Děkujeme fanouškům a partnerům klubu za podporu HC ZUBR Přerov v sezoně 2021/2022

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Informační schůzky mládežnických kategorií Zubrů k další části přípravy na sezonu

úterý 7.6.2022 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Letní příprava mladých Zubrů na nový soutěžní ročník 2022/2023 se již přehoupla do druhé poloviny. Trenéři jednotlivých kategorií HC ZUBR Přerov proto budou rodiče hráčů znovu informovat o následujícím programu a také o organizačních věcech spojených s probíhající rekonstrukcí šaten.

Pestrý program až do konce června, přípravu na sezonu už zahájila i mládež Zubrů

středa 4.5.2022 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Měsíc květen se přihlásil o slovo, takže mladí Zubři jsou už zase v tréninkovém zápřahu. Od 2. května až do závěru června je čeká celkem devět týdnů suché přípravy. Program a náplň tréninků v jednotlivých kategoriích budou znovu velmi rozmanité. Novinkou od rozbíhající se sezony 2022/23 jsou změny ve struktuře žákových soutěží.

Informační schůzky mládežnických kategorií Zubrů před začátkem letní přípravy

středa 20.4.2022 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Období volna po skončení sezony se už každým dnem krátí. Mladým Zubrům totiž začíná klepat na dveře rozjezd letní přípravy na soutěžní ročník 2022/2023. Před jejím oficiálním startem se uskuteční tradiční informační schůzky trenérů jednotlivých kategorií HC ZUBR Přerov s rodiči hráčů.

Juniorku dělilo od postupu jediné vítězství, v klíčovém duelu baráže Litvínovu podlehla

pondělí 4.4.2022 | Petr Komárek, foto: Jan Gebauer
L i t v í n o v – Hokejisté Přerova prohráli v rozhodujícím utkání baráže o DHL extraligu juniorů s Litvínovem 1:4. Svěřenci trenérů Neumana a Kočary dokázali na severu Čech srovnat a zkraje třetí třetiny mohli dokonat obrat. Během přesilové hry jim ale ve skórování zamezila branková konstrukce. V oslabení pak inkasovali rozdílový gól a podruhé už ztrátu dotáhnout nezvládli. Mezi českou elitu tak Hanáci těsně nepronikli, v barážové sérii padli 1:2 na zápasy.

ZÁZNAM: Juniorka Zubrů bojovala o postup do extraligy, baráž rozhodl třetí zápas

pondělí 4.4.2022 | HC ZUBR Přerov, foto: Jan Gebauer

Junioři v třaskavé atmosféře pokořili Litvínov a vynutili si rozhodující duel baráže

sobota 2.4.2022 | Petr Komárek, foto: Jan Gebauer
P ř e r o v – Skvělá práce, pánové! Juniorští hokejisté Přerova oplatili Litvínovu čtvrteční porážku, v domácím zápase baráže o DHL extraligu juniorů zdolali chemiky 3:2. Zubři před parádní kulisou tvořenou 1120 diváky rychle vstřelili dvě branky. Slibné vedení sice neudrželi, bojovným výkonem ale deset minut před koncem strhli výsledek na svou stranu. Vítěze barážové série tak určí až poslední utkání, které se uskuteční v pondělí na severu Čech.

Další stránky
123456>>