ONLINE >>> MUŽI: Slavia Praha - Přerov 2:3 | JUNIOŘI: Olomouc - Přerov 2:1 | DOROST: Přerov - Olomouc 4:1
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Dorost: Hanácké derby s Olomoucí rozhodl skvělý obrat Zubrů ve třetí třetině

sobota 8.12.2018 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Začátek nadstavbové části ELIOD Extraligy se dorostencům Zubrů podařil. Na vítězství proti Warriors Brno totiž navázali v sobotním derby s Olomoucí. Soupeř z hanácké metropole se sice od páté minuty dlouho držel ve vedení, ale ve třetí třetině Přerov začal proměňovat šance a během dvou minut třemi pěknými trefami duel prakticky rozhodl. V posledních vteřinách ještě tým Zubrů udeřil počtvrté a za úspěšné nájezdy sebral i bonusový bod.

Juniorku mohou mrzet nevyužité šance, v Olomouci ukořistila alespoň bod

sobota 8.12.2018 | Petr Komárek
O l o m o u c – Hanácké derby na půdě Olomouce sehráli v sobotu přerovští junioři. V utkání si sice vytvořili slušné množství dobrých příležitostí, do gólového konce ale většinu z nich nedotáhli. Využít nedokázali ani jednu z osmi přesilovek, přesto se z konce třetí třetiny po gólu Zmeškala v oslabení stalo ještě drama. Výsledek 2:1 pro Kohouty se už ovšem nezměnil. V samostatných nájezdech si Zubři došli pro doplňkový bod, který jim zařídil Pěcha.

Bodová série juniorky pokračuje, výhru v Havířově jí vystřelil buldok Zmeškal

pátek 7.12.2018 | Petr Komárek
H a v í ř o v – Třetí zápas v nadstavbové skupině a znovu bodový zisk. Juniorka Přerova získala v Havířově druhé vítězství z posledních třech představení. Na dvě branky AZetu během jedné minuty odpověděli Zubři do 35. minuty, ztrátu ve skóre smazali i napotřetí a v první polovině třetí třetiny překlopili výsledek na svou stranu. Postaral se o to důrazný útočník Lukáš Zmeškal, jehož trefa přinesla modrožluté kombinaci úspěch. Doplňkový bod si v prodloužení vysloužili domácí, MEO ale poskočilo z jedenácté příčky na desátou.

Tři body a dvě rozbitá plexiskla. Dorost v úvodu nadstavby zdolal brněnské Válečníky

čtvrtek 6.12.2018 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Základní část ELIOD Extraligy dorostu je už minulostí. Hned však na ni navázala nadstavba, v jejíž skupině „E“ Zubři vedou a mají velkou šanci se dostat do play-off. Úvodní klání proti brněnským Warriors bylo nečekaně dlouhé. Přerov od 14. minuty vedl a svůj těsný náskok držel až do třetí třetiny, ve které při jednom ze soubojů došlo k rozbití dvou tabulí plexiskla. Po téměř 45 minutové opravě sice soupeř srovnal, ale Zubři v závěru opět udeřili a vítězství podtrhli gólem do prázdné brány. Modrožlutí toužili získat i čtvrtý bod, ten ovšem díky trefě v prodloužení připadl Brňanům.

Výborně! Juniorka zdolala favorizovaný Hradec, v prodloužení rozhodl Navrátil

sobota 1.12.2018 | Petr Komárek
P ř e r o v – Druhé utkání ve dvou dnech sehrála přerovská extraligová juniorka. Tentokrát vyzvala soupeře z východních Čech, hradecký Mountfield. Hosté po brance Navrátila skóre dvěma úspěšnými zásahy otočili, za Zubry ale na začátku třetího dějství dokázal srovnat Hradil. V klíčovém prodloužení získalo bod navíc MEO, svým druhým gólem se o to postaral Jakub Navrátil.

Dorost byl doma znovu úspěšný, v posledním utkání základní části zdolal Techniku Brno

sobota 1.12.2018 | Aleš Novotný
P ř e r o v - Základní část ELIOD Extraligy dorostu doběhla do cíle. V jejím posledním duelu si to Zubři na domácím ledě rozdali s Technikou Brno. Přerov se uvedl rychlou trefou Radima Hradila, jenže na startu druhé periody o svůj náskok přišel. Vedení ovšem posléze vrátil na stranu modrožlutých Jonáš Jobánek a jak se později ukázalo, byl to gól rozhodující. Tým Zubrů zvítězil 2:1 a navíc získal i čtvrtý bod, protože v závěru prodloužení skóroval Jakub Zembol. Do nadstavbové části půjdou dorostenci z páté pozice.

Další stránky
123456>>
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC ZUBR Přerov
ČEZ Motor České Budějovice