VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ A PODPORU V SEZONĚ 2018/2019

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Informační schůzky mládežnických kategorií Zubrů před koncem letní přípravy

pátek 14.6.2019 | Aleš Novotný
P ř e r o v - Dvouměsíční suchá příprava na novou sezonu 2019/20 už se chýlí ke konci. Trenéři mládeže tak pro rodiče hráčů žákovských kategorií HC ZUBR Přerov znovu připravují informační schůzky. Ty se budou tentokrát týkat červencového a srpnového programu, ve kterém mladé Zubry čekají kempy na ledě a přípravné zápasy.

Malí i velcí Zubři sportovali na Želdatlonu, originální triatlon si všichni pochvalovali

neděle 9.6.2019 | Petr Komárek
P ř e r o v – Podruhé se v areálu přerovské Laguny uskutečnil Želdatlon, triatlon Základní školy Želatovská. Děti od první do deváté třídy závodily v jízdě na kolečkových bruslích, jízdě na kole a běhu. Počáteční rozběh a předání první štafety obstarali u každé ze čtyř kategorií hokejoví Zubři.

Ať slouží! Na Den dětí slavnostně otevřeli nové hokejbalové hřiště ZŠ Želatovská

úterý 4.6.2019 | Aleš Novotný
P ř e r o v – V sobotu 1. června, tedy přesně na Den dětí, bylo slavnostně otevřeno hokejbalové hřiště na Základní škole Želatovská. Symbolickou pásku přestřihli vedle ředitele školy Přemysla Dvorského také Vojtěch Novotný, předseda Regionálního svazu hokejbalu Morava - sever, a za Statutární město Přerov Tomáš Navrátil a náměstkyně primátora Hana Mazochová.

Akademie Základní školy Želatovská se nesla ve znamení hokejbalu, hostilo ji nové hřiště

pondělí 3.6.2019 | Petr Komárek
P ř e r o v – Tradiční sportovní akademii uspořádali na konci května na Základní škole Želatovská. Na rozdíl od loňska se tentokrát konala venku na čerstvém vzduchu. Organizátoři využili před nedávnem postavené hokejbalové hřiště v sousedství školy. Uskutečnil se na něm i tradiční zápas mezi prvňáky a deváťáky, po němž následovalo vyhlášení nejlepších žáků a symbolické předání „zlaté“ hokejky.

Dopoledne plné zábavy, Zubři opět po roce uspořádali Dětský den pro mateřské školy

pátek 31.5.2019 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Stálá a tradičně velmi oblíbená akce! To je Dětský den HC ZUBR Přerov, který hokejoví Zubři ve své MEO Aréně přichystali pro mateřské školy už poosmé. Téměř po celé páteční dopoledne se to na stadionu hemžilo malými dětmi, pro které byl znovu připraven hodně bohatý program.

Indrák nemá ze školy mindrák. Vychází mi vstříc, i v letní přípravě, pochvaluje si

čtvrtek 30.5.2019 | Petr Komárek
P ř e r o v – Mezi hokejisty školou povinné patří v přerovské kabině Daniel Indrák. Na Gymnáziu Jana Blahoslava letos dokončí třetí ročník, za rok touto dobou tak už bude mít po maturitě. Protože mu škola vychází vstříc, nemá osmnáctiletý útočník problém skloubit studium a letní přípravu s A-týmem Zubrů. Při všech úkolech mu neuniklo ani nedávné mistrovství světa v Bratislavě a Košicích, na kterém sledoval třeba svého hvězdného vrstevníka Kaapa Kakka.

Další stránky
123456>>