VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ A PODPORU V SEZONĚ 2018/2019

Mládež - žáci, 7.třída - Aktuality

středa 20.3.2019

AZ RESIDOMO Havířov - HC ZUBR Přerov (sobota 23. 3. 2019)

Sraz 7:00, odjezd: 7:15, začátek: 12:00

Ryšavý, Trnka - Škňouřil, Janek, Daniš, Mrlík, Raška, Hermély - Přeslička, Šťastný, Macháček, Tsubera, Ondriš, Zavadil Jiří, Rozehnal, Nedbal.

Změna nominace vyhrazena !!!


středa 13.3.2019

HC ZUBR Přerov - HC Frýdek Místek (pátek 15.3. 2019)

Sraz 17:00, začátek: 18:00.

Ryšavý, Trnka - ŠKňouřil, Svozil, Daniš, Raška, hermély - Přeslička, Šťastný, Galnor, Zavadil Jiří, Tsubera, Rozehnal, Ondriš, Nedbal, Mrlík.

Změna nominace vyhrazena !!!


neděle 10.3.2019

HC ZUBR Přerov - HC Vítkovice (pondělí 11.3. 2019)

Sraz 17:00, začátek: 18:00.

Ryšavý, Trnka - Škňouřil, Svozil, Janeki Daniš, Raška, Hermély - Přeslička, Nedbal,  Šťastný, Ondriš, Tsubera, Rozehnal, Galnor, Mrlík.

 

Změna nominace vyhrazena !!!



čtvrtek 7.3.2019

HC Orlová - HC ZUBR Přerov (sobota 9. 3. 2019)

Sraz 6:00, odjezd: 6:15, začátek: 11:00

Ryšavý, Trnka - Škňouřil, Daniš, Janek, Hermély, Raška, Mrlík - Přeslička, Šťastný, Macháček Zavadil Jiří, Nedbal, Ondriš, Tsubera, Rozehnal.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 14.2.2019

HC Oceláři Třinec - HC ZUBR Přerov (neděle 17.2. 2019)

Sraz 7:15, odjezd: 7:30, začátek: 12:15

Ryšavý, Trnka - Janek, Daniš, Hermély, Mrlík, Přeslička, Šťastný, Dobša, Macháček, Tsubera, Svoboda, Zavadil Jiří.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 7.2.2019

HC ZUBR Přerov - HC Havířov (sobota 9.2. 2019)

Sraz 12:30, začátek: 13:30.

Ryšavý, Trnka - Janek, Daniš, Hermély, Raška, Škňouřil - Dobša, Šťastný, Přeslička, Macháček, Zavadil Jiří, Ondriš, Nedbal, Tsubera, Mrlík.

Změna nominace vyhrazena !!!



čtvrtek 31.1.2019

HC Frýdek Místek - HC ZUBR Přerov (sobota 2.2. 2019)

Sraz 8:15, odjezd: 8:30, začátek: 13:15

Ryšavý, Trnka - Janek, Mrlík, Hermély, Raška - Šťastný, Přeslička, Macháček, Zavadil Jiří, Šindler, Ondriš, Tsubera, Dobša, Nedbal.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 17.1.2019

HC ZUBR Přerov - HC Orlová (pátek 18.1. 2019)

Sraz 17:00, začátek: 18:00.

Trnka, Ryšavý, Polame, Daniš, Janek, Raška, Hermély, Mrlík - Přeslička, Šťastný, Dobša, Rozehnal, Šindler, Macháček, Tsubera, Ondriš, Nedbal.

Změna nominace vyhrazena !!!



čtvrtek 10.1.2019

HC Vítkovice - HC ZUBR Přerov (neděle 13. 1. 2019)

Sraz 7:15, odjezd: 7:30, začátek: 12:00.

Trnka, Ryšavý - Polame, Daniš, Janek, Raška, Mrlík, Zavadil Jan - Dobša, Šťatný, Přeslička, Šindler, Zavadil Jiří, Rozehnal, Nedbal, Tsubera, Ondriš.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 3.1.2019

HC ZUBR Přerov - HC Oceláři Třinec (neděle 6.1. 2019)

Sraz 13:00, začátek: 14:00.

Ryšavý, Trnka - Polame, Janek, Daniš, Mrlík, Zavadil Jan, Raška - Dobša, Přeslička, Šťastný, Macháček, Zavadil Jiří, Rozehnal, Šindler, Tsubera, Nedbal.

Změna nominace vyhrazena !!!


Další stránky
123456>>