Starší dorost doma dvanácti góly deklasoval Opavu!

P ř e r o v – Vánoční přestávka uběhla velmi rychlým tempem a tak se dnes znovu naplno rozjela liga staršího dorostu. Přerov na svém ledě přivítal nepříjemnou Opavu, která sice v první třetině dvakrát inkasovala, avšak po změně stran nadělala Zubrům nemalé problémy. Po snížení totiž Slezané svoji aktivitu zvýšili, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Domácí v závěru druhé třetiny díky slepeným gólům utekli soupeři na rozdíl tří gólů a bojovný výkon potvrdili v závěrečné části, která přinesla hodně ostrou hru. Zubři soupeře nalomili využitými přesilovkami a dál s chutí stříleli. Sedm gólů v posledních dvaceti minutách vedení domácího týmu pořádně navýšilo. Hattrickem se v utkání blýskl obránce Jakub Švrček a Přerov nakonec Opavu vysoko porazil12:2!
24.kolo, neděle 9.1.2011
HC ZUBR Přerov - HK Opava
12:2
(2:0, 3:2, 7:0)
Branky a nahrávky: 10. Kostiha (D. Šťastný), 18. Gazda (Janás, Malínek), 31. Š. Kratochvíl (Řezáč), 39. Švrček (D. Šťastný, Malínek), 40. Zbořil (Řezáč), 42. Gazda (Malínek), 48. Švrček (Mašíček), 49. Rajnoch (Čelko, R. Šťastný), 50. Švrček (Šnirc, Novák), 51. Malínek (Gazda), 54. Řezáč (Rajnoch), 57. Čelko (R. Šťastný, Řezáč) - 27. Harazim (Chvěja, Březina), 35. Cios (Hudeček). Rozhodčí: A. Jeřábek ml., Dohnal, P. Dučák. Vyloučení: 7:13, navíc M. Kratochvíl (Přerov) 10 minut osobní trest, D. Šťastný (Přerov) 5 minut + do konce utkání - Slavík (Opava) 5 minut + do konce utkání. Využití: 5:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 87. Střely na branku: 37:28. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:2, 1:2.
Mánek - Kostiha, Adámek, Mašíček, Švrček, Zbořil, Andrýsek, Tomiga, R. Šťastný, Klusal - D. Šťastný, Rajnoch, M. Kratochvíl - Janás, Gazda, Malínek - Š. Kratochvíl, Řezáč, Čelko - Novák, Šnirc
Kober (41. Kostka, 50. Kober) - Bendík, Humplík, Slavík, Ježek, Hudeček, Harazim, Březina, Rybka, Cios, Fajkus, Holiš, Chvěja, Mikuda, Lichý, Juran