ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Frýdek-Místek 1:3 | JUNIOŘI: Šumperk - Přerov 1:7 | DOROST: Přerov - Olomouc 2:1

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Juniorka nadělovala! Proti Šumperku předvedli Zubři sedmigólovou kanonádu

neděle 5.2.2023 | Petr Komárek
Š u m p e r k – Hokejisté Přerova rozstříleli ve 34. kole Ligy juniorů Šumperk 7:1 a zaznamenali třetí výhru v řadě. Zubři na ledě Mladých Draků třikrát využili přesilovku a jednou skórovali při vlastním oslabení. Na brankáře Milana Ryšavého vyslali po devítidenní zápasové pauze dohromady 59 střel. Dvě branky vsítil Švejda, jednou se prosadili Halík, Jan Hanák, Pekr, Hradil a Šilhavý.

Další výhra nad krajským rivalem! Dorost díky dvojnásobné přesilovce porazil Olomouc

sobota 4.2.2023 | Petr Komárek, foto: Ronald Hansel
P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova porazili ve 30. kole extraligové nadstavby O účast v play-off Olomouc 2:1 a připsali si čtvrté vítězství v řadě. Za Zubry skórovali ve 39. minutě Dobřecký a na začátku třetí třetiny při přesilovce pět na tři Šťastný. Kohouti v MEO Aréně pouze snížili ve 44. minutě zásluhou Šulgana. Přerované těsné vedení udrželi, brankář Ryšavý zaznamenal celkem 35 zákroků. Olomoučany modrožlutí v nejvyšší soutěži zdolali poprvé od 24. února loňského roku.

Dorostenci díky dvěma brankám Šťastného zdolali v krajském souboji Šumperk

čtvrtek 2.2.2023 | Petr Komárek, foto: Ronald Hansel
P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova zvítězili v extraligové nadstavbě nad Šumperkem 2:1. Obě branky Zubrů vstřelil krajskému protivníkovi útočník Tomáš Šťastný. Nejprve v jedenácté minutě přesně tečoval střelu Wasserbauera, po vyrovnání hostujícího Seidenglanze pak v přesilovce na konci druhé třetiny vrátil Hanákům vedení. Těsný náskok svěřenci trenérů Kudělky a Verlíka udrželi až do konce zápasu a připsali si třetí výhru v řadě.

Druhá úspěšná dohrávka: dorost ubránil oslabení tři na pět a porazil Havlíčkův Brod

neděle 29.1.2023 | Petr Komárek, foto: Ronald Hansel
P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova si v dohrávce 14. kola extraligové nadstavby poradili s Havlíčkovým Brodem 4:2 a navázali na páteční výhru nad Hvězdou Praha. Zubři v úvodu utkání přestáli dvě dvojnásobná oslabení a do vedení je v desáté minutě poslal Dobša. Druhý gól přidal v poslední pětiminutovce druhé třetiny Martiňák, na hostující snížení pak rychle zareagoval Netopil. Počtvrté se Hanáci prosadili při početní nevýhodě, kdy se podruhé v duelu trefil Dobša. Bruslaři pouze v přesilové hře kosmeticky upravili skóre.

Juniorka díky využité přesilovce pět na tři přetlačila Porubu a zvítězila podruhé v řadě

pátek 27.1.2023 | Petr Komárek, foto: Alena Zapletalová
O s t r a v a – Hokejisté Přerova zdolali ve 31. kole Ligy juniorů Porubu 3:2 a připsali si druhou výhru po sobě. Hanáci v utkání dvakrát vedli zásluhou bleskového gólu Buršíka a branky Hradila v přesilovce pět na čtyři. Domácí Slezané sice dvakrát odpověděli, zkraje třetí třetiny ale ve dvojnásobné početní výhodě rozhodl druhou brankou v zápase Hradil. MEO tak na ostravského soupeře vyzrálo i potřetí v aktuální sezoně.

Dorost si v první dohrávce poradil s pražskou Hvězdou, doma ji porazil o tři branky

pátek 27.1.2023 | Petr Komárek, foto: Ronald Hansel
P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova zvítězili v dohrávce 21. kola extraligové nadstavby nad Hvězdou Praha 4:1. Zubry nasměrovaly za třemi body góly Červenky a Macka z první třetiny. Hosté sice ve druhé části snížili díky přesilovkové trefě Doležela, Hanákům ale vrátil dvoubrankový náskok také v početní výhodě Netopil. Stejný hráč pak při soupeřově hře bez brankáře stanovil konečný výsledek zápasu. MEO čeká další dohrávané utkání v neděli, kdy se opět doma střetne s Havlíčkovým Brodem.