PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Dorostenci vybojovali remízu v Břeclavi

B ř e c l a v - Přerovští dorostenci po dvou nešťastných porážkách na ledě ostravské Poruby a v Uherském Hradiště konečně bodovali. Zápas v Břeclavi se však pro mladé přerovské Zubry nevyvíjel z počátku vůbec dobře a po první třetině prohrávali o dvě branky. Svěřenci trenéra Aleše Verlíka ale dokázali nakonec náskok domácích smazat a získali do tabulky jeden bod za konečnou remízu 3:3.
15.kolo, neděle 26.10.2008
HC LVI Břeclav - HC ZUBR Přerov
3:3
(2:0, 1:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 9. O.Bartoš, 12. Bolfík, 38. Polák - 37. Loupal, 40. V.Sklenář (Pešat), 54. V.Sklenář.

Jako první se do střelecké listiny zápasu zapsali domácí. Na začátku 9. minuty zakončil útočnou akci přesnou střelou Bartoš - 1:0. O tři minuty později se břeclavským dorostencům podařilo skóre zvýšit na 2:0. Ze sevření přerovských obránců se vymanil Bolfík a svůj nájezd bez problémů proměnil. Dlouhou pasáž zápasu bez vstřeleného gólu ukončili až v závěru 37. minuty mladí přerovští Zubři. Obrovskou šanci Klimeckého ještě břeclavský brankář dokázal zlikvidovat, ale na střelu Loupala už byl krátký - 2:1. Radost Zubrů však trvala jen necelou půlminutu. Dvoubrankové vedení totiž domácím bleskově vrátil Polák - 3:1. V závěru druhé třetiny hráli přerovští dorostenci přesilovku, kterou zásluhou Sklenáře dokázali současně se sirénou využít - 3:2. Do třetí třetiny nastoupili Zubři s odhodláním zvrátit nepříznivý stav a to se jim sedm minut před koncem zápasu podařilo. Podruhé se v utkání dokázal střelecky prosadit útočník Sklenář a vyrovnal 3:3. V závěru mohli ještě díky velké šanci dorostenci přerovského Zubru pomýšlet i na dvoubodový zisk, ale na vyrovnaném stavu se už nic nezměnilo.