Mladší dorost držel krok se Vsetínem jen 1.třetinu

P ř e r o v - V 15.kole etraligy mladšího dorostu přivítali Zubři na svém ledě šestý tým tabulky VHK Vsetín. Hosté měli ve všech třetinách převahu a vytvářeli si častěji vyložené šance než Zubři. Úvodní gól vstřelili v 8.minutě, když se po střele z první z prostoru mezi kruhy trefil k levé tyči Motloch. Jen o několik seku nd později zahodil stejný hráč sólový nájezd. Na Zubrech byla patrná velká snaha, ale krok udrželi jen do konce první třetiny. 19 sekund před jejím koncem našel z boku skulinku mezi hostujícím gólmanem a jeho brankou Padalík a tak po 1.třetině byla stav ještě nerozhodný. V dalších deseti minutách ale Vsetín přidal na aktivitě a do 30.minuty zvýšil až na 1:4. Zubry gólový příděl trochu rozhodil a před branku hostí se už dostávali jen zřídka, nejčastěji když jim to umožnila svými chybami obrana hostí. V poslední třetině ještě Vsetín přidal další dva góly a závěr utkání se zbytečně přitvrdil. V posledních 5.minutách jsme byli svědky dvou potyček. Utkání tak zvítězili hosté 1:6.
15.kolo, neděle 21.11.2010
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
1:6
(1:1, 0:3, 0:2)
Góly: Padalík (Karola)- 8.Motloch (Grygar, Abdul), 24.Kuchaík, 27.Kuchařík (Hajda), 31.Hajda (Vašíček, Abdul), 47.Helešic, 37.Děrkas. Rozhodčí: Klimecký - Lakomý, Klvač. Vyloučení: 5:8, navíc Trelc (Přerov) 5min.plus do konce Využití: 0:2. V oslabení:0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:6.
Trelc (54.Grigárek)- Grygera, Vyhňák, Červínek, Duda, Daniš, Gremlica ("C"), Václavíček, Medek, Karola ("A"), Němec, Padalík, Fuksa, Siegel, Ministr, Kundrátek, Vlach
Vlach - Vašíček, Skalák, Hryciow, Ščotka, Svozílek, Hajda, Krátký, Grygar, Motloch, Abdul, Kuchařík, Helešic, Christov, Malý, Děrkas, Forch, Tydlačka