ONLINE >>> MUŽI: Litoměřice - Přerov 4:5 (PP)

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Mladí Zubři začali trénovat na venkovním ledě, z Přerova za ním vyrazili do Hluboček

pondělí 21.12.2020 | Petr Komárek
H l u b o č k y – Mládežničtí hokejisté Přerova pokračují navzdory přísným protikoronavirovým opatřením v tréninku. Hráči dorostu a žákovských kategorií se v závěru kalendářního roku 2020 v malých skupinách připravují na venkovním kluzišti v Hlubočkách na Olomoucku. Ledovou plochu poblíž železniční trati z Olomouce do Krnova si poprvé vyzkoušeli tři dny před Štědrým dnem, v pondělí 21. prosince.

Dorost Zubrů si zpestřil neděli zápasy pod širým nebem, v Bruntále se střetl s Porubou

neděle 13.12.2020 | Petr Komárek
B r u n t á l – Dorostenečtí hokejisté Přerova si poprvé od 8. října zahráli zápas. Na otevřeném kluzišti v Bruntále se v neděli v rámci Winter Classic utkali s jedním z extraligových soupeřů Porubou. Svěřenci trenérů Davida Kudělky a Aleše Verlíka absolvovali celkem dva duely, oba se skládaly ze dvou dvacetiminutových poločasů. V prvním s ostravským týmem vedeným olympijským vítězem a dvojnásobným mistrem světa Davidem Moravcem prohráli 2:3, ve druhém zvítězili 4:0.

Do přípravy se znovu vrací i mladí Zubři, trénovat na ledě začnou v pátek 4. prosince

čtvrtek 3.12.2020 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Po nedobrovolné pauze zaviněné druhou vlnou nemoci Covid-19 se přerovská MEO Aréna opět probudila k životu. Áčko Zubrů je již v plné přípravě a hraje i zápasy Chance ligy, mladí hokejisté se však prozatím vrátí pouze do tréninkového procesu. Ten se rozběhne v pátek 4. prosince. Vše bude samozřejmě probíhat za přísných hygienických podmínek, které stanovilo ministerstvo zdravotnictví.

Bruslení s kondičním dalo zabrat, oddychoval po prvním kempu Ryšavý. Pronikne na MS?

středa 18.11.2020 | Petr Komárek, foto: Ronald Hansel/Juniorský hokej
P ř e r o v – Druhý kemp dvacítky v Litoměřicích, dvojnásobné zastoupení týmu Zubrů. Vedle Radka Kučeříka se na soutoku Labe a Ohře tentokrát připravoval i Martin Ryšavý. Pro sedmnáctiletého útočníka se jednalo o vůbec první akci s juniorskou reprezentací. Trenéru Karlu Mlejnkovi a jeho asistentům se snažil ukázat, co umí. Usiloval o to, aby si jej vybrali do nominace na mistrovství světa, které na přelomu starého a nového roku hostí kanadský Edmonton. „Z kempu mám dobrý pocit. Uvidíme, jestli se mi to povede,“ netuší zatím přerovský odchovanec.

V sedmnácti v seniorském nároďáku. Velká čest, řekl Svozil. Hrát s Hronkem? Paráda

středa 11.11.2020 | Petr Komárek, úvodní foto: Suomen Jääkiekkoliitto / Finnish Ice Hockey Association
B r n o – Na Hané v Přerově vyrostl ve velký talent. V brněnské Kometě se uchytil a od loňska pravidelně naskakuje v Tipsport extralize. Teď si sedmnáctiletý Stanislav Svozil může odškrtnout další metu, které dosáhl. Poprvé v životě vyrazil na akci seniorského národního týmu. Na Karjala Cupu ve Finsku zaznamenal v jeho dresu premiérový start. Užil si zápas proti Rusům, souhru s Filipem Hronkem i tréninky s Jaroslavem Špačkem.

Přerovský hokej dlouhodobě zdobí práce s mládeží, vědí o ní i na mezinárodní úrovni

pondělí 2.11.2020 | Petr Komárek, úvodní foto: Chad Goddard / Hockey Canada Images
P ř e r o v – Martin Vojtek, Martin Zaťovič, Josef Hrabal, Tomáš Kundrátek nebo David Šťastný. V Přerově vyrostla řada vynikajících hokejistů, kteří se prosadili jak v Česku, tak v zahraničí. Kvalitní práce s mládeží je pro Zubry jedním ze zásadních poslání. O tom, že se jim ho stále daří plnit, svědčí zájem o jejich talentované odchovance i týmové úspěchy z posledních let.

Další stránky
123456>>