ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Jihlava - Přerov 2:6 | JUNIOŘI: Mountfield HK - Přerov 3:2 | DOROST: Třinec - Přerov 3:2

Mládež - žáci, 6.třída - Aktuality

pátek 9.2.2024

Tigers Zlín - HC ZUBR Přerov (sobota 10. 2. 2024)

Odjezd: 7:45 hod. auty, začátek 9:30 hod.

Strejček – Hambálek, Drabina, Bubeník, Švara, - Kuchta, Pospíšil, Černý, Rác, Špunar, Chodil, Havelka.

Změna nominace vyhrazena!!!


čtvrtek 8.2.2024

HC ZUBR Přerov - HC Uherský Brod (pátek 9. 2. 2024)

Sraz: 16:15 hod., začátek 17:15 hod.

Strejček – Hambálek, Drabina, Bubeník, Švara. Špunar - Kuchta, Pospíšil, Černý, Benešová, Rác, Chodil, Ševčík.

Změna nominace vyhrazena!!!


středa 31.1.2024

HC ZUBR Přerov - HOKEJ Uherský Ostroh (neděle 4. 2. 2024)

Sraz: 9:30 hod., začátek 10:30 hod.

Strejček – Kučera, Drabina, Tomaník, Bubeník, Švara - Kuchta, Pospíšil, Černý, Hambálek, Benešová, Havelka, Chodil, Špunar, Ševčík.

Změna nominace vyhrazena!!!


pátek 26.1.2024

HC ZUBR Přerov - HC Uherské Hradiště (sobota 27. 1. 2024)

Sraz: 13:45 hod., začátek 14:45 hod.

Strejček, Kotouček – Kučera, Drabina, Tomaník, Bubeník, Švara, - Kuchta, Rác, Pospíšil, Černý, Benešová, Chodil, Špunar, Ševčík.

Změna nominace vyhrazena!!!


pátek 19.1.2024

HK Kroměříž - HC ZUBR Přerov (neděle 21. 1. 2024)

Odjezd auty: 8:00 hod., začátek 9:30 hod.

Kotouček – Kučera, Drabina, Bubeník, Švara, - Kuchta, Rác, Pospíšil, Černý, Benešová, Chodil, Špunar, Havelka.

Změna nominace vyhrazena!!!


čtvrtek 11.1.2024

HC ZUBR Přerov - SK Prostějov 1913 (neděle 14. 1. 2024)

Sraz: 11:45 hod., začátek 12.45 hod.

Strejček – Kučera, Tomaník, Bubeník, Švara, Špunar, Kuchta, Rác, Pospíšil, Černý, Hambálek, Benešová, Chodil, Ševčík J.

Změna nominace vyhrazena!!!


neděle 24.12.2023

NOMINACE TURNAJ 27. - 28. 12. 2023 Přerov

27.12. 2023 Přerov

Strejček, Kotouček, – Kučera, Tomaník, Bubeník, Švara, Špunar, Kuchta, Rác, Pospíšil, Černý, Hambálek, Drabina , Chodil, Konečný, Ševčík J.

 

28.12. 2023 Přerov

Strejček, Kotouček, – Kučera, Tomaník, Bubeník, Švara, Špunar, Kuchta, Rác, Pospíšil, Černý, Hambálek, Drabina , Chodil, Konečný, Ševčík M.

 

Změna nominace vyhrazena!!!


čtvrtek 14.12.2023

HC Uherský Brod - HC ZUBR Přerov (sobota 16. 12. 2023)

Odjezd auty: 6:45 hod., začátek 9.00 hod.

Strejček, Kotouček, – Kučera, Tomaník, Bubeník, Švara, Špunar, Kuchta, Rác, Pospíšil, Černý, Hambálek, Drabina , Chodil, Ševčík M.

Změna nominace vyhrazena!!!


pátek 8.12.2023

HC ZUBR Přerov - Tigers Zlín (neděle 10. 12. 2023)

Sraz: 11:45 hod., začátek 12.45 hod.

Strejček, Kotouče, – Kučera, Drabina, Tomaník, Špunar, Kuchta, Rác, Pospíšil, Černý, Hambálek, Konečný, Chodil, Ševčík J.

Změna nominace vyhrazena!!!


čtvrtek 30.11.2023

HOKEJ Uherský Ostroh - HC ZUBR Přerov (sobota 2. 12. 2023)

Odjezd auty: 8:00, sraz Uherský Ostroh: 9:15 hod., začátek 10.15 hod.

Strejček – Kučera, Drabina, Švára, Špunar, Kuchta, Rác, Pospíšil, Černý, Hambálek, Konečný, Chodil, Ševčík M.

Změna nominace vyhrazena!!!


Další stránky
123456>>