ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Jihlava - Přerov 2:6 | JUNIOŘI: Mountfield HK - Přerov 3:2 | DOROST: Třinec - Přerov 3:2

Mládež - žáci, 9.třída - Aktuality

sobota 17.2.2024

Zápas HC Torax Poruba - HC Zubr Přerov -  18.02.

Sraz  ZS Poruba  14:45  (začátek 16:00)

Šatna otevřena 13:40 - 13:50

nominace :  Slavík, Schelle - Petřík, Kutěj, Pavlica, Holčík, Faltynek, Marek, Janek, Matiichuk, Holubář, Macháček, Mana, Oharek, Šindler, Stokláska

Změna nominace vyhrazena !!!


pátek 16.2.2024

Zápas HC Frýdek-Místek - HC Zubr Přerov - 17.02.

Sraz ZS Frýdek 10:00 (začátek 11:15)

Šatna otevřena 8:45 - 9:00

nominace : Slavík, Schelle - Petřík, Kutěj, Pavlica, Holčík, Faltynek, Marek, Janek, Matiichuk, Holubář, Macháček, Mana, Oharek, Šindler, Mozr

Změna nominace vyhrazena !


sobota 3.2.2024

Zápas HC Kopřivnice - HC Zubr Přerov 04.02.

Sraz  ZS Kopřivnice 12:15  (začátek 11:00)

Šatna otevřena 9:45 - 10:00

nominace :  Nedbal, Slavík- Faltynek, Hanzelka, Janek, Petřík, Pavlica, Marek,  Macháček, Holčík, Šindler, Stokláska, Ševcůj

Změna nominace vyhrazena !!!


pátek 2.2.2024

Zápas HC Zubr Přerov - HK Opava 03.02.

Sraz  ZS Přerov 09:45  (začátek 11:15)

nominace : Slavík, Gajdůšek - Petřík, Marek, Holčík, Macháček, Stokláska, Faltynek, Holubář, Hanzelka, Janek,  Matiichuk, Gazar, Pavlica, Mana, Oharek, Šindler

Změna nominace vyhrazena !!!


sobota 27.1.2024

Zápas HC AZ Havířov - HC Zubr Přerov 29.1.

Sraz  ZS Havířov 17:30  (začátek 19:00)

Šatna otevřena 16:00 - 16:10

nominace : Slavík, Nedbal - Petřík, Kutěj, Marek, Holčík, Macháček, Stokláska, Faltynek, Holubář, Hanzelka, Janek,  Matiichuk, Gazar, Pavlica, Mana, Oharek,

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 18.1.2024

Zápas HK Opava - HC Zubr Přerov  20.01.

Sraz ZS Opava 09:15 (začátek 10:45)

Šatna otevřená 08:00 - 08:15

Doprava vlastní (auty)

nominace : Nedbal, Slavík - Petřík, Kutěj, Pavlica, Marek, Holčík, Macháček, Stokláska, Ševcůj, Faltynek, Holubář, Hanzelka,

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 11.1.2024

Zápas  HC Zubr Přerov - MSK Orlová  12.1.

Sraz  ZS Přerov  17:15  (začátek 18:45)

nominace : Slavík, Nedbal - Petřík, Kutěj, Marek, Holčík, Macháček, Stokláska, Ševcůj, Faltynek, Holubář, Hanzelka, Janek,  Matiichuk, Gazar,

Změna nominace vyhrazena !!


čtvrtek 4.1.2024

Zápas HC Torax Poruba - HC Zubr Přerov -  6.1.

Sraz  ZS Poruba  16:30  (začátek 18:00)

Šatna otevřena 15:15 - 15:30

nominace : Nedbal, Slavík - Petřík, Kutěj, Pavlica, Marek, Holčík, Macháček, Stokláska, Mana, Ševcůj, Faltynek, Holubář, Hanzelka, Janek,  Matiichuk, Gazar, Oharek

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 4.1.2024

Zápas  HC Zubr Přerov - HC Kopřivnice  7.1.

Sraz  ZS Přerov  10:30  (začátek 11:45)

nominace : Nedbal - Petřík, Kutěj, Marek, Holčík, Macháček, Stokláska, Ševcůj, Faltynek, Holubář, Hanzelka, Janek,  Matiichuk, Gazar,

Změna nominace vyhrazena !!


pondělí 11.12.2023

Zápas HC Zubr Přerov - HC Frýdek Místek 12.12.

Sraz  ZS Přerov  17:00  (začátek 18:30)

nominace : Slavík, Nedbal - Petřík, Kutěj, Pavlica, Holčík,  Faltynek, Hanzelka, Marek, Janek, Matiichuk, Ševcůj, Holubář, Stokláska, Macháček,

Změna nominace vyhrazena !!!


Další stránky
123456>>