Junioři: Zubrům se v Hodoníně nedařilo, potřetí v sezóně prohráli 2:3

H o d o n í n – Přerovští junioři si v lize připsali další těsnou porážku, která je může hodně mrzet. Už potřetí z pěti zápasů totiž soupeři podlehli 2:3. Po Porubě a domácí Kometě Úvoz se takový výsledek totiž zrodil v dnešním utkání v Hodoníně. Svěřenci trenérů Málka a Dočkala museli během zápasu dohánět dvoubrankovou ztrátu. Na dva góly mladých Drtičů ale dokázali zareagovat. Ve druhé třetině nejdříve snížil Tomáš Stoklásek a v úvodu třetího dějství využil přesilovku Petr Vaněk. Na třetí gól Hodonína už ale poté Zubři odpověď nenašli. V posledních deseti minutách dobývali domácí branku marně a k remíze jim nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře.
6.kolo, neděle 26.9.2010
SHK iClinic Hodonín - HC ZUBR Přerov
0:5
(kontumačně)
Branky a nahrávky: 13. Pekar, 19. Zháňal (Koubek, Běloch), 50. Vrba (Pekar) - 24. Stoklásek (Vodák, Schaffer), 43. Vaněk (Schaffer, Kocan). Rozhodčí: Coufal - Brabec, Pospíšil. Vyloučení: 12:9. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 39. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.
Šurý - Vrba, Lenkovič, Kulyk, Koubek, Mokráň, Miklík, Nekoranec, Zelinka, Juránek, Ivan, Běloch, Bilický, Blažek, Pekar, Konečný, Zháňal, Navrátil, Smetana
Vrzala - Schaffer, Bosák, Hlídek, Sklenář, Molnár, Vávra - Loupal, Kocan, Vaněk - Klimecký, Blaheta, Dočkal - Žůrek, Javora, Chovanec - Brada, Stoklásek, Vodák