ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Frýdek-Místek (čtvrtek 18:00)
PERMANENTKY ► K dnešnímu dni jste zakoupili 234 permanentek. Děkujeme! (Stav k 27.7., 11:00)

Po více než měsíci se Chance liga konečně probouzí k životu. Zubři zamíří do Frýdku

Po více než měsíci se Chance liga konečně probouzí k životu. Zubři zamíří do Frýdku
P ř e r o v – Celkem dvaačtyřicet dní čekání od sebe budou dělit poslední dva zápasy přerovských Zubrů. Do Česka na podzim s nevelikou pompou dorazila v souvislosti s koronavirovým onemocněním další vlna opatření, která hokejový svět na dlouhé týdny plně omráčila. Chance liga svůj restart zažije po šestitýdenním čekání a v novém rozlosování. Přerované nejprve zamíří do Frýdku-Místku.
HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov
HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov
sobota 21.11. 17:00
Hala Polárka

Frýdek-Místek tráví ligové ročníky ve společnosti profesionálů od sezony 2016/17, která zůstala ze všech pěti jedinou, ve které se probojoval do vyřazovací fáze. První pasáž loňské základní části zakončil až na jedenáctém místě, o šest bodů za osmým Havířovem, se Zubry se tak loni utkal pouze dvakrát. Za stavu 1:1 oba střety došly do prodloužení, v prvním zvítězili po nájezdech Přerovští, v odvetě uspěl po prodloužení Frýdek. Celý ročník nakonec zakončil opět na jedenácté pozici.

V úvodu sezony Frýdek-Místek fanoušky neokouzlil

Rysi v prvních sedmi duelech k souboji vyzývali většinou celky, které se loni umístily na těch nejspodnějších příčkách. Přesto dokázali vybojovat jen devět bodů, tedy o jeden méně než Zubři. Úvodní prohru v Benátkách (2:5) odčinila třinecká farma třemi výhrami s Ústím (6:0), v Kadani (3:2) a v Sokolově (5:1), další tři výsledky už však znovu spadly do červených čísel. Debakl sklidili svěřenci trenérů Vlastimila Wojnara a Jiřího Raszky v Šumperku (0:5), poměrem 3:5 padli shodně s Vrchlabím a Kladnem.

V celku z lašského regionu se zatím náramně daří předsezonní posile Ondřeji Šedivému (6+5). V sedmi zápasech zapsal jednatřicetiletý forvard už jedenáct bodů a svoji úlohu produktivního hráče si zatím dobře plní. Velmi nadstandardní posilu představuje i Radek Veselý, který loni působil v barvách Havířova a Vítkovic. Nyní přešel na stranu rivalských týmů.

Velmi dobrou vizitkou přerovské práce s mládeží je sedmnáctiletý brankářský talent Tomáš Suchánek. Ten se zkraje letošního roku stal kmenovým hráčem Třince, v jehož dresu proti mateřskému klubu odchytal i utkání letního Generali Cupu. Za Frýdek naskočil zatím do čtyř zápasů.

Permanentkáři mohou streamy sledovat zdarma

Všichni majitelé permanentních vstupenek na domácí zápasy Zubrů mají nárok na bezplatné sledování živých přenosů z Chance ligy prostřednictvím Hokejka TV. Potřebují k tomu šestimístný kód na zadní straně své permanentky. Více informací se dočtete ZDE