ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Kadaň 5:0 | JUNIOŘI: Přerov - Vítkovice 0:3 | DOROST: Zlín - Přerov 5:2
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 nově v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Mládež - žáci, 7.třída - Aktuality

čtvrtek 20.9.2018

HC ZUBR Přerov - HK MD Šumperk (neděle 23. 9. 2018)

Sraz 16:30. začátek: 17:30.

Ryšavý, Trnka - Polame, Zavadil Jiří, Daniš, Mrlík, Janek - Přeslička, Rozehnal, Macháček, Šindler, Ondriš, Tsubera, Šťastný, Rudolf.

Změna nominace vyhrazena !!!



čtvrtek 20.9.2018

HC Krnov - HC ZUBR Přerov (sbota 22. 9. 2018)

Sraz 9:00, odjezd: 9:15 začátek: 14:15.

Ryšavý, Trnka - Svozil, Polame, Zavadil Jiří, Daniš, Mrlík, Janek - Galnor, Přeslička, Rozehnal, Macháček, Šindler, Ondriš, Tsubera, Šťastný, Rudolf.

Změna nominace vyhrazena !!!



středa 12.9.2018

HC ZUBR Přerov - HC Orlíci Uničov (neděle 16. 8. 2018)

Sraz: 11:45, začátek: 12:45.

Ryšavý, Trnka - Svozil, Polame, Janek, Raška, Hermély, Mrlík, Dobša, Galnor, Přeslička, Šťastný, Šidler, Rozehnal, Macháček, Zavadil Jiří, Nedbal, Ondriš.

Změna nominace vyhrazena !!!


úterý 21.8.2018

HK Kroměříž - HC ZUBR Přerov (čtvrtek 23. 8. 2018)

Sraz 7:15, odjezd: 7:45 začátek: 11:30.

Ryšavý, Trnka - Svozil, Polame, Janek, Škňouřil, Mrlík, Daniš, Hermély, Raška, Dobša, Šťastný, Přeslička, Macháček, Zavadil Jiří, Šindler, Nebal, Ondriš.

Změna nominace vyhrazena !!!


úterý 14.8.2018

HC Kometa Group - HC ZUBR Přerov (čtvrtek 16. 8. 2018) - hraje se v Blansku

Sraz 9:45, odjezd: 10:15 začátek: 15:00.

Ryšavý, Trnka - Polame Janek, Škňouřil, Mrlík, Daniš, Hermély, Raška - Dobša, Šťastný, Přeslička, Macháček, Zavadil Jiří, Šindler, Nebal, Rozehnal, Ondriš.

Změna nominace vyhrazena !!!


pondělí 6.8.2018

Aukro Berani Zlín - HC ZUBR Přerov (středa 8. 8. 2018)

Sraz 10:30, odjezd: 11:00 začátek: 15:00.

Ryšavý, Trnka - Svozil, Janek, Hermély,  Raška, Mrlík, Daniš - Přeslička, Rozehnal, Šťastný, Šindler, Macháček, Ondriš, Svoboda, Tsubera, Rudolf.

Změna nominace vyhrazena !!!


středa 1.8.2018

HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba (pátek 3. 8. 2018)

Sraz 12:45, oběd 13:00, začátek 14:30

Trnka, Ryšavý – Polame, Janek, Raška, Hermély, Daniš, Mrlík – Šťastný, Přeslička, Macháček, Šindler, Rozehnal, Nedbal, Rudolf, Tsubera, Ondřiš.

Změna nominace vyhrazena !!!


pátek 16.3.2018

Metropolis Silessia - HC ZUBR Přerov (sobota 17.3. 2018)

Sraz 12:00, Odjezd: 12:30 , začátek 18:30

Němec, Brada - Krištof, Frankovič, Pospíšil, Tatýrek, Hanák, Kolařík, Janků, Grézl, Schneider, Nášel, Plchot, Zdráhal

Změna nominace vyhrazena !!!


úterý 13.3.2018

AZ Havířov - HC ZUBR Přerov (středa 14.3. 2018)

Sraz 13:00, Odjezd: 13:30 , začátek 17:45

Němec, Trnka - Šejba, Svozil, Kryštof, Frankovič, Pospíšil, Tatýrek - Kolařík, Hanák Janků, Kuchta, Fiala, Schneider, Grézl, Galnor, Nášel.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 8.3.2018

HC ZUBR Přerov - RT TORAX Poruba (sobota 10.3. 2018)

Sraz: 16:45, začátek 17:45

Nemec, Brada, Svozil, Sknouril, Šejba, Krištof, Pospíšil, Tatyrek, Kolařík, Hanák, Janků, Kuchta, Fiala, Schneider, Našel, Plchot, Zdráhal, Grezl.

Náhradník: Stastny

Změna nominace vyhrazena.


Další stránky
123456>>
×
Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno
HC ZUBR Přerov