>>> ONLINE PERMANENTKY <<<     POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: CELKEM 405, PATRON 55 (stav k 15.7., 15:30)

Mládež - žáci, 9.třída - Aktuality

sobota 7.3.2020

HC ZUBR Přerov - VSK Technika Brno (pondělí 9. 3. 2020)

Sraz 16:45, začátek 18:00.

Trvaj, Vojtek - Tatýrek, Svozil, Nášel, Šejba, Pospíšil, Krištof - Toman, Hanák, Kolařík, Kuchta, Galnor, Schneider, Grézl, Janků, Žák, Frankovič.

Změna nominace vyhrazena !!!



čtvrtek 27.2.2020

HC Kometa Group  - HC ZUBR Přerov (sobota 29. 2. 2020)

Sraz 13:15, odjezd 13:30, začátek 18:00.

Vojtek, Trvaj - Nášel, Svozil, Tatýrek, Veselý, Pospíšil, Šejba - Toman, Hanák, Kolařík, Janků, Galnor, Kuchta, Grézl, Žák, Frankovič.

Změna nominace vyhrazena !!!



čtvrtek 13.2.2020

HC ZUBR Přerov - HK Kroměříž (sobota 15. 2. 2020)

Sraz 12:30, začátek 13:30.

Trvaj - Tatýrek, Nášel, Pospíšil, Šejba, Veselý, Krištof - Toman, Galnor, Kolařík, Grézl, Janků, Schneider, Žák, Frankovič.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 6.2.2020

HS Třebíč  - HC ZUBR Přerov (neděle 9. 2. 2020)

Sraz 8:45, odjezd 9:00, začátek 14:30.

Vojtek, Trvaj - Nášel, Svozil, Tatýrek, Šejba, Pospíšil, Krištof - Kolařík, Hanák, Kuchta, Toman, Galnor, Schneider, Grézl, Janků, Žák, Frankovič.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 30.1.2020

HC Berani Zlín  - HC ZUBR Přerov (sobota 1. 2. 2020)

Sraz 11:30, odjezd 11:45, začátek 15:45.

Trvaj - Tatýrek, Nášel, Šejba, Veselý, Pospíšil, Krištof - Toman, Hanák, Kolařík, Schneider, Galnor, Grézl, Janků, Frankovič.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 9.1.2020

HC ZUBR Přerov - HC Žďár nad Sázavou (neděle 12. 1. 2020)

Sraz 12:45, začátek 13:45.

Vojtek, Trvaj - Tatýrek, Nášel, Pospíšil, Veselý - Toman, Hanák, Kolařík, Schneider, Galnor, Grézl, Krištof, Frankovič.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 9.1.2020

HCM Warriors Brno  - HC ZUBR Přerov (sobota 11. 11. 2020)

Sraz 6:15, odjezd 6:30, začátek 11:00.

Trvaj, Vojtek - Tatýrek, Nášel, Pospíšil, Veselý - Toman, Hanák, Kolařík, Schneider, Galnor, Grézl, Frankovič, Krištof.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 2.1.2020

HC ZUBR Přerov - HC Kometa Brno (neděle 5. 1. 20209)

Sraz 13:00, začátek 14:00.

Vojtek, Trvaj - Tatýrek, Svozil, Šejba, Veselý, Nášel, Krištof - Kolařík, Hanák, Toman, Schneider, Grézl, Žák, Pospíšil, Janků, Frankovič.

Změna nominace vyhrazena !!!


pondělí 23.12.2019

NOMINACE TURNAJ - UHERSKÉ HRADIŠTĚ 27. - 29. 12. 2019

Pátek 27. 12. 2019

Vojtek, Trvaj - Tatýrek, Svozil, Šejba, Nášel,  Pospíšil, Krištof - Kolařík, Hanák, Kuchta, Toman, Galnor, Schneider, , Janků, Grézl, Frankovič.

Sobota 28. 12. 2019

Vojtek, Trvaj - Tatýrek, Veselý, Šejba, Nášel,  Pospíšil, Krištof - Kolařík, Hanák, Kuchta, Schneider, Toman, Žák, Janků, Grézl, Frankovič.

Neděle 29. 12. 2019

Vojtek, Trvaj - Tatýrek, Veselý, Šejba, Nášel,  Pospíšil, Krištof - Kolařík, Hanák, Kuchta, Schneider, Toman, Žák, Janků, Grézl, Frankovič.

Změna nominace vyhrazena !!!


neděle 15.12.2019

HK Kroměříž  - HC ZUBR Přerov (pondělí 16. 12. 2019)

Sraz 13:00, odjezd 13:15, začátek 17:00.

Trvaj - Tatýrek, Svozil, Šejba, Veselý, Pospíšil, Nášel - Kolařík, Hanák, Toman, Schneider, Galnor, Žák, Grézl, Krištof, Janků.

Změna nominace vyhrazena !!!


Další stránky
123>>