Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v sezoně 2023/24.

Na hokej ve středu zdarma! Budou se zpívat koledy

Na hokej ve středu zdarma! Budou se zpívat koledy
P ř e r o v – Základní část východní skupiny druhé ligy se během minulého víkendu přehoupla do další poloviny a ze svého zběsilého tempa nic nesleví ani v nynější době před Vánocemi. Další kolo je na programu ve středu, kdy na led MEO Arény dorazí Nový Jičín, předposlední tým tabulky. Vstup na zápas bude zdarma, čímž se přerovský klub chce omluvit všem svým příznivcům za předčasně skončený duel se Vsetínem, který pokazily výtržnosti fanoušků. Na utkání se váže i kulturní akce "Česko zpívá koledy", takže přijďte dříve. Program začíná už od 17:45 a hokejové klání odstartuje zhruba deset minut po osmnácté hodině.
HC ZUBR Přerov - HK Nový Jičín
HC ZUBR Přerov - HK Nový Jičín
středa 12.12. 18:00

Přerovští hokejisté absolvovali v posledním týdnu sérii zápasů s Havířovem, která byla hodně náročná, ale na druhou stranu se zase bylo na co dívat. Všechna utkání přinesla obrovský boj, což se při střetu dvou velmi silných mančaftů očekávalo. Ve středu už ale Zubry čeká něco z trochu jiného soudku. Na Hanou zavítá Nový Jičín a ten je pro změnu znám svým defenzivním pojetím hry.

Česko zpívá koledy

Před středečním zápasem Přerov - Nový Jičín se v MEO Aréně uskuteční celorepubliková kulturní akce Česko zpívá koledy. Všechny informace si můžete přečíst v tomto článku.

Na hokej zdarma!

Hokejový klub se chce omluvit všem příznivcům ze nedohraný zápas se Vsetínem, proto je na utkání 24. kola s Novým Jičínem vstup zdarma!

V tabulce patří Novému Jičínu až předposlední deváté místo, což je, vzhledem k předsezónním plánům, velké zklamání. Navíc má za sebou doslova mizerný měsíc listopad, ve kterém z osmi zápasů nezískal ani bod. Není tedy překvapením, že tradiční soupeř Zubrů učinil rázné kroky k tomu, aby nastalo zlepšení. Na pozici hlavního kouče Kamila Glabazňu vystřídal David Handl a vedení klubu se rozloučilo s útočníkem Markem Ivanem, který měl být tahounem mužstva, ale tuto roli neplnil.

Listopad byl pro novojičínský tým špatný, ale prosinec naopak začal dobře. Ve třech velmi důležitých zápasech s Valašským Meziříčím, které je jasně poslední, vybojoval plný počet bodů, čímž se dostal opět blíže k osmé příčce. Přidání další výhry se ve středu budou snažit překazit Zubři, protože by po výborně zvládnutém střetnutí v Havířově neradi doma znovu selhali.

V tabulce produktivity Nového Jičína po třiadvaceti zápasech vede útočník Martin Kabeláč (10+7), který je zároveň nejlepším střelcem i hráčem s nejvyšším počtem trestných minut. Dále najdeme například Adama Uhlára (7+9), velmi zkušeného Petra Macháčka (5+9), první ligou prověřeného Miroslava Škumáta (6+7) či Daniela Bryneckého (6+6). V zadních řadách je nejúspěšnější ostřílený Přemysl Vašut (6+5), jenž je následován Martinem Andrýskem (4+7), mladým Filipem Chvostkem (2+2) a nestárnoucím Petrem Guldou (0+4). Brankářskou jedničkou je sice Lukáš Šrámek, ale poslední tři zápasy proti Valašskému Meziříčí odchytal jeho náhradník Tomáš Kozák.

Sestavy soupeřů v posledním utkání

HC ZUBR Přerov: Vojtek – Ferenc, Vlček, Osina, Kudělka, Pala, Drábek, Tomeček – Sakrajda, Ditrich, Brančík – Sprušil, Kundrátek, Kolář – Goiš, Málek, Hanák – Vaněk

HC Nový Jičín: Kozák – Gulda, Chvostek F., Hruška, Vašut, Foltýn, Skaloš – Kabeláč, Škumát, Mičulka – Uhlár, Zedník, Brynecký – Tomášek, Martinčík, Skyba

Kompletní program 24. kola

HC RT TORAX Poruba – AZ Havířov (úterý 18:00), VHK Vsetín – HC Baník Karviná (středa 17:30) HC ZUBR Přerov – HC Nový Jičín, HC Slezan Opava – HC Frýdek-Místek, HC Bobři Valašské Meziříčí – LHK Jestřábi Prostějov (středa 18:00)

Online přenos

Podrobnou online reportáž ze zápasu HC ZUBR Přerov – HC Nový Jičín můžete sledovat na serveru www.onlajny.cz