>>> ONLINE PERMANENTKY <<<     POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: CELKEM 356, PATRON 54 (stav k 9.7., 14:00)

Mládež - žáci, 6.třída - Aktuality

čtvrtek 27.2.2020

HC ZUBR Přerov - HC Orlová (neděle 1. 3. 2020)

Sraz 13:00, začátek 14:00.

Šťastný - Němec J., Dostál F., Metelka, Zelinka, Filípek, Vyroubal, Žaroský, Mlčák, Schenk J., Schenk M., Slavskovský, Faltýnek, Janek

Změna nominace vyhrazena !!!



čtvrtek 13.2.2020

HC Oceláři Třinec - HC ZUBR Přerov (sobota 15. 2. 2020)

Sraz 12:00, odjezd 12:15, začátek 15:00.

Doležal - Kočara, Němec F., Dostál F., Zelinka - Žaroský, Kolář, Dostál T., Schenk J., Vyroubal, Schenk M., Metelka, Filípek, Němec J.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 6.2.2020

HC ZUBR Přerov - RT TORAX Poruba (neděle 9. 2. 2020)

Sraz 10:45, začátek 11:45

Doležal, Šťastný - Kočara, Dostál F., Zelinka, Němec F., Němec J. Schenk M. - Kováč, Dostál T., Schenk J., Žaroský, Filípek, Kolář, Metelka, Vyroubal.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 30.1.2020

HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov (sobota 1. 2. 2020)

Sraz 8:15, odjezd 8:30, začátek 11:00.

Doležal, Šťastný - Kočara, Němec J., Němec F., Zelinka - Vyroubal, Kolář, Žaroský, Filípek, Kostiha, Schenk J., Schenk M., Rozsíval, Mlčák, Metelka.

Změna nominace vyhrazena !!!


pátek 24.1.2020

HC ZUBR Přerov - HC Vítkovice Ridera (sobota 25. 1. 2020)

Sraz 10:30, začátek 11:30.

Šťastný, Doležal - Kočara, Němec F., Dostál F., Němec J., Metelka, Kováč, Žaroský, Dostál T., Filípek, Kostiha, Mlčák, Zelinka, Rozsíval, Kolář.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 9.1.2020

HC Orlová- HC ZUBR Přerov (sobota 11. 1. 2020 )

Sraz 7:00, odjezd 7:15, začátek 10:00.

Doležal, Šťastný - Dostál F., Němec J., Zelinka - Metelka, Slavskovský, Janek, Faltýnek - Rozsíval, Kolář, Vyroubal, Žaroský, Kostiha, Mlčák, Schenk M., Schenk J., Filípek.

Změna nominace vyhrazena !!!


pátek 3.1.2020

HC ZUBR Přerov - HC Oceláři Třinec (sobota 4. 1. 2020)

Sraz 13:45, začátek 14:45.

Šťastný, Doležal - Kočara, Dostál F., Zelinka, Němec J., Němec F., Filípek, Schenk J., Schenk M., Dostál T., Vyroubal, Kolář, Metelka, Kostiha, Rozsíval, Mlčák.

Změna nominace vyhrazena !!!


pátek 20.12.2019

NOMINACE NA TURNAJ PŘEROV 27. - 28. 12. 2019

Šťastný, Doležal - Kočara, Hlobil, Němec F., Dostál F., Zelinka, Metelka, Schenk M., Ryšavý, Žaroský, Dostál T., Vyroubal, Kolář, Schenk J., Kostiha, Němec J., Mlčák.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 12.12.2019

HC Studénka - HC ZUBR Přerov (neděle 15. 12. 2019 )

Sraz 7:15, odjezd 7:30, začátek 10:00.

Šťastný, Doležal - Kočara (C), Němec F., Němec J., Dostál F., Schenk M., Metelka - Dostál T., Žaroský, Zelinka, Kolář, Vyroubal, Filípek (A), Schenk J., Kostiha, Rozsíval.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 12.12.2019

HC ZUBR Přerov - HC MD Šumperk (sobota 14. 12. 2019)

Sraz 14:00 začátek 15:00.

Šťastný, Doležal - Kočara (C), Němec F., Němec J., Dostál F., Schenk M., Metelka - Dostál T., Žaroský, Zelinka, Kolář, Vyroubal, Filípek (A), Schenk J., Kostiha, Rozsíval.

Změna nominace vyhrazena !!!


Další stránky
123456>>