Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v sezoně 2023/24.

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Udržení dorostu i juniorů v extralize je skvělé, zásadní teď bude devítka, říká Kočara

úterý 30.4.2024 | Aleš Novotný, foto: Jan Gebauer
P ř e r o v – Hodně pestrá byla sezona mládežnického hokeje v Přerově. Junioři Zubrů po těžkém boji a nesmírně dramatickém vyvrcholení vydřeli záchranu extraligy, dorost si díky velmi dobrým výkonům dokonce proklestil cestu do play-off. Obě kategorie zůstávají v nejvyšším patře soutěží. Přidá se k nim v nové sezoně i devátá třída? Nejen o tom v rozhovoru mluví Vladimír Kočara, sprotovní manažer mládeže HC ZUBR Přerov.

Informační schůzky mládežnických kategorií Zubrů před začátkem letní přípravy

středa 24.4.2024 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Měsíc duben se pomalu chýlí ke konci a s ním také i volnější období před startem přípravy na novou sezonu 2024/25. Tréninky na suchu odstartuje mládež HC ZUBR Přerov v příštím týdnu. Před jejím oficiálním zahájením se tradičně uskuteční informační schůzky žákovských kategorií od ročníku 2011 až po ročník 2017. Prosíme rodiče všech hráčů o účast.

Úspěch na mezinárodním turnaji! Přerov přivezl ze Slovinska kompletní sbírku medailí

pátek 12.4.2024 | Petr Komárek
M a r i b o r – Zatímco přerovský dorost vyrazil do Skandinávie, na malé Zubry z ročníků 2013, 2014 a 2016 čekaly zážitky v jiné části Evropy. Ve slovinském Mariboru je ozdobili zlatou, stříbrnou i bronzovou medailí. Na začátku dubna je získali z víkendových mezinárodních turnajů, kde se utkali se soupeři nejen z hostitelského klubu, ale také z Maďarska, Dánska, Itálie a Slovenska.

Tři výhry ze tří zápasů i výlety plné poznání. Dorostenci si užili zájezd do Švédska

úterý 9.4.2024 | Petr Komárek
P ř e r o v – Během této sezony si s předstihem zajistil udržení extraligy a účast minimálně v předkole play-off. Dorostenecký tým Zubrů za to čekala zasloužená odměna. Na přelomu března a dubna se Hanáci vypravili do Švédska, kde nastoupili nejen do zápasů proti domácím týmům, ale také si prošli několik měst s řadou památek a dalších zajímavostí. S celou akcí panovala velká spokojenost, na daleký Sever zamířil Přerov celkově potřetí v historii a i kvůli pandemii koronaviru poprvé od roku 2011.

Mladí Zubříci se zúčastnili dvoudenního turnaje Puky pomáhají, v Brně skončili čtvrtí

úterý 26.3.2024 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Během loňského podzimu probíhala v prodejnách Kaufland akce s názvem Puky pomáhají. V hlasování fanoušků klub HC ZUBR Přerov vyhrál oblastní kolo, za což všem hlasujícím moc děkujeme. Odměnou pro Zubry byla i účast na stejnojmenném dvoudenním turnaji v Brně. Hráčům ročníku 2015 se v moravské metropoli pod vedením trenéra Vladimíra Sedláře dařilo velmi dobře.

Dramatický finiš juniorské extraligy, Zubři se i přes vysokou porážku udrželi mezi elitou

sobota 23.3.2024 | Aleš Novotný, foto: Jan Gebauer
Č. B u d ěj o v i c e – Až poslední kolo rozseklo dramatický vývoj ve skupině o udržení DHL extraligy juniorů. Pro Zubry má závěr soutěže nesmírně šťastný konec. Přerované v posledním utkání na kolbišti budějovického Motoru sice utrpěli debakl 0:9, díky souběžně hranému utkání v Hradci Králové, kde Olomouc ukořistila po nájezdech pouze bod, se však udrželi mezi elitou. Ve prospěch Zubrů v konečné tabulce při bodové shodě s Olomoucí rozhodla lepší bilance vzájemných zápasů.

Další stránky
123456>>