Junioři ve Vsetíně přišli o nadějné vedení a nakonec remizovali 4:4

V s e t í n – Junioři HC ZUBR Přerov mají v současnosti hodně napilno. Jejich liga totiž vrcholí a navíc ještě mají na programu několik dohrávek odložených zápasů. K jednomu takovému nastoupili svěřenci trenérů Málka a Dočkala dnes ve Vsetíně. A začátek se jim na Lapači velmi vydařil, protože už po 11 vteřinách poslal Přerov do vedení Vodák. Svůj náskok pak Zubři dokázali díky dvěma trefám Malínka a jednomu zásahu Maši ještě posílit, ale Valaši se nevzdali. Třetí třetina přinesla hodně velkou kanonádu a domácí v ní bleskově smazali třígólové manko. Oba týmy se nakonec rozešly smírně 4:4. K dalšímu zápasu vyjedou naši junioři hned ve středu, kdy je čeká další dohrávka, tentokrát od 18 hodin ve Frýdku-Místku
40.kolo, pondělí 28.2.2011
VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
4:4
(0:1, 0:1, 4:2)
Branky a nahrávky: 41. Klimek, 47. Motloch (Lechner), 48. Klimek (Sochora), 49. Lechner (Vítek, Pokus) - 1. Vodák (Loupal), 24. Malínek (Vávra, Chovanec), 45. Maša (Palička, Sklenář), 46. Malínek (Gazda, Chovanec). Rozhodčí: J. Jeřábek - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 8:11, navíc Žabčík (Vsetín) 5 minut + do konce utkání - Palička (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 4:4.
Šenk - Studený, Boháčik, Kubo, Zbranek, Skýba, Romanov, Vítek, Pokus, Gromus, Sochora, Tyralík, Urban, Žabčík, Lechner, Klimek, Motloch, Kozák
Okáč - Schaffer, Bosák, Hoferek, Navrátil, Hlídek, Sklenář, Vávra, Bachánek - Loupal, Kocan, Vodák, Klimecký, Palička, Maša, Brada, Dočkal, Chovanec, Malínek, Gazda