INFO: Trénink přípravky probíhá každou středu od 16:30 do 17:30 na hokejbalovém hřišti ZŠ Želatovská

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Talent Svozil se vrátil k začátkům v Přerově. V přípravce rád narážel do mantinelu

pátek 30.4.2021 | Petr Komárek, foto: Martin Voltr
P r a h a – V šestnácti letech vstoupil do Tipsport extraligy, loni se stal jejím nejlepším nováčkem a navíc si odbyl premiéru v seniorském nároďáku. Kariéra Stanislava Svozila, velkého talentu českého hokeje, odstartovala v Přerově. Nyní obránce, který roku 2018 přestoupil do brněnské Komety, bojuje v dresu osmnáctky na mistrovství světa. V rozhovoru pro Hokejka TV zavzpomínal i na své první hokejové krůčky na Hané.

Přípravka Zubrů už trénuje, na hokejbalovém hřišti se bude scházet každou středu

středa 21.4.2021 | Aleš Novotný, foto: Ivan Němeček
P ř e r o v – Po dlouhé pauze se mladí sportovci mohou opět vracet ke svým aktivitám, stále však ještě v hodně omezeném režimu a za dodržení všech hygienických opatření. Zubři proto ve středu 21. dubna zahájili tréninky přípravky, která má teď své místo na hokejbalovém hřišti Základní školy Želatovská. Tréninky budou probíhat každou středu od 16:30 do 17:30.

Svozil, Ryšavý, Suchánek. Trojlístek zubřích odchovanců pojede na MS osmnáctek

pátek 16.4.2021 | Petr Komárek, úvodní foto: Martin Voltr
P r a h a – Další sladké plody sklízí za poctivou práci s mládeží přerovští Zubři. Odchovanci Stanislav Svozil, Martin Ryšavý a Tomáš Suchánek budou reprezentovat Českou republiku na dubnovém a květnovém světovém šampionátu kategorie U18. Všichni se nacházejí v nominaci, kterou v pátek 16. dubna oficiální představil hlavní trenér českého týmu Jakub Petr.

Budíček! Od středy ožije přípravka, trénovat bude na hokejbalovém hřišti u školy

čtvrtek 15.4.2021 | HC ZUBR Přerov, foto: Andrea Nedbalová
P ř e r o v – Mládežnický sport se po půlroční pauze konečně probouzí k životu. Zubři proto zahajují restart své hokejové přípravky. Její první trénink se uskuteční ve středu 21. dubna od 16:30 do 17:30 na hokejbalovém hřišti vedle Základní školy Želatovská. Prosíme rodiče malých Zubříků, aby jejich dítě přišlo (jejich děti přišly) ve sportovním oblečení – obuv a oděv podle počasí – a s batůžkem s pitím. Tak nezapomeňte dorazit, moc se na vás těšíme!

Zubři přinášejí aktuální informace k situaci kolem přípravky, na změny jsou připraveni

čtvrtek 25.3.2021 | HC ZUBR Přerov, foto: Jan Gebauer
V pondělí 22. března 2021 proběhla online schůzka s rodiči dětí z přípravky HC ZUBR Přerov. Vedení klubu společně s trenéry Vladimírem Kočarou a Vítem Černohousem představilo rodičům plán sportovní činnosti dětí na měsíce duben až srpen. Vše samozřejmě v návaznosti na zoufale vyhlížené povolení jakékoli organizované sportovní či obecně pohybové aktivity.

Mládež bez bojů o body, Český svaz ledního hokeje předčasně ukončil soutěže

úterý 2.2.2021 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Onemocnění COVID-19 už delší dobu komplikuje veškeré sportovní aktivity. Trénovat a hrát mistrovské zápasy teď mohou pouze profesionální hokejisté, ostatní nikoliv. Prezident Českého hokeje Tomáš Král proto v pondělí 1. února rozhodl o předčasném ukončení všech neprofesionálních soutěží. Zubři tak již letos nenastoupí do extraligy juniorů, dorostu ani do žákovských soutěží.

Další stránky
123456>>