Starší dorost na úvod druhé čtvrtiny základní části porazil Prostějov

P ř e r o v – Starší dorostenci HC ZUBR Přerov mají za sebou první čtvrtinu základní části a v neděli dopoledne na domácím ledě odstartovali v derby s Prostějovem tu druhou. Také tento úvod se Zubrům vydařil, i když utkání bylo mnohem vyrovnanější a dramatičtější, než před měsícem v Prostějově. Úvodního gólu se diváci dočkali až v závěru první třetiny a hosté šli po přesném zásahu Matouška do vedení. Nadějný stav ale Jestřábi drželi jen chvíli, start Zubrů do druhé třetiny byl totiž výborný. Nejdříve David Šťastný rychlostí blesku srovnal a pak Ondřej Čelko obrátil misku vah na domácí stranu. Další minuty už pak přinesly jen řadu pěkných zákroků obou brankářů a Zubři tak oslavili doma druhou výhru v řadě. Rivala z Prostějova porazili těsně 2:1.
10.kolo, neděle 24.10.2010
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
2:1
(0:1, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 21. D. Šťastný, 22. Čelko (Rajnoch, Mašíček) - 20. Matoušek (Schrámek). Rozhodčí: Dobeš - Laczko, Janča. Vyloučení: 10:13. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 107. Průběh utkání: 0:1, 2:1.
Mánek - Běhal, Adámek, Mašíček, Švrček, Andrýsek, R. Šťastný, Zbořil, Klusal - D. Šťastný, Gazda, Malínek - Janás, Řezáč, Čelko - Fibrich, Rajnoch, M. Kratochvíl - Š. Kratochvíl, Šnirc, Novák
Vysloužil (24. Kyša) - Dufka, Arnošt, Kaluža, Brančík, Peška, Nazad, Sekanina, Schrámek, Dočkal, Prokop, Štindl, Matoušek, Schejbal, Mašek, Skokánek, Zedník, Vybíral, Koranda, Očenášek, Jurník