeškal. Nejprve skóroval při vlastním oslabení a poté potrestal provinění Tomečka. Nerozhodný stav poté vydržel až do nájezdů, ve kterých se Zubři neprosadili ani jednou, zatímco Havířovští hned třikrát.

Dorostenci ztrátu vedení nepřipustili, proti Porubě doma zaznamenali cenné tři body

čtvrtek 17.10.2019 | Petr Komárek
P ř e r o v – Výhra, která se rozhodně počítá. Dorostenečtí hokejisté Přerova na domácí půdě pokořili Porubu 5:2. Svěřenci trenérů Verlíka a Kudělky nejprve třemi góly otočili nepříznivé skóre. Slezané sice jejich náskok ztenčili na minimum, vyrovnat jim však modrožlutí nedovolili. V poslední třetině naopak sami přidali dvě pojišťující trefy. S ostravským celkem si poradili podruhé během aktuální mistrovské sezony.

Juniorka na Lapači podlehla Vsetínu, Valachům vynesla body prostřední třetina

neděle 13.10.2019 | Petr Komárek
V s e t í n – Juniorští hokejisté Přerova si na Vsetín podruhé v sezoně nepřišli. Na východě Moravy se sice ve třetí minutě ujali vedení, po hříchu to však na dlouhou dobu byla jejich jediná branka. Naopak Valaši se činili a pěti góly zcela překlopili zápas na svou stranu. Čtyři z nich vstřelili během druhé třetiny. Zubři skóre už jen zkorigovali a na Lapači prohráli 3:5.

Dorost proti Vítkovicím neskóroval a doma prohrál rozdílem tří přesných zásahů

sobota 12.10.2019 | Petr Komárek
P ř e r o v – Gólově i bodově naprázdno vyšli dorostenečtí hokejisté Přerova. Vítkovicím v domácím prostředí podlehli 0:3 a ani podruhé v sezoně na ně tak nedokázali vyzrát. Rozhodující branku zápasu vstřelil v jedenácté minutě Macho. Další dvě trefy přidali Ostravané v závěrečné desetiminutovce. Nejprve skóroval Petr a po něm ještě Bystroň.