ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Slavia Praha - Třebíč (sobota 15:00) | JUNIOŘI: Poruba - Přerov 2:3 | DOROST: Přerov - Hvězda Praha 4:1

Realizační tým má moji plnou důvěru, říká jednatel klubu Tomáš Pluháček

Realizační tým má moji plnou důvěru, říká jednatel klubu Tomáš Pluháček
P ř e r o v – Základní část Chance ligy se v pondělí přehoupla do své druhé poloviny. Zubři sice dokázali naplno bodovat s Jihlavou, jinak ale u výsledků v posledních čtrnácti dnech převažuje červená barva. I kvůli domácím neúspěchům v atraktivních zápasech se Vsetínem a s Prostějovem.

Oficiální klubový profil na Facebooku i další média zaplavily komentáře ohledně špatných výkonů týmu a spekulace týkající se odvolání hlavního trenéra Roberta Svobody.

„Ani já nejsem spokojen s posledními výsledky našich hokejistů. Trápíme se v proměňování šancí, góly nám hodně chybí. Je nutné ale říct, že z osmého místa tabulky ztrácíme jen sedm bodů na druhé místo, takže vůbec nevidím důvod k panice. Realizační tým v čele s hlavním trenérem Robertem Svobodou má moji plnou důvěru a rozhodně není na pořadu dne jeho odvolání,“ řekl Tomáš Pluháček, jednatel klubu HC ZUBR Přerov.

Pomyslný olej do ohně ještě přilil článek na webu Přerovského Deníku, který navíc zmiňuje zhoršené vztahy hlavního trenéra s hráči v kabině.

„Celá kabina samozřejmě vnímáme, že se nám momentálně nedaří. Rozhodně ale nemáme špatné vztahy s trenérem. Nevím, odkud to přišlo a kde to vzniklo. Vztahy máme bezproblémové. Budeme tvrdě pracovat, aby se výsledky zlepšily a posunuli jsme se v tabulce bodově výše,“ doplnil za kabinu kapitán týmu Jiří Krisl.

Už ve středu budou Zubři doma hostit Třebíč, v sobotu pak do MEO Arény přijede pražská Slavia. Přerované tak mají možnost poskočit v tabulce z aktuálního osmého místa zase vzhůru.

„Všichni společně pracujeme na tom, abychom současné horší období zlomili a začali být v zápasech zase úspěšnější. Náš předsezónní cíl postoupit do play-off se nemění a budu moc rád, když nás v tomto naši fanoušci podpoří,“ dodal Tomáš Pluháček.