ONLINE >>> MUŽI: Prostějov - Přerov 1:4 | JUNIOŘI: Přerov - Havířov 6:2 | DOROST: Přerov - Vítkovice 2:3 (PP)
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 nově v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Zápasy - Výsledkový servis

Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB FRM HAV KAD KLA KVA LTM PRE PRO SLA TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

52 24.02.2018 Ústí n/L Frýdek-Místek 1:3
52 24.02.2018 K. Vary Kadaň 5:2
52 24.02.2018 Kladno Prostějov 7:2
52 24.02.2018 Litoměřice Havířov 6:1
52 24.02.2018 Benátky n/J Slavia 2:5
52 24.02.2018 Přerov Č.Budějovice 5:3
52 24.02.2018 Třebíč Vsetín 1:5
51 21.02.2018 Vsetín Benátky n/J 9:1
51 21.02.2018 Č.Budějovice Kladno 1:4
51 21.02.2018 Kadaň Ústí n/L 6:4
51 21.02.2018 Prostějov K. Vary 1:2
51 21.02.2018 Havířov Přerov 6:1
51 21.02.2018 Frýdek-Místek Třebíč 5:4
51 21.02.2018 Slavia Litoměřice 2:1p
50 18.02.2018 Přerov Slavia 3:6
50 17.02.2018 Kladno Havířov 3:1
50 17.02.2018 K. Vary Č.Budějovice 4:1
50 17.02.2018 Ústí n/L Prostějov 4:2
50 17.02.2018 Benátky n/J Litoměřice 1:4
50 17.02.2018 Třebíč Kadaň 4:0
50 17.02.2018 Vsetín Frýdek-Místek 2:1sn
49 14.02.2018 Č.Budějovice Ústí n/L 8:5
49 14.02.2018 Frýdek-Místek Benátky n/J 4:1
49 14.02.2018 Havířov K. Vary 3:2p
49 14.02.2018 Kadaň Vsetín 2:5
49 14.02.2018 Prostějov Třebíč 4:1
49 14.02.2018 Slavia Kladno 1:2p
49 11.02.2018 Litoměřice Přerov 4:6
48 10.02.2018 Benátky n/J Přerov 3:2
48 10.02.2018 Kladno Litoměřice 1:4
48 10.02.2018 Frýdek-Místek Kadaň 3:1
48 10.02.2018 Ústí n/L Havířov 2:7
48 10.02.2018 K. Vary Slavia 4:3
48 10.02.2018 Vsetín Prostějov 5:1
48 10.02.2018 Třebíč Č.Budějovice 2:1
47 07.02.2018 Č.Budějovice Vsetín 4:2
47 07.02.2018 Havířov Třebíč 3:0
47 07.02.2018 Prostějov Frýdek-Místek 7:2
47 07.02.2018 Litoměřice K. Vary 0:4
47 07.02.2018 Kadaň Benátky n/J 3:5
47 07.02.2018 Slavia Ústí n/L 3:5
47 07.02.2018 Přerov Kladno 2:1
46 03.02.2018 Frýdek-Místek Č.Budějovice 4:3
46 03.02.2018 Kadaň Prostějov 2:3p
46 03.02.2018 Ústí n/L Litoměřice 3:1
46 03.02.2018 Třebíč Slavia 2:0
46 03.02.2018 K. Vary Přerov 2:1sn
46 03.02.2018 Vsetín Havířov 3:4p
46 03.02.2018 Benátky n/J Kladno 2:7
45 02.02.2018 Ústí n/L Přerov 1:2sn
45 31.01.2018 Č.Budějovice Kadaň 8:1
45 31.01.2018 Prostějov Benátky n/J 6:0
45 31.01.2018 Litoměřice Třebíč 4:2
45 31.01.2018 Slavia Vsetín 5:4
