ONLINE >>> MUŽI: Č. Budějovice - Přerov (pondělí 17:30) | JUNIOŘI: Přerov - Šumperk 1:5 | DOROST: Chomutov - Přerov 4:5
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Vítězná série juniorky skončila, v MEO Aréně ji pěti brankami uťal Šumperk

neděle 26.1.2020 | Petr Komárek
P ř e r o v – Každá série musí jednou skončit. Přesvědčili se o tom i juniorští hokejisté Přerova, v nedělním domácím zápase prohráli se Šumperkem 1:5. Mladí Draci si zajistili pohodlný náskok už v první třetině, kdy za dvanáct minut vstřelili tři branky a donutili Zubry ke střídání gólmanů. Hanáci sice vzápětí snížili, na víc se ovšem navzdory snaze nezmohli. Jejich šňůra triumfů se tak zastavila na čísle jedenáct. Šumperští odvezli všechny body z MEO Arény podruhé v sezoně. Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Zubři se znovu zapojili do Týdne hokeje, na ledě dováděli s více než třiceti dětmi

čtvrtek 23.1.2020 | Petr Komárek
P ř e r o v – Tradiční akce se ve čtvrtek 23. ledna konala v MEO Aréně. Zubři ve spolupráci s Českým hokejem zorganizovali zábavný nábor spadající do Týdne hokeje, který je součástí dlouhodobého projektu Pojď hrát hokej. Děti předškolního a částečně i školního věku dostaly možnost užít si svůj premiérový kontakt s hokejem. Do bruslí a replik reprezentačního dresu se obléklo dohromady 32 kluků a holek.

Juniorka zdecimovala Litomyšl, za poslední dva zápasy vstřelila už dvě desítky gólů

L i t o m y š l – Další kanonádu předvedli juniorští hokejisté Přerova, v předehrávce 34. kola REDSTONE Extraligy juniorů porazili Litomyšl na jejím ledě vysoko 9:0. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala odskočili svému soupeři hned v první třetině, kdy skórovali třikrát. Za poslední dvě utkání zaznamenali již dvacet přesných zásahů, ani jednou přitom neinkasovali. Úvodní foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Triumf ve velkém stylu! Juniorka jedenácti brankami potupila Warriors Brno

neděle 19.1.2020 | Petr Komárek
P ř e r o v – Vysokou výhru si v domácím prostředí připsali juniorští hokejisté Přerova. Odnesli to brněnští Warriors, svěřenci trenérů Neumana a Dočkala je smetli jednoznačně 11:0. Za třemi body rázně vykročili už v první třetině, za necelou čtvrthodinu si vypracovali vedení o čtyři góly. Na demolici soupeře z jihu Moravy se hattrickem podílel kanonýr Lukáš Zmeškal. Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Dobrá práce! Juniorka vyloupila havířovskou arénu a upevnila si první místo

pátek 17.1.2020 | Petr Komárek
H a v í ř o v – Dvojzápas s nejtěžšími možnými soupeři juniorští hokejisté Přerova zvládli. Po Vsetínu porazili také Havířov, na jeho ledě zvítězili 3:1. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala otevřeli skóre na začátku druhé třetiny. Na trefu Zmeškala sice AZ odpověděl, více gólů mu však přerovská obrana v čele s brankářem Postavou nepovolila. Sami Zubři se naopak v dalším průběhu utkání prosadili dvakrát. Ještě do druhé přestávky jim vrátil vedení Borot a dvoubrankový náskok přinesla trefa Fencla zkraje třetí části. Modrožlutí si triumfem v nejmladším městě České republiky pojistili vedoucí pozici ve své skupině REDSTONE Extraligy juniorů.

Juniorka góly ve druhé části zvládla bitvu se Vsetínem a odskočila mu na šest bodů

neděle 12.1.2020 | Petr Komárek
P ř e r o v – Pikantní souboj podstoupili juniorští hokejisté Přerova. Na moravského soka ze Vsetína se jim v letošní sezoně daří, což potvrdili i v neděli v MEO Aréně. Podstatné momenty zápasu se odehrály během druhé třetiny. Zubři si zásluhou branek Kolaříka, Zmeškala a Fencla vypracovali komfortní náskok. Valaši sice ještě do přestávky snížili, dál už se však skóre neměnilo. Přerov porazil Vsetín 3:1 a v tabulce REDSTONE Extraligy juniorů se od něj odpoutal na rozdíl šesti bodů. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala se zároveň vrátili na první příčku.