ONLINE >>>

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Po dvou měsících zpátky k tréninkům, mladým Zubrům už začala letní příprava

neděle 17.5.2020 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Od rázného konce loňské sezony, kdy soutěže zůstaly před svým vrcholem nedohrány, už uplynuly dva měsíce. Nyní už ale sportoviště zase ožívají a hokejisté se postupně začínají připravovat na další soutěžní ročník. Mládež přerovských Zubrů již má za sebou první týden společné přípravy.

Na Přerovu si nejvíc cením práce s mládeží, sdělil Postava. Kvituje i propojenost s áčkem

pondělí 11.5.2020 | Petr Komárek
P ř e r o v – S mladším dorostem usiloval o medaili z mistrovství republiky, s juniorkou o postup do nejvyšší soutěže. A tomu už si stačil připsat premiérový soutěžní duel za A-tým v Chance lize. Brankář Michal Postava toho za bezmála šestileté angažmá u Zubrů zažil opravdu hodně. Prošel velkou částí jejich mládežnických kategorií a měl možnost důkladně poznat práci trenérů. Právě způsobu, jakým v hanáckém klubu pracují s mládeží, si rodák z Valašského Meziříčí velmi považuje. Stejně jako propojenosti juniorky s mužským celkem.

Dorost dál extraligový. Tým vytvořil skvělou partu, která byla důležitá, říká Aleš Verlík

pátek 10.4.2020 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Na začátku sezony stáli svěřenci trenérů Aleše Verlíka a Davida Kudělky před velmi těžkým úkolem. Prioritou mládežnického hokeje totiž bylo, aby dorost uhájil extraligu, ze které se podle regulí svazu muselo poroučet šest mužstev. Bojovní Zubři ale na konci listopadu postupem do skupiny o play-off starosti se záchranou odmítli a cíl splnili.

Skalp Písku a pak konec. Věřili jsme si, že můžeme dojít daleko, říká Pavel Neuman

pondělí 23.3.2020 | Aleš Novotný
P ř e r o v – V sobotu na píseckém ledě jedenáctigólovou náloží stvrdili postup a od pondělního tréninku už vyhlíželi semifinálového soka, kterým měl být největší rival – Vsetín. Všechno ale ve čtvrtek 12. března zastavila zhoršující se situace kolem nemoci COVID-19, takže i REDSTONE Extraliga juniorů má své vyústění neznámé. Zubři přitom měli velice slušně našlápnuto, což potvrdil hlavní kouč Pavel Neuman.

Skvělá práce! Junioři deklasovali Písek a slaví rychlý postup do semifinále

sobota 7.3.2020 | Petr Komárek, Aleš Novotný
P í s e k – V jednoznačnou partii se proměnil čtvrtfinálový souboj, který junioři odehráli na píseckém ledě. Jihočeši chtěli sérii ze stavu 0:2 zdramatizovat, místo toho ale museli skousnout drtivou porážku. Drželi se jen do začátku druhé třetiny, pak už Přerované pálili ostrými a jejich gólové řádění se zastavilo až na jedenáctce! Čtyři trefy zaznamenal ostrostřelec Lukáš Zmeškal. V semifinále se juniorka Zubrů střetne se Vsetínem nebo s Kralupami nad Vltavou. Sérii začne v sobotu 14. března.

Dorost ve třetí části ztratil zápas s Litvínovem, ten předvedl šestigólový obrat

pátek 6.3.2020 | Petr Komárek
P ř e r o v – Domácím trojbojem zakončí extraligovou sezonu dorostenečtí hokejisté Přerova. Na Litvínov si nepřišli, prohráli s ním 1:6. Zubři přitom vedli, když se po deseti minutách prosadil Hradil. Těsný náskok drželi svěřenci trenérů Verlíka a Kudělky do začátku třetí třetiny, pak začali úřadovat Severočeši. Za necelou čtvrthodinu se do přerovské brány trefili šestkrát a došli si pro tříbodový zisk. Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Další stránky
123456>>