ONLINE >>> MUŽI: Jihlava - Přerov 5:0 | JUNIOŘI: Přerov - Vsetín 4:2 | DOROST: Warriors Brno - Přerov 4:5 (PP)
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 nově v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Juniorka se oklepala z nepovedeného utkání ve Vítkovicích a doma přemohla Vsetín

sobota 20.10.2018 | Petr Komárek
P ř e r o v – Jako noc a den. Juniorka Zubrů sehrála během dvou dnů jako obvykle dva zápasy. Zatímco v pátek na ledě Vítkovic schytala devítigólový direkt, v sobotu na svém ledě dokázala v moravské bitvě se Vsetínem zvítězit. Hanáci se dokázali vzchopit a Valachy po bojovném, srdnatém a zodpovědném výkonu pokořili 4:2. V extraligové tabulce tak udrželi kontakt s týmy před sebou.

Dorost neudržel dvoubranková vedení, přesto si z ledu Warriors odvezl dva body

sobota 20.10.2018 | Petr Komárek
B r n o – Na ledě Warriors Brno se v desátém kole ELIOD extraligy představili dorostenci Přerova. Nad soupeřem třikrát vedli o dvě branky, nejprve 2:0, poté 3:1 a 4:2. Brňané sice dokázali vyrovnat, svěřenci Pavla Neumana si ale pro vítězství nakonec přece jen došli. Dosáhli ho v prodloužení, ve kterém rozhodující trefu obstaral Juřička.

Vítkovice pálily ostrými, včetně přesilovek. Juniorka na jejich ledě vysoko prohrála

pátek 19.10.2018 | Aleš Novotný, Petr Komárek
O s t r a v a – Na zápas ve vítkovické Ostravar Aréně nebudou junioři Zubrů vzpomínat rádi. Od domácího týmu inkasovali i v součtu s nadstavbou deset branek. Pět z nich Vítkovičtí nasázeli v přesilovkách. Naproti tomu Přerov se nezmohl ani na jeden přesný zásah. Zmobilizovat síly se pokusí na sobotní domácí utkání proti Vsetínu.

V dohrávce s Třincem dorost neuspěl, ukořistil však znovu jeden bod za nájezdy

čtvrtek 18.10.2018 | Aleš Novotný
T ř i n e c – Extraligové souboje dorostenců sice teď měly týdenní pauzu, Zubři ji ale využili pro dohrání odloženého klání 7. kola na ledě třineckých Ocelářů. Na první gól soupeře sice Přerov odpověděl, jenže poté si už domácí vypracovali rozhodující náskok. Dvě trefy Martina Ryšavého a jedna v podání Adama Holíka na vítězství nestačily. Modrožlutí však nakonec opět získali bod v nájezdech, ve kterých se jako jediný prosadil Šimon Juřička.

Na ledě brněnské Techniky dorost těsně prohrál, v nájezdech získal alespoň bod

sobota 13.10.2018 | Aleš Novotný
B r n o – V devátém kole ELIOD Extraligy dorostu se tým Zubrů představil na kolbišti Techniky Brno. Po domácím vítězství nad Šumperkem ale tentokrát svěřenci koučů Neumana, Kočary a Sklenáře bohužel neuspěli. Přerov sice šel rychle do vedení, jenže Brňanům se podařil obrat a těsnou výhru 3:2 uhájili až do konce. Zubři se tak museli spokojit jen s bodem, který v nájezdech trefil kapitán Martin Ryšavý.

Dorost otočil duel se Šumperkem, dvakrát skórovali útočníci Kuncek s Ryšavým

čtvrtek 11.10.2018 | Petr Komárek
P ř e r o v – Domácí utkání se Šumperkem se pro přerovský dorost nevyvíjelo dobře. Téměř 40 minut prohrával o dvě branky a nemohl se gólově prosadit. Na konci druhé třetiny ale snížil Martin Ryšavý a v posledním dějství předvedli Zubři čtyřgólový obrat. Dvěma brankami se na něm podílel Lukáš Kuncek, podruhé se trefil také Ryšavý. Uzmout se svěřencům Pavla Neumana povedlo i doplňkový bod z nadstavby.

Další stránky
123456>>