PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Dorost remizoval se znojemskými Orly

P ř e r o v - Dorostenci Přerova podruhé za sebou získali bod za remízu. V pátečním 16. kola hostili na svém stadionu tým znojemským Orlů. Po bezbrankové první třetině se soupeř ve 25. minutě dostal v přesilovce do vedení, které dokázal mnohdy i s pořádnou dávkou štěstí ubránit. Přerovští Zubři však v závěru zápasu dokázali velkou aktivitu během přesilové hry proměnit ve vyrovnávací gól, který stanovil konečný výsledek na 1:1.
16.kolo, pátek 31.10.2008
HC ZUBR Přerov - HC LERAM Orli Znojmo
1:1
(0:0, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 58:08 Gazda (Bachánek) - 24:20 Kún (Telesz). Rozhodčí: Netopil - Čech, Velinský. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1.
Dohnal - Šimon, Bachánek, Tomeček, Jordán, Matyáš, Kostiha, Vávra, Příhoda, Žůrek, Gazda, Pešat, Klimecký, Javora, Malínek, Loupal, Navrátil, Brada, Vodák, Kocan, Machálek
Kameš - Bikáček, Pražák, Hobza, Vrbka, Jankových, Nováček, Telesz, Kastner, Kún, Hloušek, Hejl, Mikulášek, Hlávka, Pelikán, Nahodil