ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Vsetín 2:6 | JUNIOŘI: Přerov - Mountfield HK 1:0 | DOROST: Plzeň - Přerov 8:1

Junioři doma prohráli s devátým Frýdkem-Místkem

P ř e r o v - Zubři vstoupili do zápasu s Frýdkem-Místkem velmi dobře, během úvodních 5 minut si vypracovali dvougólové vedení a zdálo se, že budou mít utkání pod kontrolou. Hostům se však podařilo rychle odpovědět a začali nebezpečně kousat. Hra se pak přelévala nahoru dolů, ale Zubrům se už frýdeckého brankáře nepodařilo překonat. Naopak hostům se celkem brzy po začátku 2. třetiny podařilo srovnat. Ve 3.třetině si obě mužstva dávala pozor, aby nebyla zbytečně vylučovaná. Frýdek však poměrně brzy, již ve 45.minutě zápasu, strhl vítězství na svou stranu prudkou střelou z hranice kruhů. Necelé 4 minuty před koncem ještě měli Zubři možnost zvrátit nepříznivý stav v přesilovce, ale brankáře Baldíka již nepřekonali. Neuspěli ani v závěrečné 41 sekund trvající power play.
13.kolo, neděle 30.10.2011
HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
2:3
(2:1, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 2. Vávra (Kvapil), 5. Javora (Šťastný) - 7. Mach (Suchý), 27. Dubčák (Fiala), 45. Alina (Suchý, Dohnal). Rozhodčí: Netopil - Novák, Bryška. Vyloučení: 9:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:3.
Vrzala - Vávra, Sklenář, Maršálek, Málek, Kvapil, Malinek, Vaněk, Řezáč, Hlídek, Loupal, Adámek, Šťastný, Gazda, Javora, Kocan, Kebza, Bosák, Vodák, Běhal, Chovanec
Vydržel (5. Baldík) - Mach, Kočko, Blahuta, Dubčák, Vacula, Bártek, Dohnal, Mičulka, Kocurek, Majola, Fiala, ícha, Hamhalter, Maczurek, Kurajský, Ručka, Alina, Suchý