DĚKUJEME FANOUŠKŮM A PARTNERŮM KLUBU ZA PODPORU HC ZUBR PŘEROV V SEZONĚ 2022/2023

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Juniorští Zubři se hodili do gala, v Městském domě jim poděkovalo vedení města Přerova

pátek 28.4.2023 | Petr Komárek
P ř e r o v – Úspěšná juniorka Zubrů se v prostorách Městského domu setkala s vedením Statutárního města Přerova. Radní v čele s primátorem Petrem Vránou poděkovali hráčům a členům realizačního týmu za výbornou reprezentaci města. Po pohoštění jim předali dárkové tašky, slavnostní akt poté zakončilo společné fotografování na náměstí T. G. Masaryka.

Na celý tým jsem hrdý, říká Pavel Neuman. Extraliga? Kluky čeká obrovská výzva

pondělí 24.4.2023 | Aleš Novotný, foto: Jan Gebauer
P ř e r o v – Další parádní sezona, tentokrát navíc už s příchutí postupu do nejvyšší soutěže. Výkonný výbor svazu rozšířil extraligu juniorů ze 14 na 16 týmů a dal tak juniorům HC ZUBR Přerov „divokou kartu“, díky které se od nového ročníku budou na ledě měřit s těmi nejlepšími. Jaká byla uplynulá sezona a co posun mezi elitu pro Zubry znamená? O tom v rozhovoru hovoří Pavel Neuman, hlavní trenér juniorského týmu.

Informační schůzky mládežnických kategorií Zubrů před začátkem letní přípravy

pátek 21.4.2023 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Měsíc duben se pomalu chýlí ke konci a s ním také i volnější období před startem přípravy na novou sezonu 2023/2024. Tréninky na suchu odstartuje mládež HC ZUBR Přerov na začátku května. Před jejím oficiálním zahájením se tradičně ve VIP salonku MEO Arény uskuteční informační schůzky jednotlivých kategorií od ročníku 2009 až po ročník 2016. Prosíme rodiče všech hráčů o účast.

Nebýt Přerova, skončil bych s hokejem, říká Černohous. Teď posílil extraligové Pardubice

středa 19.4.2023 | Petr Komárek
P ř e r o v – Před osmi lety hrál Vít Černohous druhou ligu za Hodonín. V angažmá ve třetí nejvyšší domácí soutěži však neviděl budoucnost, proto začal uvažovat o trénování dětí. Za pár let se rodákovi z Jablonce nad Nisou ozval Přerov a on se stal koučem na plný úvazek. Nezůstal ale jen u mládeže, postavil se i na střídačku prvoligového A-týmu. Zároveň se čím dál více zabýval rozvojem hráčských dovedností. Časem usoudil, že potřebuje změnit působiště. Čas na změnu dozrál právě po této sezoně: sedmadvacetiletý trenér zamířil k čerstvému bronzovému medailistovi Tipsport extraligy z Pardubic.

Junioři Zubrů jsou extraligoví! Výkonný výbor svazu rozhodl o rozšíření soutěže

úterý 18.4.2023 | Aleš Novotný, foto: Jan Gebauer
P ř e r o v – Nejen dorost, ale nakonec také junioři. Přerov bude mít v nové sezoně 2023/24 mezi elitou dvě kategorie! Snažení juniorky Zubrů o postup sice skončilo porážkou ve finálové sérii s Motorem, ale svěřenci trenérů Pavla Neumana, Jakuba Grofa a Vladimíra Kočary nakonec smutnit nemusí. Výkonný výbor Českého hokeje totiž na svém zasedání v úterý 18. dubna rozhodl o úpravách soutěží. Jednou z nich je rozšíření DHL Extraligy juniorů ze 14 na 16 účastníků.

Junioři s Motorem opět prohráli o gól a titul neobhájili. Jihočeši postupují do extraligy

pondělí 10.4.2023 | Petr Komárek, foto: Jan Gebauer
V s e t í n – Hokejisté Přerova podlehli ve čtvrtém finálovém utkání play-off Ligy juniorů Českým Budějovicím ve Vsetíně těsně 1:2 a celou sérii prohráli 1:3 na zápasy. Zubři museli odvracet konec sezony, na rozdíl od čtvrtfinále s Havlíčkovým Brodem a semifinále proti Vsetínu se jim to ale nepodařilo. Na konci druhé třetiny je sice poslal do vedení Jan Hanák, ještě do přestávky ale srovnal v přesilovce Alexandr Remeš a v 54. minutě dokonal obrat Jihočechů při další početní převaze Marcel Kříž. Motor si tak vybojoval titul a postup do juniorské extraligy, Přerov druhé prvenství v Lize juniorů v řadě nepřidal a bere stříbro.

Další stránky
123456>>