ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Sokolov 4:2 | JUNIOŘI: Přerov - Technika Brno 2:5 | DOROST: Přerov - Kometa Brno 3:8

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Jedenáctigólový zápas. Dorostenci ale proti Kometě Brno další vítězství nepřidali

neděle 17.10.2021 | Petr Komárek, foto: Ronald Hansel
P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova prohráli v desátém kole extraligy s Kometou Brno 3:8 a druhé výhry v řadě tak nedosáhli. Zubři během prvních devíti minut dostali tři góly a sáhli ke střídání v brankovišti. Jihomoravané si už vedení vzít nenechali, ve třetí třetině ho naopak navýšili na konečný pětibrankový rozdíl. Tři čestné úspěchy Hanáků zaznamenali hráči z prvního útoku.

Juniorka poprvé v sezoně nebodovala, doma nestačila na Techniku Brno

neděle 17.10.2021 | Petr Komárek, foto: Alena Zapletalová
P ř e r o v – Hokejisté Přerova prohráli v desátém kole Ligy juniorů s Technikou Brno 2:5 a jejich bodová i vítězná série skončily. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala vytěžili z šancí v první třetině jen jediný gól. V prostřední části sice vyrovnáním odpověděli na hostující obrat ve skóre, brankáře Skoupého ale už pak nepřekonali. Nepomohly jim ani pětiminutová přesilovka a minutová převaha pěti proti třem. Po druhé přestávce třikrát inkasovali a v základní hrací době utrpěli první porážku.

Juniorka si znovu s chutí zastřílela, tentokrát si poradila s brněnskými Warriors

sobota 16.10.2021 | Petr Komárek, foto: Alena Zapletalová
B r n o – Hokejisté Přerova rozstříleli v devátém kole Ligy juniorů Warriors Brno 8:0 a prodloužili bodovou i vítěznou sérii. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala si v první třetině vytvořili tříbrankový náskok, který pak postupně navyšovali. O osm branek se postaralo osm různých střelců. Pro Zubry jde o pátý triumf v řadě.

Premiéra: přerovští hokejisté z přípravky startovali na turnaji Capri-Sun CUP ve Zlíně

pátek 15.10.2021 | Petr Komárek
Z l í n – Všechno v životě je jednou poprvé. V neděli 10. října se o tom přesvědčily děti ročníku 2015 a mladší z přípravky přerovských Zubrů. Ve Zlíně startovaly na svém vůbec prvním turnaji, zvaném Capri-Sun CUP. Pod střechou PSG arény se utkaly s domácími Berany a také s týmy Vsetína a Dukly Jihlava.

Dorostenci rozstříleli Vsetín a připsali si první domácí vítězství v letošní sezoně

čtvrtek 14.10.2021 | Petr Komárek, foto: Ronald Hansel
P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova porazili v devátém kole extraligy Vsetín 7:3 a zaznamenali čtvrtou výhru v aktuálním ročníku. Na domácím ledě přitom uspěli vůbec poprvé, předtím se ze tří bodů pokaždé radovali na stadionu soupeře. Nad Valachy si Zubři vypracovali tříbrankové a poté dokonce čtyřbrankové vedení. Rozdílem čtyř přesných zásahů nakonec utkání, ve kterém se Hanáci prezentovali více než dvojnásobnou střeleckou převahou, také skončilo.

Dorost doma nezvítězil ani proti Vítkovicím, náskok soupeře dotáhnout nedokázal

středa 13.10.2021 | Petr Komárek, foto: Ronald Hansel
P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova prohráli v dohrávce pátého kola extraligy s Vítkovicemi 1:3 a na první domácí triumf stále čekají. Utkání rozhodla přibližně minutová pasáž ve třetí třetině, ve které Ostravané dvakrát skórovali a ujali se tříbrankového vedení. Zubrům se podařilo pouze snížit, když se na začátku poslední desetiminutovky prosadil Kolařík.

Další stránky
123456>>