ONLINE >>> HC ZUBR Přerov - Berani Zlín 1:4

Mládež - žáci, 5.třída - Aktuality

úterý 14.8.2018

NOMINACE NA TURNAJ OLOMOUC (18.-19.8. 2018)

Šťastný, Doležal - Hlobil, Kočara, Němec F., Dostál F., Schenk M., Němec J., Ryšavý, Kováč, Schenk J., Kolář, Vyroubal, Žaroský, Zelinka, Dostál T., Filípek

Změna nominace vyhrazena !!!


úterý 14.8.2018

HC Kometa Group - HC ZUBR Přerov (čtvrtek 16. 8. 2018) - hraje se v Blansku

Sraz 9:45, odjezd: 10:15 začátek: 13:00.

Šťastný Doležal - Hlobil, Kočara, Němec F., Dostál F., Schenk M., Němec J, Ryšavý, Kováč, Dostál T., Kolář, Vyroubal, Žaroský, Schenk J., Bednář, Zelinka.

Změna nominace vyhrazena !!!


pondělí 6.8.2018

Aukro Berani Zlín - HC ZUBR Přerov (středa 8. 8. 2018)

Sraz 10:30, odjezd: 11:00 začátek: 13:00.

Šťastný - Kočara, Němec F., Dostál F., Dostál T., Schenk M., Schenk J, Němec J., Kolář, Žaroský, Metelka, Filípek, Mlčák, Kostiha, Rozsíval.

Změna nominace vyhrazena !!!


středa 1.8.2018

HC ZUBR Přerov - HC Uničov (pátek 3. 8. 2018)

Sraz 9:30, začátek: 10:30, oběd 12:30

Šťastný, Doležal – Žaroský, Dostál F., Vyroubal, Kolář, Kočara, Kováč, Schenk M., Schenk J., Metelka, Němec J., Filípek, Mlčák, Bednář, Kostiha, Rozsíval.

Změna nominace vyhrazena !!!



pátek 16.3.2018

Metropolis Silessia - HC ZUBR Přerov (sobota 17.3. 2018)

Sraz 12:00, Odjezd: 12:30 , začátek 16:30

Šejba, Gremlica, Ambruz, Hermély, Matyáš, Mrlík, Rybka, Koudela, Mozr, Králík, Procházka Berazn, Tsubera, Macháček, Gregůrek

Změna nominace vyhrazena !!!


středa 14.3.2018

HC ZUBR Přerov - SK Karviná (čtvrtek 15.3. 2018)

Sraz: 14:15, začátek 15:15

Šejba, Ambruz, Matyáš, Mrlík, Hlobil, Macháček, Králík, Procházka, Beran, Ryšavý, Gregůrek, Mozr, Koudela, Rybka.

Změna nominace vyhrazena.


úterý 13.3.2018

AZ Havířov - HC ZUBR Přerov (středa 14.3. 2018)

Sraz 13:00, Odjezd: 13:30 , začátek 16:00

Šejba - Matyáš, Ambruz, Mrlík, Rybka, Hlobil, Macháček, Králík, Ryšavý, Berna, Procházka, Gregůrek, Zavadil, Koudela, Mozr, Němec F.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 8.3.2018

HC ZUBR Přerov - RT TORAX Poruba (sobota 10.3. 2018)

Sraz: 14:45, začátek 15:45

Šejba, Gremlica, Matyas, Rybka, Mrlik, Hermely, Kralik, Koudela, Beran, Procházka, Ryšavý, Němec F., Dostal T., Svoboda, Rudolf.

Změna nominace vyhrazena.


pondělí 26.2.2018

SK Karviná - HC ZUBR Přerov (středa 28.2. 2018)

Sraz 13:30, Odjezd: 13:45 , začátek 16:15

Šejba, Gremlica - Ambruz, Matyáš, Zavadil Jan, Mrlík, Hermély, Hlobil, Mozr, Rohan, Králík, Kratochvíl, Procházka, Beran, Ryšavý,Macháček, Koudela,

Náhradník: Gregůrek

Změna nominace vyhrazena !!!



čtvrtek 22.2.2018

HC ZUBR Přerov - HC Český Těšín (neděle 25.2. 2018)

Sraz 10:45, začátek 11:45

Šejba, Gremlica, Janek, Polame, Ambruz, Matyáš, Zavadil Jan, Mrlík, Mozr, Beran, Macháček Lukáš, Králík, Kratochvíl, Rohan, Gregůrek, Tsubera, Ondriš.

Změna nominace vyhrazena !!!


Další stránky
123456>>