Zubři, bojujte dál! Třetí zápas čtvrtfinále se hraje v Přerově

P ř e r o v – Čtvrtfinálová série s týmem VHK Vsetín pokračuje dál! Včerejší podvečer patřil na vsetínském Lapači druhé bitvě. Přerovští Zubři mohli v případě výhry už soupeři výrazně odskočit, ale nestalo se tak. Série třetího týmu s šestým po základní části soutěže je tedy jako jediná zatím v letošním čtvrtfinále play off vyrovnaná. Také o osudu druhého zápasu rozhodovaly maličkosti a byl to na Lapači také velký souboj dvou zkušených brankářů. Lukáš Plšek s Radkem Tihlářem podali vynikající výkony, ale strážce vsetínské klece měl po utkání mnohem větší důvod k radosti. Na třetí zápas se opět zraky všech hokejových příznivců přesunou do Přerova. Který z týmů udělá hodně důležitý krok k postupu do semifinále? Úvodní buly zápasu bude vhozeno přesně v 17 hodin!
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
neděle 14.3. 17:00

Co měly první dva duely série v úvodní dvacetiminutovce společné? Byla to slušná série vyloučení, která se v obou případech udála na straně hostujícího týmu. Jak ve středu Přerov, tak i včera Vsetín, hrál v první třetině celou řadu přesilovek, skóre však po první siréně vždy skončilo bezbrankové díky skvělým zákrokům gólmanů. “Řekli jsme si, že musíme hrát hlavně čistě a vyvarovat se zbytečných faulů. Ve Vsetíně jsme vlezli na led a hned v první třetině nám jich rozhodčí odpískal šest. Stálo nás to dost sil a toto si prostě v play off už nesmíme dovolit,“ zlobil se po včerejší druhé čtvrtfinálové bitvě kapitán týmu Daniel Faltýnek.

Také ve druhém utkání čtvrtfinálové série se z vítězství nakonec radoval domácí tým. Vsetín po hubené výhře 2:1 vyrovnal stav boje. “Je to škoda. Chtěli jsme ve třetí třetině vyrovnat a dostat zápas do prodloužení. Domácí měli v závěru hodně štěstí a nám naopak chybělo,“ věděla hlavní postava přerovských zadních řad. Jak se bude dále celé čtvrtfinále mezi Přerovem a Vsetínem vyvíjet? Série je hodně náročná a vyčerpávající. Znovu po jednodenní pauze pokračuje dalším zápasem. Třetí klání se bude hrát zítra v 17 hodin v přerovské Maxi-Tip Aréně. “Dnes lehce potrénujeme, doladíme některé věci a v neděli na soupeře vletíme. Série je otevřená a všichni si na Vsetín věříme,“ burcuje celý tým kapitán Faltýnek.

Do sestavy by se měl po krátké pauze znovu vrátit útočník Pavel Hanák, Zubři ale naopak budou postrádat jiného útočníka, a sice Martina Kotáska, který byl včera na Lapači nepříjemně zasažen pukem do prstu a utkání nakonec nedohrál. Pokladny Maxi-Tip Arény budou zítra otevřeny už od 15:30, proto prosíme všechny fanoušky, aby si z důvodu obrovského zájmu o čtvrtfinálovou bitvu přišli vstupenky koupit v dostatečném časovém předstihu a netísnili se tak ve velkých frontách při vstupu do haly pár minut před začátkem zápasu.

Také pro třetí zápas čtvrtfinále play off bude na přerovském stadionu připravena divácká soutěž. Znovu se bude losovat deset čísel výherních hokejových zpravodajů a mezi jejich šťastné majitele se tentokrát rozdělí celkem 120 litrů oblíbeného nápoje Kofola!

Výsledky čtvrtfinálové série:

HC ZUBR Přerov - VHK Vsetín 5:3 (0:0, 2:0, 3:3)
Branky a nahrávky: 27. Pavlas (Kotásek), 40. Kolář (Sedlák, Faltýnek), 53. Sedlák (Kotásek), 59. Coufal (Pavlas), 60. Kolář - 49. Ondráček (Farda, Korčák), 50. Klabačka (Vaněk, Hrňa), 58. Vaněk (Korčák)

VHK Vsetín – HC ZUBR Přerov 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 28. Farda (J. Tesařík), 38. Štraub (Finsterle) - 37. Faltýnek (Ditrich, Sprušil)

Online přenos:

Online přenos ze zápasu HC ZUBR Přerov – VHK Vsetín můžete sledovat tradičně na serveru www.onlajny.cz

Nový SMS servis HC ZUBR Přerov:

Nemůžete sledovat utkání živě na stadionu a jste mimo dosah internetu? Chcete i přesto mít aktuální informace o zápasu přerovských Zubrů? Nový SMS servis je tu pro Vás!

Pro objednání SMS po každém vstřeleném gólu použijte kód HOG PRE (2 Kč za zprávu)
Pro objednání SMS po každé třetině použijte kód HOC PRE (2 Kč za zprávu)
Pro objednání SMS s konečným výsledkem zápasu použijte kód HOK PRE (4 Kč za zprávu)

Vybranou službu si můžete objednat na čísle 90309. Obratem obdržíte popis objednávané služby, který potvrdíte slovem ANO. V případě potřeby si můžete službu kdykoliv odhlásit pomocí zprávy STOP KÓD SLUŽBY. Přihlašovací i odhlašovací SMS jsou zdarma.