>>> ONLINE PERMANENTKY <<<     POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: CELKEM 259, PATRON 49 (stav k 30.6., 14:00)

Zubři znovu podpoří olomoucký Klokánek, přidáte se v pondělí proti Frýdku i vy?

Zubři znovu podpoří olomoucký Klokánek, přidáte se v pondělí proti Frýdku i vy?
P ř e r o v – Svůj čtvrtý ročník napíše letos projekt Charitativní týden Chance ligy. Jeho první část uspořádá v pondělí 2. prosince HC ZUBR Přerov. V rámci domácího utkání s Frýdkem-Místkem (začátek v 18:00) proběhne v MEO Aréně dobročinná sbírka plenek velikosti 4, přesnídávek a piškotů. Dary opět poputují na podporu olomouckého Klokánku - projektu organizace Fond ohrožených dětí. Zapojit do sbírky se může každý zubří fanoušek, pomozte společně s námi těm, kteří to potřebují!

Plenky velikosti 4, přesnídávky a piškoty můžete v pondělí během utkání s frýdecko-místeckými Rysy ponechat na sběrovém místě. To se bude nacházet uvnitř přerovského zimního stadionu u hlavního vchodu.

Zápas s Frýdkem-Místkem se v MEO Aréně koná v pondělí 2. prosince, úvodní buly je v plánu v 18 hodin. Dobročinnou sbírku předají zástupci HC ZUBR Přerov v již známém sídle Klokánku, v Peřinově ulici v Olomouci.

O Klokánku

Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče (osvojení, pěstounská péče, svěření do výchovy třetí osoby).

(Zdroj: fod.cz)

Kromě sbírky se Zubři Charitativního týdne Chance ligy zúčastní i prostřednictvím aukce. O té budou své fanoušky informovat posléze.

Na pondělní akci zve Pepa „Hrabča" Hrabal