ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Prostějov - Přerov 3:7 | JUNIOŘI: Šumperk - Přerov (ODLOŽENO) | DOROST: Šumperk - Přerov (čtvrtek 19:15)

Přerov dál sází i na odchovance. Novou smlouvu s klubem podepsal Daniel Indrák

Přerov dál sází i na odchovance. Novou smlouvu s klubem podepsal Daniel Indrák
P ř e r o v – První odchovanec přibyl na soupisku hokejistů Přerova pro sezonu Chance ligy 2020/21. Nový kontrakt si v rodném městě vysloužil Daniel Indrák. Devatenáctiletý útočník na seniorské úrovni dosud odehrál 25 zápasů. Loni nastupoval také v nejvyšší juniorské soutěži za brněnskou Kometu.

Podpis Daniela Indráka jen potvrdil, že Zubři chtějí do svého A-týmu čím dál více zabudovávat mladé hráče a vlastní odchovance.

„Dany je dalším z řady přerovských odchovanců. Je ještě velmi mladý, ale už se dokázal probojovat do kádru a týmu. Letos by si měl svými výkony říct o ještě větší roli v mužstvu," konstatoval sportovní manažer HC ZUBR Přerov Pavel Hanák.

Nadějný centr Indrák se v uplynulém ročníku objevil v sestavě MEO patnáctkrát. Kromě modrožlutého dresu oblékal i ten bílomodrý – brněnský. Za juniorku Komety zaznamenal v Poháru DHL 21 startů s bilancí deseti branek a třinácti asistencí. Na juniorské úrovni se zapsal do statistik také na Hané. Zubrům v šesti duelech REDSTONE Extraligy pomohl sedmi trefami a šesti gólovými nahrávkami.

Za Přerov mezi muži celkově naskočil do 25 utkání, připsal si jednu asistenci.

„Už v průběhu loňské sezony jsem měl nabídky jinam, ale žádná se netýkala seniorských soutěží. Chci se už prosadit mezi chlapy, v Přerově jsem odmala a dobře to tu znám," zdůvodnil podpis nové smlouvy Daniel Indrák.