INFO: Zubři nabízí možnost pronájmu ledové plochy v MEO Aréně. Cena pronájmu ledu (1 hodina) je 3000,- Kč.
Informace a objednávky: Aleš Verlík (sekretář klubu), telefon: 777 690 227, email: verlik@hokejprerov.cz

Středeční souboj Zubra s Kozlem. Hanáci chtějí Kolínu oplatit porážku z úvodu sezony

Středeční souboj Zubra s Kozlem. Hanáci chtějí Kolínu oplatit porážku z úvodu sezony
P ř e r o v – Z programu Chance ligy už má velká většina týmů odkrojenou první polovinu. Zubři jsou s devatenácti zápasy napřed oproti některým soupeřům, mezi něž se řadí i jejich nadcházející vyzyvatel. Modrožlutí se ve středu vydají do Polabí, kde své domácí postavení bude hájit nováček z Kolína. Ten je v tabulce šestnáctý. První střet obou soků vyzněl v září lépe pro Kozly, Přerované se tak od 17 hodin budou pokoušet o odplatu.
TJ SC Kolín - HC ZUBR Přerov
TJ SC Kolín - HC ZUBR Přerov
středa 13.1. 17:00
ZS Kolín

Nováček z Kolína. To byl pro Zubry nakonec neplánovaný první soupeř nového prvoligového ročníku. Úvodní dva zápasy svěřenců trenérů Kočary, Grofa a Sklenáře musely být odloženy, proto se do hry dostali až v plánovaném třetím kole, kdy měli po předlouhých 38 letech vyzvat navrátilce do druhé nejvyšší soutěže.

Kozli v podobě papírového outsidera na přerovském ledě nepodali vůbec špatný výkon. Přerov nenechali poposkočit o více než jednu branku a naději na body živili do samého konce. Tři a půl vteřiny před třetí sirénou pak srovnal na 4:4 Lukáš Blaha (1+1) a poslal zápas do prodloužení. V něm právě o výhře hostujícího celku rozhodl Jakub Petržilka (2+4).

Nováček předvádí sympatické výkony. Zabojuje o play-off?

Šestnácté místo v tabulce nemá příliš velkou výpovědní hodnotu. Kolín sehrál zatím o tři duely méně než Přerovští. Dostat se do play-off, které letos pohostí dvanáct týmů, pro něj tedy nemusí být nereálné. Ze startu sezony dokázal bodovat i se silným Vsetínem, či Prostějovem, následně však čtyřikrát prohrál o gól. K bojovnosti tak Kolín potřebuje nasbírat i zkušenosti. Proti Zubrům se pokusí přerušit sérii tří porážek.

S tím souhlasí David Šafránek, který s deseti brankami a stejným počtem nahrávek vede týmovou produktivitu. Na ledě si kolínský kapitán nejvíce rozumí s Václavem Jankovským (6+12) a Zdeňkem Králem (3+15), kteří dokazují, že první kolínský útok má velkou sílu. Fanoušci Chance ligy si z Prostějova mohou pamatovat Lukáše Krejčíka (2+4) a beka Jakuba Husu (5+10), kteří nyní slouží v modrobílém dresu.

Permanentkáři mohou streamy sledovat zdarma

Všichni majitelé permanentních vstupenek na domácí zápasy Zubrů mají nárok na bezplatné sledování živých přenosů z Chance ligy prostřednictvím Hokejka TV. Potřebují k tomu šestimístný kód na zadní straně své permanentky. Pokud se již registrovali, nemusejí podnikat žádné další dílčí kroky a mohou pokračovat ve sledování. Více informací se dočtete ZDE