45 31.01.2018 Kladno K. Vary 0:4
45 31.01.2018 Havířov Frýdek-Místek 3:1
44 29.01.2018 Benátky n/J K. Vary 2:0
44 29.01.2018 Vsetín Litoměřice 2:1
44 29.01.2018 Třebíč Přerov 3:2
44 29.01.2018 Prostějov Č.Budějovice 7:2
44 29.01.2018 Frýdek-Místek Slavia 1:3
44 29.01.2018 Ústí n/L Kladno 6:0
44 29.01.2018 Kadaň Havířov 2:4
43 27.01.2018 Slavia Kadaň 7:1
43 27.01.2018 Kladno Třebíč 5:1
43 27.01.2018 Č.Budějovice Benátky n/J 8:1
43 27.01.2018 K. Vary Ústí n/L 5:1
43 27.01.2018 Přerov Vsetín 4:3sn
43 27.01.2018 Havířov Prostějov 3:0
42 24.01.2018 Benátky n/J Ústí n/L 4:2
42 24.01.2018 Třebíč K. Vary 0:2
42 24.01.2018 Vsetín Kladno 1:6
42 24.01.2018 Č.Budějovice Havířov 3:0
42 24.01.2018 Frýdek-Místek Přerov 4:2
42 24.01.2018 Kadaň Litoměřice 3:8
42 24.01.2018 Prostějov Slavia 2:3sn
43 21.01.2018 Litoměřice Frýdek-Místek 3:6
41 20.01.2018 Slavia Č.Budějovice 4:3sn
41 20.01.2018 Kladno Frýdek-Místek 3:2p
41 20.01.2018 Litoměřice Prostějov 3:1
41 20.01.2018 Ústí n/L Třebíč 3:1
41 20.01.2018 K. Vary Vsetín 1:2
41 20.01.2018 Přerov Kadaň 3:2
41 20.01.2018 Havířov Benátky n/J 4:2
40 17.01.2018 Benátky n/J Třebíč 1:4
40 17.01.2018 Č.Budějovice Litoměřice 1:0
40 17.01.2018 Frýdek-Místek K. Vary 0:4
40 17.01.2018 Havířov Slavia 1:2
40 17.01.2018 Kadaň Kladno 0:5
40 17.01.2018 Prostějov Přerov 6:4
40 17.01.2018 Ústí n/L Vsetín 2:3sn
39 13.01.2018 Slavia Benátky n/J 5:0
39 13.01.2018 Frýdek-Místek Ústí n/L 1:3
39 13.01.2018 Prostějov Kladno 6:3
39 13.01.2018 Kadaň K. Vary 2:4
39 13.01.2018 Č.Budějovice Přerov 3:1
39 13.01.2018 Havířov Litoměřice 5:4
39 13.01.2018 Vsetín Třebíč 1:4
38 10.01.2018 Třebíč Frýdek-Místek 2:0
38 10.01.2018 K. Vary Prostějov 4:0
38 10.01.2018 Benátky n/J Vsetín 1:9
38 10.01.2018 Ústí n/L Kadaň 1:3
38 10.01.2018 Přerov Havířov 6:3
38 10.01.2018 Litoměřice Slavia 2:0
38 10.01.2018 Kladno Č.Budějovice 1:2
12 09.01.2018 Benátky n/J Vsetín 2:4
29 08.01.2018 Litoměřice Kadaň 5:1
35 07.01.2018 Havířov Ústí n/L 4:2
37 06.01.2018 Slavia Přerov 1:2
37 06.01.2018 Frýdek-Místek Vsetín 4:0
37 06.01.2018 Prostějov Ústí n/L 4:3
37 06.01.2018 Kadaň Třebíč 3:2
37 06.01.2018 Litoměřice Benátky n/J 5:4
37 06.01.2018 Havířov Kladno 2:1
37 06.01.2018 Č.Budějovice K. Vary 2:1sn
36 04.01.2018 Benátky n/J Frýdek-Místek 1:3
36 04.01.2018 Vsetín Kadaň 11:0
36 04.01.2018 Třebíč Prostějov 4:2
36 04.01.2018 K. Vary Havířov 3:1
