Mladší dorost držel s Olomoucí krok jen první třetinu

P ř e r o v - V zápase se čtvrtou Olomoucí sice mladší dorost Zubrů inkasoval během prvních 7 minut dva góly, ale jinak se dokázal v první třetině celkem dobře bránit a vytvořit si i několik šancí. Tu nejhezčí dokázal využít v 16.minutě Karola, který si až ze středního pásma najel před brankáře Málka, obešel přitom i obránce a zavěsil do vinklu. Po 1.třetině tak Zubři drželi nadějný stav 1:2. Od druhé třetiny však už hosté měli výraznou převahu a když ve 33.minutě dvěma "slepenými" góly zvýšili už na 1:5, bylo o osudu utkání definitivně rozhodnuto. Stav 1:6, který platil po 2.třetině svítil na světelné tabuli ještě 5 minut před koncem zápasu, i když Olomouc měla ve 3.třetině mnoho vyložených šancí. V posledních 4 minutách se ale hostům podařilo ještě tři góly přidat a odjeli tak z Přerova s vysokou výhrou 1:9.
25.kolo, neděle 16.1.2011
HC ZUBR Přerov - HC Olomouc
1:9
(1:2, 0:4, 0:3)
Góly: 16.Karola - 3.Dittrich (Kropáč), 7.Šoustal (Minařík), 24.Kočiřík (Minařík), 33.Čamek (Klvaňa), 33.Konečný (Beták), 37.Augustin (Beták), 57.Beták (Konečný), 58.Šoustal (Kočiřík), 60.Beták (Rašner). Rozhodčí: Lakomý - Klvač, Navrátil. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:9.
Grigárek - Běhal, Kundrátek, Duda, Vyhňák, Daniš, Červínek, Gremlica, Lisa, Václavíček, Karola, Němec, Padalík, Medek, Fuksa, Siegel, Vlach, Novák, Grygera, Tomaník
Málek - Kropáč, Nesvadba, Rašner, Zbořilák, Majer, Horák, Brandýs, Pokora, Vrána, Konečný, Augustin, Minařík, Markl, Kočiřík, Čamek, Dittrich, Šoustal, Klvaňa, Galeta, Beták