Junioři zvládli zápas na ledě posledního Rožnova

R o ž n o v - Přerovští junioři zajížděli tento pátek na led beznadějně posledního Rožnova pod Radhoštěm. Zubři rozhodli o svém vítězství v podstatě ihned v první třetině, kdy se ujali vedení již 1:3. Poté gólový účet na svém kontě pouze vylepšovali až do konečné podoby 1:6. Tři kanadské body si připsal za tři asistence přerovský útočník Martin Javora a dal tak základ jasného přerovského vítězství. Utkání tentokrát neprovázeli žádné nehokejové události. Oba týmy se snažili hrát hokej a konečný výsledek 1:6 pro přerovské Zubry je velice zasloužený.
26.kolo, pátek 13.1.2012
HC Černí Vlci - HC ZUBR Přerov
1:6
(1:3, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 11. Bukovjan (Krátký) - 10. Kocan (Javora), 12. Málek (Javora), 13. Vaněk (Řezáč), 22. Tomeček (Gazda), 35. Sklenář (Chovanec), 57. Gazda (Javora). Rozhodčí: Libiger - Havlík, Marek Vyloučení: 2:3, navíc Martyčák (Rožnov) 5 minut + do konce utkání - Tomeček (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:6.
Dohnálek - Švrček, Fryšara, Suchánek, Paťava, Raszyk, Vyvijal, Skopal, Slovák, Babiš, Bukovjan, Křenek, Krátký, Martyčák
J. Sklenář - Vávra, V. Sklenář, Málek, Tomeček, Malínek, Vaněk, Řezáč, Kostiha, Loupal, Šťastný, Gazda, Javora, Kocan, Kebza, Bosák, Chovanec