PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Dorost na domácím ledě porazil tým Orlové

P ř e r o v - Dorostenci přerovského Zubru si v boji o záchranu připsali další důležité dva body a počtvrté v řadě na domácím ledě zvítězili. Celek Orlové nalomili už v první třetině, kdy se jim podařilo vstřelit dvě branky. Ke zvýšení stavu jim poté ve druhé části hry pomohla pětiminutová přesilovka. I když soupeř v polovině zápasu snížil na 3:1, tak musel v dalším průběhu zápasu zkousnout další dva góly ve své síti. V závěru už Orlová jen kosmeticky upravila výsledek na konečných 5:2.
24.kolo, pátek 5.12.2008
HC ZUBR Přerov - HC Orlová
5:2
(2:0, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 0:25 Pešat (Žůrek), 16:40 Tomeček (Klimecký), 26:50 Brada (Kocan, Vodák), 44:26 Pešat, 49:13 Kocan (Vodák) - 31:49 Plašek, 52:07 Celner (Ondrek). Rozhodčí: Alka - Cik, Matěj. Vyloučení: 6:3, navíc Maczurek (Orlová) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2.
Sovjak - Kostiha, Bachánek, Kreisel, Matyáš, Tomeček, Šimon, Šťastný, Shejbal, Javora, Navrátil, Loupal, Klimecký, Vodák, Pešat, Gazda, Hrabal, Brada, Kocan, Malínek, Žůrek
Noga (50. Seifert) - A. Weisser, Dusík, Maczurek, Ondrek, F. Weisser, Matušinský, Mrozek, Foukal, Plašek, Szajter, Celner, Přívara, Masola, Divoký, Bazgier, Gorecký, Vrána, Děrgel