36 04.01.2018 Kladno Slavia 7:2
36 04.01.2018 Ústí n/L Č.Budějovice 1:4
36 04.01.2018 Přerov Litoměřice 8:3
35 29.12.2017 Slavia K. Vary 2:1sn
35 29.12.2017 Č.Budějovice Třebíč 2:1
35 29.12.2017 Prostějov Vsetín 1:4
35 29.12.2017 Litoměřice Kladno 1:8
35 29.12.2017 Přerov Benátky n/J 4:3
34 27.12.2017 Vsetín Č.Budějovice 3:1
34 27.12.2017 Benátky n/J Kadaň 7:3
34 27.12.2017 K. Vary Litoměřice 2:1p
34 27.12.2017 Třebíč Havířov 3:2
34 27.12.2017 Frýdek-Místek Prostějov 2:5
34 27.12.2017 Ústí n/L Slavia 2:5
33 22.12.2017 Slavia Třebíč 4:1
33 22.12.2017 Č.Budějovice Frýdek-Místek 4:1
33 22.12.2017 Kladno Benátky n/J 9:3
33 22.12.2017 Ústí n/L Litoměřice 4:1
33 22.12.2017 Přerov K. Vary 1:6
33 22.12.2017 Prostějov Kadaň 2:1sn
33 22.12.2017 Havířov Vsetín 2:3sn
32 20.12.2017 Benátky n/J Prostějov 4:6
32 20.12.2017 Vsetín Slavia 2:4
32 20.12.2017 Třebíč Litoměřice 4:2
32 20.12.2017 Ústí n/L Přerov 3:1
32 20.12.2017 Frýdek-Místek Havířov 2:3p
32 20.12.2017 Kadaň Č.Budějovice 1:3
32 20.12.2017 Kladno K. Vary 3:2sn
31 18.12.2017 Benátky n/J K. Vary 0:6
31 18.12.2017 Č.Budějovice Prostějov 1:4
31 18.12.2017 Přerov Třebíč 4:0
31 18.12.2017 Kladno Ústí n/L 5:2
31 18.12.2017 Havířov Kadaň 3:2
31 17.12.2017 Slavia Frýdek-Místek 5:4sn
34 10.12.2017 Kladno Přerov 2:3
30 09.12.2017 Benátky n/J Č.Budějovice 0:5
30 09.12.2017 Kadaň Slavia 3:2p
30 09.12.2017 Ústí n/L K. Vary 1:3
30 09.12.2017 Prostějov Havířov 3:2p
30 09.12.2017 Třebíč Kladno 4:3p
30 09.12.2017 Vsetín Přerov 3:4
29 06.12.2017 Č.Budějovice Havířov 1:0
29 06.12.2017 K. Vary Třebíč 2:3sn
29 06.12.2017 Ústí n/L Benátky n/J 6:2
29 06.12.2017 Kladno Vsetín 4:2
29 06.12.2017 Slavia Prostějov 1:2
29 05.12.2017 Přerov Frýdek-Místek 3:1
30 03.12.2017 Frýdek-Místek Litoměřice 3:1
28 02.12.2017 Frýdek-Místek Kladno 1:2
28 02.12.2017 Benátky n/J Havířov 1:2
28 02.12.2017 Prostějov Litoměřice 3:1
28 02.12.2017 Č.Budějovice Slavia 4:2
28 02.12.2017 Kadaň Přerov 1:2
28 02.12.2017 Vsetín K. Vary 3:2
28 02.12.2017 Třebíč Ústí n/L 4:3sn
27 29.11.2017 Třebíč Benátky n/J 3:1
27 29.11.2017 K. Vary Frýdek-Místek 4:1
27 29.11.2017 Č.Budějovice Litoměřice 3:1
27 29.11.2017 Ústí n/L Vsetín 1:4
27 29.11.2017 Kladno Kadaň 3:1
27 29.11.2017 Přerov Prostějov 4:1
31 28.11.2017 Litoměřice Vsetín 3:6
35 26.11.2017 Kadaň Frýdek-Místek 1:3
27 26.11.2017 Slavia Havířov 4:3
26 25.11.2017 Benátky n/J Slavia 1:4
