V Brně nestačil Petrohrad na Kometu, prohrál 1:3

P ř e r o v - Druhým soupeřem, se kterým změřil SKA Petrohrad v rámci přerovského soustředění síly v přátelském utkání byla v hale Rondo brněnská Kometa. V utkání nenastoupil Petr Průcha, ani Jakub Štěpánek, volno mělo i několik dalších klíčových hráčů. Vstup do zápasu se Petrohradu vůbec nepodařil, celý zápas se často vylučovalo a při svých oslabeních Petrohrad v úvodním dějství třikrát inkasoval. Ve druhé třetině se dostával do šancí častěji, ale podařilo se mu snížit jen při dvojnásobné přesilovce zásluhou Martenssona. Nedokázal však využít trestné střílení. V poslední třetině se ale znovu spíše trápil a nepomohla mu ani závěrečná power play. Na závěr si ještě oba týmy vyzkoušely po třech nájezdech, na které vyhrála rovněž Kometa Brno 1:0.

HC Kometa Brno - SKA Petrohrad 3:1 (3:0, 0:1, 0:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 3.Dlouhý (Kempný), 7.Erat (Holec), 17.Švrček (Malec) - 36.Martensson (Weinhandl, Kalinin), nájezd : Podkonický. Vyloučení: 16:13 + Fedorov (Petrohrad) 10 min. OT. Využití: 3:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 6174. Rozhodčí: Homola, Polák - Dřínovský, Chocholouš. Průběh utkání: 3:0,3:1.

HC Kometa Brno: Hovi - Švrček, Žižka, Bičánek, Kempný, Bičánek, Valach, Malec, Koma, Šenkeřík - Čermák, Podkonický, Svoboda Jar., - Erat, Holec, Hubáček (C) - Svoboda Jak., Koreis, Dlouhý - Jankovič, Křivohlávek, Zohorna.

SKA Petrohrad: Sokolov (41.Shikin) - Kolcov, Višněvskij, Denisov, Kalinin, Martensson, Něprajev, Kucheryavenko, Solodukhin - Fedorov, Korolev, Petrov, Jukšev, Afinogenov, Grebeškov, Vorobyev, Weinhandl, Klimenko, Berďukov, Tochskij, Skvortsov, Konozov.