PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Přerovské legendy

Jedna soutěž a věrnost klubu. I kariéra v Přerově byla úspěšná, ohlíží se Pavel Hanák

sobota 31.10.2020 | Petr Komárek
P ř e r o v – Kdo může říct, že v mateřském klubu strávil téměř celou kariéru a za A-tým odehrál patnáct sezon? Pavel Hanák ano. Že by však z Přerova nikdy nechtěl odejít, je mýtus. Jako junior si mohl vybírat z nabídek na nové působiště, přerovští funkcionáři jej však odmítli pustit. Šikovným útočníkem cloumala zloba. Právem. Postupem času si ale ze setrvání doma udělal výhodu. Hokej mu nezasahoval do zaměstnání, které s ním nakonec propojil.

Přerovské hokejové legendy, 18. část - Josef Kostiha

pondělí 13.7.2009 | Aleš Novotný, Miloš Šidlo
P ř e r o v - Po delší odmlce Vám opět přinášíme další díl seriálu o přerovských hokejových legendách, který vznikl vloni na podzim u příležitosti oslav 80. výročí od založení ledního hokeje v Přerově. Všechno jednou končí, a tak v závěrečné osmnácté části bude na svoji hokejovou kariéru vzpomínat kyjovský rodák, útočník Josef Kostiha, který do Přerova přišel v roce 1972 po krátkém působení v Novém Městě nad Metují. Později se také stal hokejovým trenérem mládežnických týmů.

Přerovské hokejové legendy, 17. část - Miloslav Foldyna

sobota 29.11.2008 | Aleš Novotný, Miloš Šidlo
P ř e r o v - Seriál "Přerovské hokejové legendy", který vznikl u příležitosti 80. vyročí od založení ledního hokeje v Přerově má dnes na programu už svoji sedmnáctou část. Svojí kariérou nás tentokrát provede bývalý vynikající brankář přerovské Meopty Miloslav Foldyna. S hokejem začínal původně ve Vítkovicích, ale později se přesunul do Přerova, kterému pomohl k řadě úspěchů. Velmi rád vzpomíná například na skvělou partu hráčů, ale také na fanoušky, kteří i tehdy vytvořili báječnou hokejovou atmosféru.

Přerovské hokejové legendy, 16. část - Bohumil Šrom

sobota 22.11.2008 | Aleš Novotný, Miloš Šidlo
P ř e r o v - Už šestnáctou částí dnes pokračuje seriál Přerovské hokejové legendy, ve kterém v rámci oslav 80. výročí od založení ledního hokeje v Přerově vzpomínají nejslavnější hráči a funkcionáři na svoje kariéry a zajímavé zážitky. Dnes se do minulosti vypravíme s bývalým vynikajícím obráncem Bohumilem Šromem, který tehdy se Stanislavem Svozilem vytvořil populární obrannou dvojici a jeho dvě branky v kvalifikaci o první ligu v Písku pomohly přerovskému týmu k postupu.

Přerovské hokejové legendy, 15. část - Petr Dočkal

sobota 15.11.2008 | Aleš Novotný, Miloš Šidlo
P ř e r o v - Opět po týdnu pokračuje další, v pořadí už patnáctou části seriál Přerovské hokejové legendy, který vznikl u příležitosti oslav 80. výročí od založení ledního hokeje v Přerově. Dnes bude na svoji bohatou hokejovou kariéru vzpomínat bývalý vynikající útočník Petr Dočkal, který v současné době trénuje přerovské mládežnické týmy. Během své kariéry odehrál například několik zápasů v reprezentační dvacítce a krátce působil i v holandském Eindhovenu.

Přerovské hokejové legendy, 14. část - Petr Ovčáček

sobota 8.11.2008 | Aleš Novotný, Miloš Šidlo
P ř e r o v - Čtrnáctou částí dnes pokračuje seriál "Přerovské hokejové legendy", ve kterém nejslavnější hráči, trenéři a další funkcionáři vzpomínají na svoje hokejové zážitky. Dnes nás svojí hokejovou kariérou provede bývalý vynikající obránce Petr Ovčáček, který do Přerova přišel v roce 1974 z Kroměříže a odehrál zde celkem patnáct sezon. Podílel se například na největším úspěchu přerovského hokeje v kvalifikaci o nejvyšší soutěž se Slovanem Bratislava v roce 1982.

Další stránky
1234>>