ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Třebíč (středa 18:00) | JUNIOŘI: Technika Brno - Přerov 3:2 | DOROST: Přerov - Poruba 9:1

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Juniorka a dorost přerušují tréninky, do neděle také odkládají veškerá utkání

úterý 25.1.2022 | Petr Komárek, foto: Alena Zapletalová
P ř e r o v – Juniorští a dorostenečtí hokejisté Přerova nebudou do konce týdne hrát ani trénovat. Důvodem změny v programu dvou nejstarších mládežnických kategorií je rozsáhlá marodka, způsobená onemocněním covid-19. Juniorka má tak odložený páteční domácí zápas se Šumperkem a nedělní duel ve Vsetíně. Dorost oproti původnímu plánu nenastoupí do dvou utkání na vlastním na ledě – čtvrtečního proti Havířovu a sobotního proti Olomouci.

Bodovou sérii juniorky orámovala Technika, Zubři jí podlehli rozdílem jediného gólu

neděle 23.1.2022 | Petr Komárek, foto: Alena Zapletalová
B r n o – Hokejisté Přerova prohráli ve 32. kole Ligy juniorů s Technikou Brno 2:3 a poprvé od 19. listopadu nebodovali. Tehdy přitom padli se stejným soupeřem na stejném na ledě. Hanáci přicestovali na jih Moravy s neúplnými třemi útoky, na úvodní trefu domácího Blaška však zanedlouho dokázal odpovědět Fencl. Technika se znovu ujala vedení na konci druhé třetiny a ve 46. minutě ho zdvojnásobila. Branka Fornála se nakonec ukázala jako rozdílová, Zubrům se totiž 34 sekund před koncem ještě podařilo snížit zásluhou Kleniara. Přerovská série, během níž modrožlutí až na jednu výjimku pokaždé uspěli za tři body, se zastavila na třinácti zápasech.

Spustili brankostroj a navázali na body ze Vsetína. Dorostenci řádili proti Porubě

sobota 22.1.2022 | Petr Komárek, foto: Ronald Hansel
P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova si v sobotním kole extraligové nadstavby pořádně zastříleli. Porubě uštědřili devítigólový debakl a vysloužili si vysoké vítězství 9:1. Zubrům se vydařila hned první třetina, ve které si vypracovali tříbrankový náskok. V prostřední periodě zase dvakrát udeřili během jednoho oslabení, čímž napodobili počin A-týmu zkraje roku. Od magické „desítky“ je nakonec dělila jediná trefa, i tak se ale blýskli nejvyšším triumfem v dosavadním průběhu sezony.

Juniorka překvapení nepřipustila a v domácím prostředí zdolala Warriors Brno

pátek 21.1.2022 | Petr Komárek, foto: Ronald Hansel
P ř e r o v – Hokejisté Přerova porazili ve 31. kole Ligy juniorů Warriors Brno 6:2 a připsali si šestý tříbodový zisk v řadě. Na vlastním ledě sice rychle ztratili vedení, ještě do konce první třetiny na to však dokázali zareagovat dalšími dvěma góly. Jihomoravané se pak v posledním dějství přiblížili na nejtěsnější možný rozdíl, Zubři ale drama odmítli. Ve zbytku zápasu už se prosazovali pouze oni a třemi trefami postupně odpor soupeře zlomili.

Dorost navzdory absencím znovu vyzrál na Vsetín, pod střechou Lapače slavil sedmkrát

čtvrtek 20.1.2022 | Petr Komárek, foto: Ronald Hansel
V s e t í n – Dorostenečtí hokejisté Přerova i přes okleštěnou sestavu přestříleli Vsetín 7:4 a stejně jako minulý týden ve středu proti němu nezaváhali. Zubři sice na Lapač dorazili pouze se sedmi útočníky, v zápase 22. kola extraligové nadstavby ale ani jednou neprohrávali. Pokud se Valaši přiblížili na rozdíl jediné branky, Hanáci jim zanedlouho znovu odskočili. O vítězství definitivně rozhodli v rozmezí 55. a 57. minuty, kdy třikrát skórovali.

Přípravka Zubrů trénuje pravidelně třikrát v týdnu. Kluci a holky, přijďte mezi nás!

čtvrtek 20.1.2022 | HC ZUBR Přerov
P ř e r o v - Hokejová přípravka přerovských Zubrů v průběhu sezony nezahálí! Stále hledá kluky i holky ve věku 4 až 8 let, které si mohou pod zkušeným trenérským týmem vyzkoušet, jaké to je být na ledě a postupně se stát Zubrem. Tréninky probíhají pravidelně třikrát během týdne, vždy v úterý ve čtvrtek a v sobotu. Přijďte mezi nás!

Další stránky
123456>>