ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Vsetín (ODLOŽENO) | JUNIOŘI: Přerov - Warriors Brno 6:2 | DOROST: Přerov - Poruba (sobota 13:30)

Zápas v Šumperku rozšířil marodku áčka, Zubři po výhře počítají velké ztráty

Zápas v Šumperku rozšířil marodku áčka, Zubři po výhře počítají velké ztráty
P ř e r o v – Z kalendáře roku 2020 zbývají přerovským Zubrům odehrát poslední dva zápasy – ve středu na ledě Havířova a v sobotu doma s Třebíčí. Do obou soubojů půjdou Hanáci v nekompletní sestavě, seznam zraněných se totiž po duelu s Draky ze Šumperka rozšířil. Sportovní úsek klubu proto pracuje na doplnění týmu.
Nově na marodku přibyl obránce Josef Hrabal (zranění v dolní části těla) a útočník Darek Hejcman (zranění ruky). Nemoc pak do boje nepustí nejlepšího střelce modrožlutých barev, útočníka Vlastimila Dostálka.

Mimo hru je navíc stále také forvard Jakub Svoboda (zranění v dolní části těla) a univerzál Jan Fencl (zranění v horní části těla).

Již delší dobu mají Zubři na marodce obránce Lukáše Formana (zranění v horní části těla, návrat po novém roce) a útočníky Jiřího Goiše (zranění nohy, návrat zatím neznámý) s Janem Štefkou (zranění v horní části těla, návrat po novém roce).

Mladíci Martin Ryšavý, Tomáš Machů a Radek Kučeřík si pro změnu plní reprezentační povinnosti. Ryšavý a Machů na kempu U18 ve Vyškově, Kučeřík se představí na Mistroství světa juniorů v kanadském Edmontonu.

„Snažíme se tým doplnit, abychom byli konkurenceschopní. V jednání teď máme možnost nějakých střídavých startů. U některých kluků zranění nejsou vážná, takže věřím, že brzy znovu naskočí do hry. Hodně nám pomůže téměř třítýdenní zápasová přestávka, kterou budeme mít po sobotním utkání. Další zápas hrajeme až ve středu 6. ledna ve Vrchlabí,“ uvedl Pavel Hanák, sportovní manažer Zubrů.