ONLINE >>> HC ZUBR Přerov - Berani Zlín 1:4

Exkluzivní záběry: Led MEO Arény se stal svědkem žádosti o ruku. Úspěšné!

Exkluzivní záběry: Led MEO Arény se stal svědkem žádosti o ruku. Úspěšné!
P ř e r o v – Když se dva mají rádi a mají rádi i přerovský hokej, může z toho vzniknout nádherná kombinace. V rámci derby se Vsetínem to zaplněným ochozům MEO Arény ukázal odvážný fanoušek Pepa, který svou partnerku Zuzku přímo na ledové ploše požádal o ruku. Chtělo to kuráž a to nic netušící Zuzka patřičně ocenila, do mikrofonu zaznělo „Ano!"

Když Pepa navlékal Zuzce zásnubní prstýnek, diváci aplaudovali. „Nedá se to popsat slovy, bylo to obrovské překvapení a ještě teď žasnu, jak se vše podařilo utajit," svěřila se se slzami v očích fanynka Zubrů Zuzka.

V barvách přerovských hokejových bojovníků buší srce u obou snoubenců. „Jsem fanouškem Přerova přes dvacet let a Zuzka propadla hokeji společně se mnou. Chtěl jsem ji požádat o ruku originálně, a když jsem v listopadu přišel do kanceláře v MEO Aréně s tímto přáním, ani jsem netušil, jak složité plánování tajných zásnub bude. Zuzka si do poslední chvíle myslela, že jde na trestnou pomáhat s přestávkovým programem," prozradil Pepa.

Na bitvu se Vsetínem se povedlo dostat také obě nicnetušící maminky, které na hokej pravidelně nechodí. „I tátové jenom koukali a všichni z toho budeme mít super vzpomínku. Pak jsem se dozvěděl, že ani komentátor, obsluha světelné tabule, ostatní z kanceláře Zubrů nebo třeba kluci z Áčka nic do poslední chvíle netušili," culil se šťastný snoubenec. „Moc děkuji všem lidem z přerovského klubu, že mi takovou žádost o ruku umožnili. Bylo to překrásné!," doplnil.

Pepa se Zuzkou se pak z ledu do útrob MEO Arény projeli nablýskaným vozem Peugeot 3008. Od klubu navíc dostali zásnubní dárek, zápas Hanáků s karlovarskou Energii sledovali v KV Aréně jako VIP hosté.
A jak žádost o ruku na ledě a okamžiky hned po ní zachytila kamera? Mrkněte se!