ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Vsetín (sobota 17:00) | JUNIOŘI: Přerov - Písek (neděle 13:30) | DOROST: Poruba - Přerov (ODLOŽENO)

Generálka na Chance ligu proti týmu zpod Tater. Zubři vyzvou Liptovský Mikuláš

Generálka na Chance ligu proti týmu zpod Tater. Zubři vyzvou Liptovský Mikuláš
P ř e r o v – Osm zápasů čítající příprava už je téměř u svého konce, což znamená, že za deset dní konečně odstartuje další ročník Chance ligy! Ještě před tím, než Zubři rozjedou svoji sedmou sezonu v profesionálním hokeji po postupu z roku 2015, se musí družstvo trenérů Kočary, Grofa, Sklenáře a Černohouse utkat s posledním soupeřem, jenž na Hanou dorazí až z kotliny pod Tatrami. Zápas s Liptovským Mikulášem začíná v 18 hodin.
přípravné utkání
HC ZUBR Přerov - MHk 32 Liptovský Mikuláš
HC ZUBR Přerov - MHk 32 Liptovský Mikuláš
čtvrtek 2.9. 18:00
MEO Arena Přerov

Byť jsou v přípravných zápasech výsledky až druhořadým faktorem, Zubrům se v nich zatím daří, jelikož ze sedmi zápasů dokázali vyhrát pětkrát. Šestý zelený výsledek se pokusí zapsat proti po Nitře druhému celku ze slovenské Tipos Extraligy, Liptovskému Mikuláši. Ten hrál nejvyšší slovenskou soutěž od rozdělení v sezoně 1993/1994 až do roku 2010, kdy z elity na šest sezon zmizel. Od ročníku 2016/2017 je však zpátky mezi nejlepší slovenskou dvanáctkou. „Liptáci“ nikdy na medailové umístění nedosáhli a jejich dosud největším úspěchem zůstává 26 let staré páté místo. I k němu však mají jako otloukánek daleko. V posledních dvou letech totiž skončili vždy beznadějně poslední.

Slovákům začíná extraliga až 24. září, Liptovský Mikuláš má proto o dva zápasy delší přípravu, než jakou mají Přerované. Ta ale doznala změn, jelikož se červenobílý celek na poslední chvíli přihlásil do Tatranského poháru pořádaného Popradem. Namísto dvou zápasů s Prostějovem a odvety s polským Sanokem (1:4) si tak liptovští hokejisté zahráli proti Spišské Nové Vsi (6:3), Popradu (3:2n) a italskému Pustertalu, s nímž ve finále prohráli 1:3. Po Zubrech vyzvou svěřenci kouče Milana Jančušky také znojemské Orly a na závěr odehrají odvetné zápasy s Žilinou (1:2) a Martinem (2:1).

Online vstupenky a výdej dresů a triček

Vstupenky na přípravný zápas Zubrů proti Liptovskému Mikuláši si můžete zakoupit z pohodlí domova prostřednictvím online systému.

Hodinu před začátkem utkání bude u vstupu do MEO Arény opět probíhat výdej dresů a triček v rámci kompenzací permamentkářům za minulou sezonu.