Děkujeme fanouškům a partnerům klubu za podporu HC ZUBR Přerov v sezoně 2021/2022

Přerovské Zubry čeká zítra odveta ve Valašském Meziříčí

Přerovské Zubry čeká zítra odveta ve Valašském Meziříčí
P ř e r o v – Zápasová příprava přerovských hokejistů na blížící se ligovou soutěž už nabrala pořádné obrátky. Zubři odehráli v úterý v Kroměříži velmi zajímavé utkání s Valašským Meziříčím a připsali si vůbec první vítězství, když Bobry porazili 4:3 po samostatných nájezdech. Už zítra Zubři zamíří na led soupeře k odvetě. Na Valašsku ale hráče v modrožlutých barvách nečeká snadná práce, protože Bobři jsou totiž doma tradičně velmi nebezpeční. Utkání začíná v 18 hodin.
přípravné utkání
HC Bobři Valašské Meziříčí - HC ZUBR Přerov
HC Bobři Valašské Meziříčí - HC ZUBR Přerov
pátek 21.8. 18:00

Přerovští Zubři v úterý poprvé v letošní přípravě zvítězili a uspět rozhodně chtějí i v odvetném utkání, které se bude zítra hrát na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Bobři jsou ale v domácím prostředí na svém úzkém kluzišti velmi nebezpeční a už mnohokrát ukázali, že jejich vysoká produktivita je velkou zbraní na soupeře. “Je dobře, že opět budeme hrát proti takovému výbornému týmu, který nás hodně prověří a ukáže nám, jak na tom vlastně jsme,“ říká před odvetným zápasem s Bobry hlavní kouč přerovského týmu Lubomír Oslizlo.

Trenéři HC ZUBR Přerov budou mít tedy čtvrtou příležitost vypilovat během přípravného utkání různé herní situace a najít optimální složení obranných dvojic a útočných formací. “Máme další možnost nacvičit obranu středního pásma a zlepšit naši obrannou činnost. Oproti zápasům s Opavou se náš výkon zlepšil, ale musíme rozhodně dál poctivě pracovat,“ dodává Oslizlo. V sestavě přerovských Zubrů by opět neměly chybět dvě nové olomoucké akvizice, které už nastoupily také do úterního zápasu, obránce Robin Staněk a útočník Radek Meidl.

On-line přenos z utkání budete moci tradičně sledovat na serveru www.onlajny.cz

Předpokládané sestavy:

HC Bobři Valašské Meziříčí: M. Vašut (Mocek) - Zrník, Růčka, Vnenk, O. Dvořák, Hruškovský, Vašut, Mlynář, Tatarčík, P. Dvořák, Matějný, Šebesta, Sochorek, D. Varga, Bokroš, Dědek, Vaněček

HC ZUBR Přerov: Tihlář (Okáč) - Pala, Faltýnek, Vlček, Osina, Novák, Staněk, Ryšánek, Halouska - Kolář, Sprušil, Meidl, Kupec, Hanák, Martinák, Menšík, Kohút, Žibrita, Klimecký, Sedlář, Holík