Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v sezoně 2023/24.

Příprava se ZUBR Cupem i MORA Festem, Zubři před ligou odehrají sedm zápasů

Příprava se ZUBR Cupem i MORA Festem, Zubři před ligou odehrají sedm zápasů
P ř e r o v – Kádr přerovských hokejistů pro nový ligový ročník 2024/25 se rýsuje postupně, program přípravných zápasů už však sportovní úsek HC ZUBR Přerov má kompletně hotový. Srpen i úvodní dny v září protká celkem sedm utkání. Fanoušci se mohou znovu těšit i na výborně obsazený ZUBR Cup a atraktivní MORA Fest, který se uskuteční ve spolupráci s olomouckým klubem.
Do letního menu přípravných zápasů se po roční pauze vrací turnaj ZUBR Cup. Jeho sedmý ročník se ale letos uskuteční až v pozdějším termínu na konci srpna. Po šesti letech se v rámci něj na Hané představí slovenský extraligový soupeř z Nových Zámků, druhý turnajový zápas bude s již tradičním a ambiciózním Zlínem.

Nálepku velké akce bude mít během přípravy také Mora Fest, který v půli srpna naservíruje hanácké derby mezi Olomoucí a Přerovem. Navíc dojde na zajímavý trojboj O vládce Hané, protože utkání odehraje nejen áčko, ale i junioři a dorostenci.

V přípravě Zubry prověří také Jihlava, s níž se modrožlutí střetnou doma i venku, poté zamíří na led haly Polárky do Frýdku-Místku a generálku si Přerov doma střihne s druholigovým Šumperkem, který vloni před svým příchodem vedl trenér Michal Mikeska.

„Jsme rádi, že se nám podařilo složit zajímavou sérii přípravných zápasů, včetně ZUBR Cupu a MORA Festu. Se Zlínem hrajeme už pravidelně a zápasy proti účastníkům naší i slovenské extraligy budou zárukou kvality. Derby s Olomoucí bude navíc velkým lákadlem pro naše fanoušky. Do přípravy jsme zařadili také Jihlavu a Frýdek-Místek a chtěli jsme opět i druholigového soupeře. Letos padla volba na Šumperk," řekl k sedmizápasové přípravě sportovní manažer Zubrů Pavel Hanák.

Program přípravných zápasů

přát., út 6.8.
HC ZUBR Přerov – HC Dukla Jihlava
Mora Fest, so 17.8.
HC Olomouc – HC ZUBR Přerov
přát., čt 22.8.
HC Dukla Jihlava – HC ZUBR Přerov
ZUBR Cup, út 27.8.
HC ZUBR Přerov – HC Nové Zámky
ZUBR Cup, čt 29.8.
HC ZUBR Přerov – Berani Zlín
přát., út 3.9.
HC Frýdek-Místek – HC ZUBR Přerov
přát., pá 6.9.
HC ZUBR Přerov – DRACI PARS Šumperk

Začátky přípravných zápasů budou postupně upřesněny.