Starší dorost prohrál i doma se Šumperkem a klesl na třetí místo

P ř e r o v – Starší dorostenci HC ZUBR Přerov po hodně nevydařeném utkání v Hodoníně včera zaváhali také doma a díky porážce 1:4 se Šumperkem klesli v tabulce na třetí místo. Zubři přitom ale začali utkání bojovně, když ubránili dlouhou přesilovku soupeře pět na tři. Pak však inkasovali rychlý gól a ve druhé třetině během jediné minuty další dva. Odpověď na přesné trefy mladých Draků hledal Přerov velmi těžce. Z obrovského počtu šancí dokázal využít jen jedinou až za velmi nepříznivého stavu 0:4, kdy se snížil Šnirc. Další změna skóre už poté i přes velkou snahu domácích Zubrů nepřišla a tak starší dorost po výborných výsledcích podruhé v řadě prohrál.
27.kolo, pátek 21.1.2011
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
1:4
(0:1, 0:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 51. Šnirc (Andrýsek) - 4. Horák, 29. Řehák (Žalčík), 29. Langr (Horák), 47. Žalčík (Horák). Rozhodčí: Dědek - Trunečka, Held. Vyloučení: 4:1, navíc Rajnoch (Přerov) 10 minut osobní trest + do konce utkání, Janás (Přerov) 10 minut osobní trest - Řehák (Šumperk) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Průběh utkání: 0:4, 1:4.
Mánek (29. Zemanovič) - Švrček, Adámek, Mašíček, Zbořil, Andrýsek, Tomiga, R. Šťastný, Klusal - D. Šťastný, Rajnoch, M. Kratochvíl - Janás, Gazda, Malínek - Š. Kratochvíl, Řezáč, Čelko - Gremlica, Šnirc, Fibrich
Hoffmann - Navrátil, Stanislav, Vepřek, Nemeškal, Kovář, Nevrlý, Langr, Řehák, Chytil, Nedopil, Malý, Horák, Žalčík, Kastner