Ml.dorost utrpěl v posledním domácím zápase největší debakl

P ř e r o v - Posledním domácím soupeřem mladšího dorostu Zubrů byli Oceláři z Třince. Zatímco soupeři nastoupili v plné síle, Zubrům chyběl v brance zraněný brankář Trelc i několik dalších nemocných hráčů. V sestavě tak dostalo místo i sedm hráčů mladších ročníků, kteří s největší pravděpodobností budou v dresu mladšího dorostu Zubrů bojovat o udržení nejvyšší soutěže v příštím roce. Utkání ovládli od samého počátku až do konce hráči Třince a naši hráči s nimi utrpěli doma letos zatím největší debakl 2:16. První gól Zubrů vstřelil sice už ve 12.minutě Karola, ale už za stavu 0:4. V průběhu zápasu gólový deficit Zubrů rychle narůstal a to ještě Oceláři zahodili dva góly díky tyčkám a několik dalších šancí třeba ze sólových nájezdů nebo minutím z velké části odkryté branky. Druhý gól vstřelil za Zubry v přesilovce Medek až 94 sekund před koncem za stavu 1:15. Utkání se jinak hrálo dlouho velmi čistě, celých 48 minut rozhodčí Klimecký svou pravici nemusel zvednout. Všechny 4 tresty byly uděleny až v posledních 12 minutách zápasu.
35.kolo, pátek 18.3.2011
HC ZUBR Přerov - HC Oceláři Třinec
2:16
(1:5, 0:5, 1:6)
Góly: 12.Karola (Němec), 59.Medek (Kundrátek) - 3.Christov (Jašek), 10.Kovařčík (Cienciala D.), 11.Cienciala A. (Cienciala D.), 12.Jašek (Christov), 19.Kofroň (Pisarik), 28.Jašek (Christov), 28.Cienciala D. (Kovařčík, Kofroň), 30.Petrák (Roman), 38.Pisarik (Cienciala D.), 40.Pisarik (Kovařčík), 43.Cienciala D. (Švaňa, Mičulka), 43.Pisarik, 48.Kofroň (Švaňa), 57.Christov (Růžička), 58.Hečko (Cienciala D.), 60.Kofroň (Cienciala D.). Rozhodčí: Klimecký - Dučák, Dohnal. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:15, 2:15, 2:16.
Obadálek (21.Schneider) - Běhal, Kundrátek, Duda, Daniš, Podepřel, Grygera, Smolka, Metelka - Lisa, Václavíček, Karola, Němec, Medek, Kostiha, Vlach, Novák, Ministr, Blahunek, Kubíček, Jančařík
Cieslar (30.Fendrich) - Mičulka, Pisarik, Cienciala A., Zahradníček, Polášek, Filípek, Heczko, Roman - Kofroň, Cienciala D., Rykala, Kovařčík, Růžička, Christov, Petrák, Pala, Jašek, Švaňa