ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Frýdek-Místek (čtvrtek 18:00)
PERMANENTKY ► K dnešnímu dni jste zakoupili 234 permanentek. Děkujeme! (Stav k 27.7., 11:00)

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Další člen přerovského ročníku 2003 prošel draftem: Columbus si vybral i Ryšavého

neděle 25.7.2021 | Petr Komárek, úvodní foto: Alena Zapletalová
P ř e r o v – Ještě nikdy v historii přerovského hokeje se nestalo, aby na draftu NHL uspělo v jednom roce více jeho odchovanců. Změnilo se to až letos. Columbus si totiž vedle nejvýše draftovaného Čecha Stanislava Svozila zajistil také jeho někdejšího spoluhráče ze zubřího mladšího a staršího dorostu – útočníka Martina Ryšavého. Sáhl po něm v sedmém kole na 197. místě.

Nejvýše draftovaný Přerovan do NHL. Na Svozila ve třetím kole ukázal Columbus

sobota 24.7.2021 | Petr Komárek, úvodní foto: Martin Voltr
P ř e r o v – Je největším současným talentem, který přerovský klub vychoval. Stanislav Svozil už jeho pomyslný prapor nesl při mnoha prestižních příležitostech. V Tipsport extralize, v její anketě o nejlepšího hokejistu sezony, na mistrovství světa do osmnácti i dvaceti let, v seniorském národním týmu. Nyní se stal historicky nejvýše draftovaným přerovským odchovancem do kanadsko-americké NHL. Ve třetím kole si jej na 69. místě – jako prvního z Čechů – vybrali Blue Jackets z Columbusu.

Přípravka Zubrů hlásí návrat na led, trénuje v úterky a čtvrtky. Přijďte mezi nás!

úterý 15.6.2021 | Aleš Novotný, foto: Jan Gebauer
P ř e r o v – Tréninkový program Zubrů se postupně vrací do obvyklé podoby a v přerovské MEO Aréně to už zase pořádně žije. Nezahálí ani nejmladší z mládežnických kategorií – přípravka. Její tréninky se konají každý týden v úterý a čtvrtek od 17:00 do 18:00.

Přiblížil jsem se velkému snu, září „Kosatka" Plášek. Za Atlantik vezme přítelkyni

neděle 13.6.2021 | Petr Komárek, foto: Alena Zapletalová a Jan Gebauer
P ř e r o v – O prvním červnovém dni se mu muselo usínat lépe, než obvykle. Ne, že by Karel Plášek mladší slavil Den dětí, mezi které už nějaký ten pátek nepatří. Vancouver ale oficiálně publikoval, že se synem přerovské legendy uzavřel nováčkovskou smlouvu. Dvacetiletý útočník má nyní tři roky na to, aby se prosadil do slavné NHL.

První led patřil zubří mládeži. Kluky chceme přitáhnout zpět k hokeji, sdělil šéftrenér

pondělí 7.6.2021 | Petr Komárek
P ř e r o v – Mládežničtí hokejisté Přerova poprvé v přípravě na novou sezonu trénovali na ledě. S bruslemi na nohou a hokejkou v ruce se pod střechou MEO Arény postupně vystřídala většina kategorií. Jako první si ledovou plochu vyzkoušel extraligový dorost, po něm následovaly druhá a první třída, žákovské týmy a juniorka. A-mužstvo přijde na řadu v úterý.

Přerovský odchovanec se smlouvou v NHL! Karel Plášek mladší podepsal s Vancouverem

úterý 1.6.2021 | Petr Komárek, foto: Alena Zapletalová
P ř e r o v – Může se stát teprve druhým odchovancem Zubrů, který si zahraje v nejprestižnější klubové soutěži světa. Karel Plášek mladší totiž získal tříletou nováčkovskou smlouvu s Vancouverem! Canucks jej draftovali před dvěma lety – v červnu 2019. Dosud jediným hokejistou původem z Přerova, který okusil NHL, zůstává Tomáš Kundrátek.

Další stránky
123456>>