26 25.11.2017 Kladno Prostějov 6:1
26 25.11.2017 Ústí n/L Frýdek-Místek 5:4
26 25.11.2017 K. Vary Kadaň 4:1
26 25.11.2017 Litoměřice Havířov 4:1
26 25.11.2017 Třebíč Vsetín 2:0
26 25.11.2017 Přerov Č.Budějovice 3:2sn
25 22.11.2017 Č.Budějovice Kladno 3:0
25 22.11.2017 Vsetín Benátky n/J 5:1
25 22.11.2017 Frýdek-Místek Třebíč 1:4
25 22.11.2017 Prostějov K. Vary 4:2
25 22.11.2017 Slavia Litoměřice 3:0
25 22.11.2017 Kadaň Ústí n/L 4:2
25 22.11.2017 Havířov Přerov 4:5
24 20.11.2017 Benátky n/J Litoměřice 1:2
24 20.11.2017 Třebíč Kadaň 4:2
24 20.11.2017 K. Vary Č.Budějovice 2:3
24 20.11.2017 Vsetín Frýdek-Místek 5:6sn
24 20.11.2017 Ústí n/L Prostějov 1:9
24 20.11.2017 Přerov Slavia 2:3
24 19.11.2017 Kladno Havířov 1:5
23 18.11.2017 Slavia Kladno 4:2
23 18.11.2017 Prostějov Třebíč 9:0
23 18.11.2017 Frýdek-Místek Benátky n/J 6:3
23 18.11.2017 Kadaň Vsetín 0:4
23 18.11.2017 Č.Budějovice Ústí n/L 7:1
23 17.11.2017 K. Vary Havířov 6:4
23 17.11.2017 Litoměřice Přerov 4:2
22 16.11.2017 Benátky n/J Přerov 4:5sn
22 16.11.2017 Ústí n/L Havířov 0:2
22 15.11.2017 K. Vary Slavia 6:2
22 15.11.2017 Třebíč Č.Budějovice 2:1p
22 15.11.2017 Vsetín Prostějov 5:4sn
22 15.11.2017 Kladno Litoměřice 3:0
22 15.11.2017 Frýdek-Místek Kadaň 4:5sn
11 05.11.2017 Havířov Kladno 1:4
21 04.11.2017 Slavia Ústí n/L 8:1
21 04.11.2017 Kadaň Benátky n/J 2:4
21 04.11.2017 Prostějov Frýdek-Místek 3:2p
21 04.11.2017 Č.Budějovice Vsetín 8:0
21 04.11.2017 Litoměřice K. Vary 2:1
21 04.11.2017 Přerov Kladno 4:3
21 04.11.2017 Havířov Třebíč 0:1
20 01.11.2017 Benátky n/J Kladno 2:5
20 01.11.2017 Třebíč Slavia 2:0
20 01.11.2017 Vsetín Havířov 0:3
20 01.11.2017 K. Vary Přerov 4:2
20 01.11.2017 Litoměřice Ústí n/L 1:3
20 01.11.2017 Frýdek-Místek Č.Budějovice 3:1
20 01.11.2017 Kadaň Prostějov 2:4
19 30.10.2017 Č.Budějovice Kadaň 6:3
19 30.10.2017 K. Vary Kladno 3:2
19 30.10.2017 Prostějov Benátky n/J 7:2
19 30.10.2017 Litoměřice Třebíč 4:3
19 30.10.2017 Havířov Frýdek-Místek 3:1
19 30.10.2017 Přerov Ústí n/L 3:1
19 30.10.2017 Slavia Vsetín 2:3sn
18 28.10.2017 K. Vary Benátky n/J 8:2
18 28.10.2017 Frýdek-Místek Slavia 1:2
18 28.10.2017 Prostějov Č.Budějovice 2:3p
18 28.10.2017 Ústí n/L Kladno 3:4sn
18 28.10.2017 Třebíč Přerov 3:1
18 28.10.2017 Vsetín Litoměřice 2:1sn
18 27.10.2017 Kadaň Havířov 3:2
17 25.10.2017 Č.Budějovice Benátky n/J 5:2
17 25.10.2017 K. Vary Ústí n/L 2:3
