Starší dorost doma porazil i Hodonín a dostal se do čela tabulky

P ř e r o v – Tým staršího dorostu zakončil víkendové působení na domácím ledě další výhrou. V pátek porazil Karvinou a výbornou formu dokázal potvrdit i v dnešnímu utkání proti Hodonínu. Mladí Drtiči se ale v první třetině až do jedenácté minuty statečně drželi, poté však inkasovali tři rychlé góly, které určily další průběh zápasu. Ve druhé třetině dokázal Přerov své vedení ještě zvýšit a totéž se událo také v třetí části, kdy další dvě rychlé trefy dostali domácí do ještě větší pohody. Hodonín dlouho nemohl najít recept na spolehlivě chytajícího Zemanoviče, ale dvě minuty před koncem nakonec dokázal zaznamenat alespoň čestný úspěch. Po výhře 7:1 starší dorost oslavil už deváté vítězství v řadě a díky zaváhání Poruby ve Frýdku-Místku se probojoval na první místo tabulky!
17.kolo, neděle 28.11.2010
HC ZUBR Přerov - SHKM Hodonín
7:1
(3:0, 2:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 11. Rajnoch (D. Šťastný), 13. Fibrich (M. Kratochvíl), 17. Janás, 36. Janás (Mašíček), 40. Šnirc (Zbořil), 44. Kostiha (Rajnoch), 44. Malínek (Janás) - 59. Tomi (Charvát). Rozhodčí: Minář - Dohnal, Novotná. Vyloučení: 7:7, navíc Sedlák (Hodonín) 10 minut osobní trest, Foltýn (Hodonín) 5 minut + do konce utkání. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 57. Průběh utkání: 7:0, 7:1.
Zemanovič - Kostiha, Běhal, Mašíček, Švrček, Andrýsek, Zbořil, R. Šťastný, Hradil - D. Šťastný, Rajnoch, Čelko - Janás, Gazda, Malínek - Fibrich, Řezáč, M. Kratochvíl - Š. Kratochvíl, Šnirc, Novák
Blažek (17. Luner) - Adamec, Kukliš, Polák, Horinka, Foltýn, Vanek, Charvát, Fojtík, Tomi, Polesný, Duchoslav, Ferenčák, Janota, Sedlák, Kučera