Děkujeme fanouškům a partnerům klubu za podporu HC ZUBR Přerov v sezoně 2021/2022

Změny na pozicích trenérů A-mužstva, do Přerova přichází zkušený Kamil Přecechtěl

Změny na pozicích trenérů A-mužstva, do Přerova přichází zkušený Kamil Přecechtěl
P ř e r o v – Vedení klubu rozhodlo o změnách v realizačním týmu prvního mužstva HC ZUBR Přerov. Na pozici trenéra byl jmenován zkušený Kamil Přecechtěl, nadále u týmu zůstává Petr Dočkal. U mužů naopak končí Vladimír Kočara a David Kudělka, oba se naplno budou dál věnovat přerovské mládeži. Sportovní manažer Pavel Hanák i trenér gólmanů Martin Vojtek ve svých funkcích zůstávají.
„Od vysoké porážky s Budějovicemi jsme za poslední měsíc vyhráli jen jedno utkání za tři body, ztratili jsme plno důležitých bodů na koncích utkání a ani výkony týmu nebyly uspokojivé. Pro nás je bezpodmínečným cílem umístění do 10. místa po základní části a toto je momentálně ohroženo.

Věřím, že Kamil jako zkušený trenér bude pro tým „nakopnutím“, protože to je přesně to, co tým nyní potřebuje. Jsem přesvědčen, že kvalita týmu je lepší než výsledky z posledních zápasů.

Moc děkuji oběma odcházejícím trenérům za jejich dobrou práci. Vladimír Kočara nám v uplynulých dvou sezónách neskutečně pomohl v týmu áčka. Bylo pro něj hodně složité současně skloubit pozici trenéra a zároveň sportovního manažera mládeže. Ode dneška se bude věnovat mládeži na sto procent (v jeho případě i navíc). Stejně tak David Kudělka bude mít své místo u mládeže“,
řekl jednatel klubu Ing. Tomáš Pluháček.