ONLINE >>> HC ZUBR Přerov - PSG Berani Zlín 4:1
INFORMACE K PRODEJI PERMANENTNÍCH VSTUPENEK |  Aktuální počet prodaných permanentek: 772 (stav k 19.8.)

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Starší žáci v dramatickém závěru přišli o medaili, na domácím turnaji skončili čtvrtí

pondělí 19.8.2019 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Také o třetím srpnovém víkendu bylo v MEO Aréně rušno. Další část turnajové série patřila hráčům ročníku 2005 a mladším, tentokrát navíc byla s mezinárodní účastí. Přerované se v konfrontaci s Frankfurtem, Náchodem, Táborem, Oravou a Porubou dlouho drželi na medailových pozicích, avšak v nevydařeném závěru spadli na čtvrté místo. Zlato si odvezl skvěle hrající Tábor.

Junioři zvládli domácí turnaj skvěle, v klíčovém boji o zlato si poradili se Vsetínem

pondělí 12.8.2019 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Série tradičních letních turnajů směle pokračuje dál. Druhý srpnový víkend patřil tentokrát juniorské kategorii, která také během dvou dnů naservírovala rovnou desítku zápasů. Zubři si na svém domácím kolbišti počínali úspěšně, nenašli přemožitele a v konkurenci Vsetína, Žďáru, Tábora a Kralup slavili zasloužený zisk zlata.

Dorost na domácím turnaji obsadil čtvrté místo, medaile Zubrům těsně unikla

pondělí 5.8.2019 | Aleš Novotný
P ř e r o v - Opět po roce se o slovo přihlásil měsíc srpen, takže víkendy budou v přerovské MEO Aréně zase turnajové. Již tradiční seriál zahájili dorostenci HC ZUBR Přerov, kteří postupně zkřížili své hole s Porubou, Havířovem, Českými Budějovicemi a na závěr s Táborem.

Po MEO kempu Letní zubří kemp. Pětidenní akci zakončí přípravné zápasy s Olomoucí

středa 31.7.2019 | Petr Komárek
P ř e r o v – „Doba kempová“ momentálně probíhá v MEO Aréně. Po MEO kempu určeném pro mladíky z různých působišť tu přerovský hokejový klub pořádá Letní zubří kemp. Soustředění určené pro jeho vlastní hráče z žákovských kategorií začalo v pondělí 29. července a potrvá do pátku 2. srpna. To se Přerované na domácí půdě utkají se svými vrstevníky z Olomouce.

Letní zubří kemp s sebou přinesl novinky. Navazujeme i na věci ze sezony, podotkl trenér Vít Černohous

středa 31.7.2019 | Petr Komárek

Čtvrtý MEO kemp si užilo přes sedm desítek dětí, do Přerova dorazil i metodik svazu

sobota 27.7.2019 | Petr Komárek
P ř e r o v – Další ročník MEO kempu uspořádali hokejoví Zubři. Akci trvající pět dní připravili pro vlastní i cizí hráče z ročníků 2005 až 2012. Trenéři, posílení mimo jiné o metodika Českého svazu ledního hokeje Zdeňka Vojtu, s nimi pilovali bruslení a individuální dovednosti. Věnovali se jim na ledě, na suchu nebo při rozboru u videa. Celkem měli na starost 76 dětí. Všechny se podle slov šéftrenéra Pavla Neumana popasovaly s programem dobře.

Další stránky
123456>>