ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Havířov 4:2 | JUNIOŘI: Přerov - Havířov (pátek 18:00) | DOROST: Přerov - Poruba 5:2
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Na soupisce je další oblíbená tvář, v zubřím útoku bude pokračovat Lubomír Kovařík

Na soupisce je další oblíbená tvář, v zubřím útoku bude pokračovat Lubomír Kovařík
P ř e r o v – Krůček po krůčku až do finální podoby. Zubři postupně odhalují soupisku svého A-týmu pro nadcházející ročník WSM ligy. V něm se představí také další z hráčů, jenž je mezi přerovskými fanoušky hodně oblíbený. Pátým potvrzeným útočníkem je Lubomír Kovařík!
Lubomír Kovařík už se zařazuje mezi stabilní články přerovské sestavy. Dres se Zubrem na hrudi bude oblékat třetí sezonu v řadě. “Moc se na to těším. Už abychom byli zpátky na ledě a zase to celé začalo,“ usmíval se třiadvacetiletý útočník, který finiš uplynulé sezony strávil ve Zlíně a připsal si šest startů za PSG v play-out extraligy. V přerovském dresu zaznamenal patnáct bodů za šest branek a devět asistencí.

I když letní dril řada hráčů v lásce nemá, Kovařík si ho pochvaluje. Zubři už tři týdny polykají ostré tréninkové dávky od kondičního kouče Tomáše Tomigy. Chtějí totiž být maximálně připraveni. “Samozřejmě na ledě je to něco jiného, ale jsem rád, že znovu máme přípravu s ním. Je to super a jde vidět, že nám to hodně pomáhá,“ potvrdil přerovský forvard.

Nejprve střed tabulky, pak sjezd dolů, ale nakonec opět čtvrtfinálová účast. Loňský ročník WSM ligy byl plný zvratů. “Nebylo to jednoduché, protože soutěž je čím dál vyrovnanější. Měli jsme nějaká zranění a po novém roce jsme chytli šňůru venkovních zápasů, která nám vůbec nevyšla. Ke konci se ale ukázala síla našeho týmu i dobrá parta a play-off jsme nakonec udělali,“ vrátil se Kovařík k nedávným bojům.

Cíle do nové sezony? Dál dělat radost skvělým fanouškům a pokusit se v rozhodující fázi o nějaký ten krůček navíc. “Půjdeme do toho s respektem a pokorou. Věřím, že nás fanoušci budou znovu podporovat v hojném počtu. Za loňský rok jim patří velký dík. Byl bych rád, kdybychom šli společně letos třeba i o kousek dál, než v posledních dvou sezonách,“ uzavřel Lubomír Kovařík.
×
Dnes v 18:00 | Jun.
HC ZUBR Přerov
AZ RESIDOMO Havířov