17 25.10.2017 Kladno Třebíč 2:1
17 25.10.2017 Havířov Prostějov 2:5
17 25.10.2017 Slavia Kadaň 7:1
17 25.10.2017 Litoměřice Frýdek-Místek 6:4
17 25.10.2017 Přerov Vsetín 2:1
16 21.10.2017 Frýdek-Místek Přerov 3:1
16 21.10.2017 Prostějov Slavia 0:1
16 21.10.2017 Benátky n/J Ústí n/L 4:6
16 21.10.2017 Kadaň Litoměřice 3:4
16 21.10.2017 Vsetín Kladno 5:1
16 21.10.2017 Třebíč K. Vary 2:3p
16 21.10.2017 Havířov Č.Budějovice 4:1
15 18.10.2017 K. Vary Vsetín 3:0
15 18.10.2017 Ústí n/L Třebíč 3:2
15 18.10.2017 Slavia Č.Budějovice 2:1
15 18.10.2017 Litoměřice Prostějov 2:3p
15 18.10.2017 Přerov Kadaň 2:1
15 18.10.2017 Havířov Benátky n/J 3:2
15 18.10.2017 Kladno Frýdek-Místek 4:1
14 16.10.2017 Benátky n/J Třebíč 6:4
14 16.10.2017 Kadaň Kladno 2:3
14 16.10.2017 Prostějov Přerov 1:2
14 16.10.2017 Litoměřice Č.Budějovice 2:3
14 16.10.2017 Havířov Slavia 2:0
14 16.10.2017 Frýdek-Místek K. Vary 1:0p
14 15.10.2017 Vsetín Ústí n/L 7:2
13 14.10.2017 Kadaň K. Vary 3:5
13 14.10.2017 Prostějov Kladno 3:2p
13 14.10.2017 Č.Budějovice Přerov 3:0
13 14.10.2017 Frýdek-Místek Ústí n/L 6:5sn
13 14.10.2017 Havířov Litoměřice 2:1p
13 14.10.2017 Slavia Benátky n/J 3:0
13 14.10.2017 Vsetín Třebíč 1:3
12 11.10.2017 Ústí n/L Kadaň 9:2
12 11.10.2017 K. Vary Prostějov 6:3
12 11.10.2017 Třebíč Frýdek-Místek 4:0
12 11.10.2017 Kladno Č.Budějovice 4:2
12 11.10.2017 Litoměřice Slavia 4:3p
12 11.10.2017 Přerov Havířov 2:3sn
11 09.10.2017 Č.Budějovice K. Vary 2:1
11 09.10.2017 Kadaň Třebíč 3:2
11 09.10.2017 Prostějov Ústí n/L 3:2p
11 09.10.2017 Litoměřice Benátky n/J 1:3
11 09.10.2017 Slavia Přerov 2:0
11 09.10.2017 Frýdek-Místek Vsetín 4:3
10 07.10.2017 Kladno Slavia 2:0
10 07.10.2017 Přerov Litoměřice 0:2
10 07.10.2017 Ústí n/L Č.Budějovice 2:0
10 07.10.2017 Benátky n/J Frýdek-Místek 2:3p
10 07.10.2017 Vsetín Kadaň 2:1
10 07.10.2017 Třebíč Prostějov 1:3
10 07.10.2017 Havířov K. Vary 0:1sn
9 04.10.2017 Č.Budějovice Třebíč 2:1p
9 04.10.2017 Slavia K. Vary 1:5
9 04.10.2017 Prostějov Vsetín 5:4
9 04.10.2017 Havířov Ústí n/L 4:8
9 04.10.2017 Litoměřice Kladno 1:2sn
9 04.10.2017 Přerov Benátky n/J 2:1sn
8 30.09.2017 K. Vary Litoměřice 3:0
8 30.09.2017 Kladno Přerov 3:4sn
8 30.09.2017 Benátky n/J Kadaň 3:5
8 30.09.2017 Frýdek-Místek Prostějov 4:1
8 30.09.2017 Vsetín Č.Budějovice 1:4
8 30.09.2017 Třebíč Havířov 4:2
8 30.09.2017 Ústí n/L Slavia 1:2
