ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Frýdek-Místek (čtvrtek 18:00)
PERMANENTKY ► K dnešnímu dni jste zakoupili 234 permanentek. Děkujeme! (Stav k 27.7., 11:00)

Třetí zápas v pěti dnech. Namísto Jihlavy se Zubři ve středu utkají s kladenskými Rytíři

Třetí zápas v pěti dnech. Namísto Jihlavy se Zubři ve středu utkají s kladenskými Rytíři
P ř e r o v – Už třetí zápas v pěti dnech absolvují přerovští hokejisté. Vlivem odloženého utkání s Vrchlabím, které už se stihlo v MEO Aréně uskutečnit, se Zubrům hokejový program slušně nahromadil. A takto nahuštěných týdnů s jistotou přijde více, Hanákům totiž odpadl i pro středu původně plánovaný soupeř, jihlavská Dukla. Namísto toho alespoň dojde na dohrávku druhého kola s kladenskými Rytíři. Venkovní souboj startuje v 18 hodin.
Rytíři Kladno - HC ZUBR Přerov
Rytíři Kladno - HC ZUBR Přerov
středa 7.10. 18:00
ČEZ Stadion Kladno

Kladno se, podobně jako Jihlava v sezoně 2016/17, v extraligové společnosti dlouho neohřálo. O působení v nejvyšší soutěži přišel Jágrův tým v posledním kole proti Litvínovu a musel se smířit se sestupem. Zubrům se tak po roce vrací na program soupeř, s nímž absolvovali dosud poslední zápasy play-off. Rytíři v březnu 2019 vyhráli čtvrtfinálovou sérii poměrem 4:1.

Kladno jako favorit na postup v úvodu sezony příliš nepřesvědčilo

Kladno se nijak netají tím, že chce proniknout zpátky do extraligových vod. V prvních šesti zápasech ovšem tým trenérů Davida Čermáka, Jiřího Burgera a Jana Kregla o svých plánech hokejovou veřejnost mnoho nepřesvědčil. Na slibný úvod Středočeši deklasovali Kolín 7:1, přičemž se dvěma brankami předvedli Marek Račuk (2+2), Tomáš Pitule (2+4) a Adam Kubík (3+3).

Třemi body se ve stejném zápase blýskla i největší hvězda Chance ligy Tomáš Plekanec (4+4), poté však Rytíři padli doma se Slavií (2:4) a ze Vsetína dovezli pouze bod (3:4p). To alespoň částečně odčinili výhrou 5:1 proti Havířovu, z duelů s Litoměřicemi (2:3p) a Porubou (3:4sn) však znovu brali jen po jednom bodu.