ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Vrchlabí - Přerov 5:0 | JUNIOŘI: Přerov - Poruba (pátek 19:00) | DOROST: Přerov - Havířov 3:0

Nažhavit streamy, v sobotu se hrát bude. Zubři předehrají duel s druhou Slavií

Nažhavit streamy, v sobotu se hrát bude. Zubři předehrají duel s druhou Slavií
P ř e r o v – Podruhé v tomto týdnu potkává přerovský hokejový klub náhlá změna v programu. Ve středu namísto do Jihlavy vyrazili svěřenci trenérů Kočary, Grofa a Sklenáře do Kladna, v sobotu pro změnu vyzvou pražskou Slavii, která nahrazuje odložený souboj s Třebíčí. Předehrávka 24. kola bude na nejméně dva týdny nakonec posledním hokejovým zápasem, usedněte proto k obrazovkám a podpořte zubří bojovníky alespoň na dálku prostřednictvím streamů. Utkání začíná v 17 hodin.
HC ZUBR Přerov - HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov - HC Slavia Praha
sobota 10.10. 17:00
MEO Arena Přerov

Zubři, které před pár dny postihla kontumace zápasu s Vrchlabím (hráno 2:3sn, kontumováno 0:5), kvůli níž přišli o bod, zatím v chaotické sezoně slavili jen dvě výhry. S pražskou Slavií se utkali už minulou středu, z Edenu však po těsné porážce 2:3 žádné body nedovezli. Následně doma vynulovali Porubu (3:0), přišla ale zmíněná chyba s Vrchlabím a další tenká prohra na ledě Kladna (2:3). Aby Přerov do vynucené „pauzy“ nešel jen se sedmi body, pokusí se Pražanům vrátit minulý střet výhrou.

I s předehrávkou Slavia týden nehrála

Třebíč upadla do karantény, 5. října přišla stejná zpráva z tábora Litoměřic. Původně plánovaní soupeři obou týmů pro 10. kolo tak hrát nemohou, proto se Přerov se Slavií dohodli na rychlé odvetě. Sešívaní však od té doby na rozdíl od Zubrů hráli pouze jednou. Musel se odložit duel se Vsetínem a s Havířovem, proto Pražané sjednali předehrávku 29. kola v Porubě, odkud si ve středu dovezli hubené vítězství 1:0. Výhru vystřelil už osmé minutě Petr Kafka (3+0), nahrával mu matador Jan Novák (0+4) a Tomáš Šmerha (3+2), jenž je v produktivitě v těsném závěsu za Filipem Vlčkem a Petrem Vampolou (oba 2+4).

Permanentkáři mohou streamy sledovat zdarma

Všichni majitelé permanentních vstupenek na domácí zápasy Zubrů mají nárok na bezplatné sledování živých přenosů z Chance ligy prostřednictvím Hokejka TV. Potřebují k tomu šestimístný kód na zadní straně své permanentky. Více informací se dočtete ZDE