>>> ONLINE PERMANENTKY <<<     POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: CELKEM 356, PATRON 54 (stav k 9.7., 14:00)

Zubři v reprezentaci: Navrátil si zahraje za U20, Suchánka s Ryšavým povolali do U16

Zubři v reprezentaci: Navrátil si zahraje za U20, Suchánka s Ryšavým povolali do U16
P ř e r o v – V prvním ryze listopadovém týdnu nenastoupí A-tým, juniorka ani dorost Zubrů k žádnému mistrovskému utkání. Soutěže mají reprezentační přestávku, někteří Přerované si ale přesto zahrají. Trenéři je povolali do mládežnických národních týmů. Jakuba Navrátila čeká s dvacítkou Turnaj čtyř, Tomáše Suchánka a Martina Ryšavého v dresu šestnáctky zase trio zápasů se Švýcarskem.

Pro reprezentaci do 20 let půjde o poslední přípravný turnaj před světovým šampionátem. Do nominace na Turnaj čtyř v Hodoníně zahrnul trenér Václav Varaďa také útočníka zubřího Áčka Jakuba Navrátila. Rodák z Lipníku nad Bečvou si doposud za dvacítku připsal čtyři starty – všechny v této sezoně – a jednou v nich skóroval. V loňském ročníku odehrál s bilancí čtyř branek a jedné asistence sedm zápasů za výběr do 19 let.

Navrátilovým spoluhráčem bude v Hodoníně další odchovanec Přerova Karel Plášek mladší, který patří brněnské Kometě. Češi se od pátku 9. do neděle 11. listopadu postupně střetnou se Švédy, Rusy a Finy. Všechna utkání začínají v 18:30.

Před šestnáctkou jsou tři zápasy se Švýcarskem v Karlovarském kraji. Kouč Petr Haken ukázal také na dvě tváře z mládežnických kategorií Zubrů – gólmana dorostu Tomáše Suchánka a forvarda dorosteneckého a juniorského celku Martina Ryšavého. Národní tým se v pátek 9. listopadu od 17:30 představí v Sokolově, na stejném stadionu vyzve Švýcary i v neděli od 14 hodin. V sobotu bude jeho duel hostit od 16 hodin Cheb. Na ledě se předvede rovněž zadák Stanislav Svozil z Komety Brno, taktéž zubří odchovanec.