Zápasy: DHL Extraliga juniorů |
Příprava
Statistiky: základní část
soupiska | tabulka | aktuality | program | šatna | kontakty
Statistiky: základní část
soupiska | tabulka | aktuality | program | šatna | kontakty
Zápasy: Extraliga dorostu |
Příprava
Statistiky: základní část | nadstavbová část | play-off
soupiska | tabulka | aktuality | program | šatna | kontakty
Statistiky: základní část | nadstavbová část | play-off
soupiska | tabulka | aktuality | program | šatna | kontakty
Tabulky mládeže
Výsledky - extraliga
SOUTĚŽ: | Extraliga: E-JUN | E-SDO | E-MDO | Liga: L-JUN | L-SDO | L-MDO | |
SEŘADIT: | kolo | datum | SMĚR: sestupně | vzestupně | |
TÝM: | všechny | CEM CHM HAV HBR HKM JIH KLA KLP KOB KOM KVA LIB LIM MBL MDS MTT OLO PCE PLZ PRE SLA SPA TAB TEC TRI VIT VSE WAB ZLN ZNS |
VÝSLEDKY: | všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou | |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže. |
Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.
Skupina Západ | 08.09.2018 | PLZ | KOB | 3:0 | ||
Skupina Střed | 08.09.2018 | HKM | TAB | 10:0 | ||
Skupina Východ | 08.09.2018 | TRI | MDS | 4:0 | ||
Skupina Východ | 13.09.2018 | WAB | HAV | 0:1 | ||
Skupina Západ | 13.09.2018 | PLZ | LIM | 2:0 | ||
Skupina Západ | 15.09.2018 | SPA | KLP | 9:0 | ||
Skupina Střed | 15.09.2018 | LIB | TAB | 4:0 | ||
Skupina Střed | 15.09.2018 | KOM | ZNS | 11:0 | ||
Skupina Západ | 15.09.2018 | CHM | PLZ | 0:4 | ||
Skupina Západ | 22.09.2018 | MTT | KVA | 0:7 | ||
Skupina Západ | 22.09.2018 | KLP | KLA | 0:8 | ||
Skupina Střed | 22.09.2018 | LIB | MBL | 8:0 | ||
Skupina Západ | 22.09.2018 | KOB | SLA | 0:5 | ||
Skupina Východ | 27.09.2018 | PRE | OLO | 5:0 | ||
Skupina Západ | 29.09.2018 | CHM | SPA | 6:0 | ||
Skupina Západ | 29.09.2018 | PLZ | KVA | 4:0 | ||
Skupina Západ | 29.09.2018 | KLP | SLA | 0:8 | ||
Skupina Západ | 02.10.2018 | SLA | PLZ | 0:3 | ||
Skupina Střed | 04.10.2018 | JIH | CEM | 0:2 | ||
Skupina Střed | 06.10.2018 | JIH | HKM | 1:0 | ||
Skupina Východ | 06.10.2018 | TEC | VIT | 0:5 | ||
Skupina Západ | 11.10.2018 | PLZ | MTT | 4:0 | ||
Skupina Východ | 11.10.2018 | HAV | TRI | 5:0 | ||
Skupina Střed | 11.10.2018 | HKM | ZNS | 8:0 | ||
Skupina Východ | 13.10.2018 | MDS | HAV | 0:7 | ||
Skupina Střed | 13.10.2018 | ZNS | LIB | 0:5 | ||
Skupina Západ | 20.10.2018 | KLP | LIM | 0:10 | ||
Skupina Západ | 20.10.2018 | KVA | KLA | 0:3 | ||
Skupina Střed | 20.10.2018 | ZNS | MBL | 0:7 | ||
Skupina Západ | 20.10.2018 | KOB | PLZ | 0:11 | ||
Skupina Východ | 27.10.2018 | WAB | TRI | 0:4 | ||