7 27.09.2017 Č.Budějovice Frýdek-Místek 1:0p
7 27.09.2017 Kladno Benátky n/J 5:3
7 27.09.2017 Slavia Třebíč 2:3
7 27.09.2017 Prostějov Kadaň 5:1
7 27.09.2017 Přerov K. Vary 1:0
7 27.09.2017 Havířov Vsetín 3:4p
7 27.09.2017 Litoměřice Ústí n/L 3:2sn
6 25.09.2017 Benátky n/J Prostějov 4:2
6 25.09.2017 Vsetín Slavia 2:5
6 25.09.2017 K. Vary Kladno 6:2
6 25.09.2017 Třebíč Litoměřice 2:3
6 25.09.2017 Kadaň Č.Budějovice 1:2
6 25.09.2017 Přerov Ústí n/L 7:4
6 25.09.2017 Frýdek-Místek Havířov 2:3
5 23.09.2017 Kladno Ústí n/L 2:1p
5 23.09.2017 Přerov Třebíč 2:4
5 23.09.2017 Č.Budějovice Prostějov 5:3
5 23.09.2017 Litoměřice Vsetín 4:3p
5 23.09.2017 K. Vary Benátky n/J 8:1
5 23.09.2017 Slavia Frýdek-Místek 0:2
5 23.09.2017 Havířov Kadaň 4:1
4 20.09.2017 Benátky n/J Č.Budějovice 3:0
4 20.09.2017 Vsetín Přerov 1:3
4 20.09.2017 Třebíč Kladno 3:2p
4 20.09.2017 Kadaň Slavia 3:6
4 20.09.2017 Frýdek-Místek Litoměřice 5:3
4 20.09.2017 Prostějov Havířov 3:1
4 18.09.2017 Ústí n/L K. Vary 2:3p
3 16.09.2017 Kladno Vsetín 7:1
3 16.09.2017 K. Vary Třebíč 5:1
3 16.09.2017 Litoměřice Kadaň 6:3
3 16.09.2017 Přerov Frýdek-Místek 1:3
3 16.09.2017 Ústí n/L Benátky n/J 3:2p
3 16.09.2017 Slavia Prostějov 0:3
3 16.09.2017 Havířov Č.Budějovice 3:2
2 13.09.2017 Č.Budějovice Slavia 5:1
2 13.09.2017 Třebíč Ústí n/L 3:6
2 13.09.2017 Vsetín K. Vary 3:2p
2 13.09.2017 Frýdek-Místek Kladno 0:3
2 13.09.2017 Prostějov Litoměřice 1:4
2 13.09.2017 Kadaň Přerov 1:9
2 13.09.2017 Benátky n/J Havířov 5:4sn
9 10.09.2017 Kadaň Frýdek-Místek 3:4
1 09.09.2017 Vsetín Ústí n/L 5:2
1 09.09.2017 Kladno Kadaň 3:2
1 09.09.2017 Litoměřice Č.Budějovice 2:5
1 09.09.2017 Přerov Prostějov 2:0
1 09.09.2017 K. Vary Frýdek-Místek 2:1p
1 09.09.2017 Třebíč Benátky n/J 1:3
1 09.09.2017 Slavia Havířov 5:1

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:03x
1:0pp2x
2:011x
2:112x
2:1pp7x
2:1sn7x
3:011x
3:122x
3:214x
3:2pp10x
3:2sn3x
4:05x
4:114x
4:220x
4:38x
4:3pp3x
4:3sn3x
5:01x
5:110x
5:24x
5:34x
5:46x
5:4sn3x
6:02x
6:13x
6:23x
6:36x
6:45x
6:5sn1x
7:14x
7:26x
7:31x
7:41x
8:01x
8:14x
8:21x
8:31x
8:51x
9:01x
9:11x
9:21x
9:31x
11:01x
0:12x
0:1sn1x
0:24x
0:33x
0:44x
0:52x
0:61x
1:214x
1:2pp1x
1:2sn2x
1:315x
1:414x
1:53x
1:62x
1:81x
1:93x
2:39x
2:3pp7x
2:3sn6x
2:47x
2:58x
2:72x
3:43x
3:4pp2x
3:4sn2x
3:54x
3:65x
3:81x
4:51x
4:5sn2x
4:63x
4:81x
5:6sn1x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.