Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v sezoně 2023/24.

Stadion - Mapa

MEO Aréna Přerov

Přerovská MEO Aréna je umístěna na jihovýchodním okraji města v blízkosti hlavního městského hřbitova a vedle čerpací stanice MOL. Svůj nynější název dostala po náročné a rozsáhlé rekonstrukci, která probíhala od května do září roku 2009. Kapacita haly je v současné době po rekonstrukci 3000 diváků, z toho 1951 míst je určeno pro sezení.

Provozovatelem stadionu je společnost Sportoviště Přerov, s.r.o.. Kontakty na provozovatele naleznete na této stránce.


Jak na stadion?

Od vlakového a autobusového nádraží je vzdálena zhruba 15 minut běžné chůze. Před hypermarketem Albert se vydáte vlevo a poté rovně ulicemi Denisova a Ztracená až ke křižovatce u Penny Marketu. Dále pokračujte opět rovně ulicí U hřbitova až na její konec, kde se vedle čerpací stanice MOL nachází komplex zimního stadionu.

Při příjezdu od Zlína odbočte na křižovatce před pekárnou Racek vpravo a po mírném stoupání na další křižovatce vlevo. Poté dojedete k další křižovatce a obchodnímu domu Penny Market. U něj se dáte vpravo a dojedete až na konec ulice k čerpací stanici MOL, vedle které se přerovský zimní stadion nachází.

Při příjezdu od Olomouce a Ostravy se u světelné křižovatky vedle obchodního domu Lidl vydáte dlouhou ulicí Velká Dlážka do centra města. Na druhé světelné křižovatce u Gymnázia Jakuba Škody odbočíte vlevo a následně projedete tři kruhové objezdy. Za třetím kruhovým objezdem odbočíte vpravo na ulici Petřivalského a na jejím konci naleznete po levé ruce hotel Zimní stadion, který je součástí přerovské MEO Arény.

Při příjezdu od Bystřice pod Hostýnem máte situaci nejjednodušší. Na okraji města sjedete po ulici Želatovská a před druhým kruhovým objezdem se dáte vlevo na ulici Petřivalského. Na jejím konci naleznete po levé ruce hotel Zimní stadion, který je součástí přerovské MEO Areny.