Mladší dorost prohrál se suverénními Vítkovicemi jen 0:2

P ř e r o v - Mladší dorost Zubrů dnes předvedl velmi sympatický výkon. Vítkovice, které suverénně vedou tabulku extraligy mladšího dorostu a rozdávají svým soupeřům debakly na počkání, sice měly celý zápas více ze hry, i více vyložených šancí, ale brankář Zubrů Trelc zachytal vynikající zápas, soupeřům chytil téměř vše. Za svá záda pustil puk pouze dvakrát. Nejdříve v 10.minutě byli před jeho brankou špatně hlídáni hned dva hráči hostů. Laryšovu střelu Trelc ještě zneškodnil ale jen za cenu vyražení k zcela volnému Schwarzovi a před tím byla prázdná branka. Podruhé jej prostřelil od mantinelu v 36.minutě Kafka, který střílel po ledě mezi hráči. Brankář Trelc puk příliš neviděl a ten mu proklouzl mezi nohama do branky podruhé. Také Zubři si vytvořili několik šancí. Tu největší asi minutu před prvním gólem hostů, když prudkou střelu z hranice útočného pásma Mizera nezachytil a puk pokračoval i za jeho zády, ale mířil bohužel vedle. Ve 37.minutě byl úplně sám před brankou Medek. Poměrně často střílel před brankou i Karola, ale žádná z přerovských akcí gólem neskončila. I když Zubři prohráli, Vítkovice si tentokrát nemohly být vítězstvím jisty téměř až do konce zápasu a Přerov je vůbec prvním týmem v této sezóně, kterému Vítkovice, průměrně střílející více než 8 gólů za zápas, dokázaly za 60 minut vstřelit jen 2 góly.
28.kolo, čtvrtek 3.2.2011
HC ZUBR Přerov - HC Vítkovice Ridera
0:2
(0:1, 0:1, 0:0)
Góly: 10.Schwarz (Laryš), 36.Kafka (Charvát). Rozhodčí: Lakomý (Klvač, Dohnal). Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2.
Trelc - Běhal, Kundrátek, Duda, Vyhňák, Červínek, Grygera - Gremlica, Václavíček, Karola, Němec, Padalík, Medek, Siegel, Kostiha, Novák, Ministr, Tomaník
Mizera - Adamík, Charvát, Illeš, Kafka, Laryš, Ollender, Potočný, Rudl, Řehák, Schwarz, Smrčka, Stanke, Trčka, Churý, Krenželok, Šendera