Junioři vybojovali s Orlovou pouze bod

P ř e r o v - Do Přerova dnes přijel soupeř, kterého přerovští junioři v prvních osmi zápasech tohoto ročníku soutěže dokázali jako jediného porazit, navíc na jeho ledě a debaklem (19.9. Orlová-Přerov 1:8). O tom, že každé utkání je jiné se ale mladí Zubři přesvědčili právě v tomto zápase. Celý zápas byl totiž velmi vyrovnaný. Zubři se sice brzy ujali vedení, ale hosty to nijak nedeprimovalo a snažili se hrát na brejky. Několik jich v průběhu zápasu zlikvidoval přerovský brankář Ginter, ale hostům se přeci jen v 9.minutě podařilo vyrovnat. V závěru první třetiny využili Zubři přesilovou hru a po první třetině tak vedli 2:1. Orlová však hned po 26 odehraných sekundách druhé třetiny znovu vyrovnala. O tři minuty později spálil velkou šanci přerovský Vaněk, a za další minutu už potrestala Orlová faul Zubrů gólem na 2:3. V 33.minutě mohl srovnat Kocan, ale ten bohužel zahodil snad nezahoditelnou šanci. Zubrům se podařilo nakonec vyrovnat ve 43.minutě, krátce po skončení své přesilové hry. Do konce zápasu měly oba tymy ještě několik šancí i vyloučených, ale nic už se na výsledku nezměnilo.
15.kolo, neděle 24.10.2010
HC ZUBR Přerov - HC Orlová
3:3
(2:1, 0:2, 1:0)
Góly: 2. Maša (Maršálek, Javora), 20. Kocan (Bosák), 43. Maša (Blaheta) - 9. Matějíček, 21. Matějíček (Barnošák, Malík), 25. Matějíček (Ovčaří) Rozhodčí: Doležel - Trunečka, Held. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3.
Ginter - Hoferek, Dočkal, Blaheta, Schaffer, Bachánek, Kreisel, Vaněk, Klimecký, Maša, Hlídek, Loupal, Stoklásek, Maršálek, Brada, Javora, Kocan, Bosák, Vodák, Molnár, Chovanec
Žídek - Ovčaří, Lelkeš, Hanus, Ručka, Fábry, Szajter, Matušinský, Musil, Malík, Ondrek, Šebek, Vojtek, Matějíček, Barnošák, Putniors, Gančarčík, Chudoba, Kanaloš