ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Slavia Praha 4:2 | JUNIOŘI: Přerov - Vsetín 3:7 | DOROST: Olomouc - Přerov (ODLOŽENO)

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Dorost podal nejlepší výkon v sezoně. Proti Zlínu sahal po výhře, nakonec si odnesl bod

čtvrtek 8.10.2020 | Petr Komárek, foto: Alena Zapletalová
P ř e r o v – Zatím nejpovedenější zápas v letošní sezoně Extraligy dorostu mají za sebou hokejisté Přerova. Proti Zlínu sice dlouho prohrávali „fotbalovým" poměrem 0:1, ve třetí třetině ale skóre třemi trefami dokázali otočit. Nad Berany přitom měli herně navrch. Vedení však svěřenci trenérů Davida Kudělky a Martina Vojtka neudrželi a utkání dospělo do prodloužení. V něm působili Zubři aktivněji, rozhodnutí ale přinesla přesná střela hostujícího Tomečka. Přerované tak po poctivém výkonu podlehli Zlínu 3:4 po prodloužení a do tabulky zapsali jeden bod.

Juniorka promarnila šance na vyrovnání, proti Vsetínu ji srazily vlastní hrubé chyby

neděle 4.10.2020 | Petr Komárek
P ř e r o v – Souboj se Vsetínem v Extralize juniorů hokejisté Přerova nezvládli. Vinou několika výrazných zaváhání na domácím ledě prohráli 3:7. Zubři se po špatné první třetině Valachům přiblížili na rozdíl jediné branky, vyrovnat ovšem v klíčových chvílích nesvedli. Naopak zelenožlutí přebrali vývoj zápasu opět do svých rukou a dalšími trefami si došli pro vítězství.

Dorost proti prvním Vítkovicím špatně začal, Ostravanům ale nakonec podlehl jen o gól

sobota 3.10.2020 | Petr Komárek
P ř e r o v – Druhý zápas v řadě proti týmu z Moravskoslezského kraje dorostenečtí hokejisté Přerova nevyhráli. Na lídra východní skupiny extraligy Vítkovice v domácím prostředí nestačili 3:4. Svěřenci trenérů Kudělky a Verlíka sice inkasovali již po deseti sekundách a herně nebyli lepší, třináct minut před koncem ale snížili na rozdíl jediné branky. Vyrovnat se jim nicméně nepodařilo, všechny body získali Ostravané.

Juniorka si v domácí premiéře zastřílela, zápas s Technikou Brno otočila sedmi góly

pátek 2.10.2020 | Petr Komárek
P ř e r o v – Vítěznou sérii prodloužili v Extralize juniorů hokejisté Přerova. Po úspěších v Šumperku a Porubě nezaváhali ani v prvním domácím zápase letošní sezony. Techniku Brno pokořili vysoko 7:2. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala sice inkasovali jako první, poté ale předvedli sedmigólový obrat ve skóre. Vedení uzmuli ještě v první třetině, ve druhé ho pak postupně navyšovali až do velmi komfortní podoby. Jihomoravané už se zmohli jen na kosmetickou úpravu výsledku.

Dorost úspěšný potřetí v řadě! Po obratu si všechny body odvezl také z Poruby

čtvrtek 1.10.2020 | Aleš Novotný
O s t r a v a – Třetí vítězství v řadě zapsal dorost Zubrů! Po Šumperku a Vsetínu si svěřenci trenérské dvojice Kudělka – Verlík poradili také s Porubou. Na jejím ledě se ale zápas pro Přerovany nevyvíjel dobře, soupeř totiž až do půle držel dvoubrankový náskok. Pak ovšem zavelel k obratu obránce Jan Billa, z jehož hole vzešlo nejprve snížení a tři vteřiny před koncem druhé části i důležité vyrovnání. Dalšími úspěšnými střelci se stali Jakub Galnor s Miroslavem Holinkou, kteří podtrhli zisk tří bodů. V sobotu od 12:00 vyzvou dorostenci HC ZUBR Přerov doma Vítkovice, lídra tabulky.

Junioři jsou po dvou zápasech stoprocentní, souboj v Porubě rozhodli šesti góly

neděle 27.9.2020 | Aleš Novotný
O s t r a v a – Zubří juniorka potvrdila úspěšné vykročení do nového ročníku extraligy. Po pátečním mači v Šumperku totiž exportovala tři body na své konto i v nedělním duelu na kolbišti Poruby. Přerovanům pomohly slepené góly mezi dvanáctou až sedmnáctou minutou, které určily ráz zápasu. Modrožlutým se pak vydařil i začátek třetí periody, po němž RT TORAX už jen snížil na konečných 3:6. V pátek 2. října se junioři poprvé představí doma, od 18:00 budou v MEO Aréně hostit Techniku Brno.