Zubry čeká generálka na Chance ligu, v MEO Aréně vyjedou do odvety s Frýdkem

P ř e r o v – Zápasová část přípravy hokejistů Přerova na novou sezonu Chance ligy míří do finále. V posledním ze sedmi přáteláků si to Zubři na domácím ledě rozdají s Frýdkem-Místkem. Soupeře z Moravskoslezského kraje už vyzvali v první polovině srpna a s řadou mladíků v sestavě prohráli čtyřgólovým rozdílem. Generálka modrožlutých na ostré souboje o body začne v úterních 18 hodin.
přípravné utkání
HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
úterý 6.9. 18:00
MEO Arena Přerov

Frýdek-Místek má zatím v přípravných zápasech pozitivní bilanci. Nejprve porazil polské Jastrzebie (5:3), poté se utkal právě se Zubry. Na mladou přerovskou výpravu vyzrál v Polárce poměrem 5:1. Skóre otevřela jedna z předsezonních posil Jakub Doktor, konečnou podobu výsledku zase stanovil odchovanec MEO v barvách rysů Michal Hotěk. Jedinou trefu Hanáků zaznamenal po polovině duelu Daniel Ministr.

Nejpovedenější pasáž přípravy Slezanů přišla mezi 18. a 20. srpnem. Po prohře s partnerským Třincem (2:4) se ve Zvolenu představili na 24. ročníku Memoriálu Pavla Zábojníka a dokázali ho vyhrát. Postupně si poradili s třemi slovenskými extraligisty – domácím Zvolenem (5:2), Liptovským Mikulášem (4:1) a Novými Zámky (3:1). Ve druhém z turnajových střetnutí si připsal gól a asistenci Přerovan Jonáš Jobánek, který od Zubrů přešel do třinecké organizace v zimě 2020.

V posledních dvou přátelských zápasech ale svěřenci trenérů Martina Janečka a Jozefa Daňa odjížděli z ledu jako poražení. Před týdnem doma v devítigólové přestřelce podlehli po prodloužení dalšímu soupeři ze Slovenska Michalovcům (4:5), v první školní den pak nestačili na Prostějov. Na půdě Jestřábů sice Frýdek od třetí minuty vedl po brance Geidla, ve druhé třetině ale o těsný náskok přišel a nakonec prohrál 1:3. Pro rysy utkání v Přerově generálkou nebude, přípravu zakončí 8. září proti celku z polské nejvyšší soutěže Tychám.

Online vstupenky

Vstupenky na přípravné utkání HC ZUBR Přerov – HC Frýdek-Místek si můžete zakoupit s předstihem a z pohodlí domova v online systému