Skupina Střed | 27.10.2018 | ZNS | KOM | 0:6 | ||
Skupina Západ | 27.10.2018 | KOB | LIM | 0:4 | ||
Skupina Východ | 01.11.2018 | TEC | OLO | 4:0 | ||
Skupina Střed | 01.11.2018 | HBR | ZNS | 4:0 | ||
Skupina Východ | 03.11.2018 | OLO | PRE | 0:8 | ||
Skupina Střed | 15.11.2018 | CEM | MBL | 0:1 | ||
Skupina Západ | 17.11.2018 | LIM | KVA | 2:0 | ||
Skupina Střed | 17.11.2018 | PCE | ZNS | 10:0 | ||
Skupina Střed | 17.11.2018 | HKM | JIH | 8:0 | ||
Skupina Východ | 17.11.2018 | VIT | TEC | 7:0 | ||
Skupina Východ | 24.11.2018 | TRI | HAV | 2:0 | ||
Skupina Východ | 24.11.2018 | MDS | PRE | 4:0 | ||
Skupina Východ | 27.11.2018 | TEC | ZLN | 0:3 | ||
Skupina Východ | 28.11.2018 | PRE | TRI | 1:0 | ||
Skupina Střed | 30.11.2018 | LIB | ZNS | 17:0 | ||
Skupina Střed | 01.12.2018 | MBL | JIH | 1:0 | ||
Skupina Východ | 01.12.2018 | HAV | MDS | 4:0 | ||
Nadstavba C | 06.12.2018 | CHM | KOB | 3:0 | ||
Nadstavba A | 06.12.2018 | SLA | LIB | 1:0p | ||
Nadstavba E | 08.12.2018 | MDS | TEC | 3:0 | ||
Nadstavba D | 08.12.2018 | TAB | JIH | 3:0 | ||
Nadstavba A | 15.12.2018 | KLA | LIB | 0:9 | ||
Nadstavba C | 15.12.2018 | KVA | KOB | 3:0 | ||
Nadstavba C | 05.01.2019 | MTT | KLP | 2:0 | ||
Nadstavba D | 10.01.2019 | CEM | JIH | 0:4 | ||
Nadstavba E | 10.01.2019 | VSE | TEC | 6:0 | ||
Nadstavba D | 12.01.2019 | JIH | TAB | 4:0 | ||
Nadstavba D | 17.01.2019 | ZNS | MBL | 0:7 | ||
Nadstavba A | 17.01.2019 | PLZ | LIM | 0:3 | ||
Nadstavba E | 21.01.2019 | WAB | TEC | 5:0 | ||
Nadstavba B | 31.01.2019 | HAV | PCE | 2:0 | ||
Nadstavba D | 31.01.2019 | HBR | ZNS | 8:0 | ||
Nadstavba E | 31.01.2019 | PRE | WAB | 6:0 | ||
Nadstavba A | 02.02.2019 | LIB | LIM | 3:0 | ||
Nadstavba D | 02.02.2019 | TAB | JIH | 0:3 | ||
Nadstavba D | 14.02.2019 | MBL | ZNS | 10:0 | ||
Nadstavba E | 28.02.2019 | WAB | PRE | 0:4 | ||
Nadstavba A | 28.02.2019 | HKM | PLZ | 0:2 | ||
Nadstavba C | 01.03.2019 | KVA | MTT | 2:0 | ||
Nadstavba B | 02.03.2019 | VIT | HAV | 1:0 | ||
Nadstavba D | 02.03.2019 | MBL | HBR | 3:0 | ||
Nadstavba C | 05.03.2019 | MTT | CHM | 0:5 | ||
Nadstavba D | 07.03.2019 | TAB | CEM | 0:4 | ||
Nadstavba A | 07.03.2019 | PLZ | LIM | 6:0 | ||
Nadstavba D | 07.03.2019 | HBR | JIH | 0:4 | ||
Nadstavba B | 09.03.2019 | ZLN | VIT | 0:3 | ||
Nadstavba E | 09.03.2019 | PRE | VSE | 7:0 | ||
Nadstavba C | 09.03.2019 | SPA | KVA | 0:1sn | ||
Nadstavba D | 14.03.2019 | ZNS | JIH | 0:8 |
Četnost výsledků
výhry domácích | remízy | výhry hostí | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.