Mladší dorost prohrál doma vysoko se Zlínem

P ř e r o v - Ve 12.kole extraligy mladšího dorostu přivítali tentokrát Zubři čtvrtý tým tabulky PSG Zlín. Hosté ovládali hru prakticky celý zápas a Přerováky pouštěli před svého gólmana Halodu jen minimálně. Většinou se tak hrálo na polovině Přerova. Ten odolával jen něco málo přes 5 minut, když skóre otevřel po střele mezi kruhy hostující Rod. Tentýž hráč si připsal i hattrick, protože ve druhé třetině přidal ještě další dva góly, z toho jeden při přesilové hře Zlína. Přesilovky byly dnes velkou zbraní hostů, protože přímo v nich dali další dvě branky v 16. a 53.minutě a jeden vstřelili právě v okamžiku, kdy vypršel trest hráče Kundrátka a ten se tudíž ještě nestačil ani vrátit na led. Jediný přerovský gól padl také při přesilové hře za stavu 0:5 v 36.minutě, když po Gremlicově přihrávce si nabruslil zpoza brankové čáry před branku Karola a hostujícího gólmana prostřelil. I když svůj poslední gól vstřelil Zlín ještě celých 6 minut před koncem, Zubrům se alespoň podařilo zabránit již třetímu dvoucifernému debaklu v řadě a kýžené desítky se tak hosté nedočkali. Je to ale jen malá útěcha, protože zápas i tak skončil debaklem Přerova 1:9 a výsledek zcela odpovídá průběhu hry.
12.kolo, neděle 31.10.2010
HC ZUBR Přerov - Berani Zlín
1:9
(0:2, 1:3, 0:4)
Góly: 36.Karola (Gremlica) - 6.Rod (Hlaváč), 16.Dalajka, 21.Rod, 29.Rod, 34.Bumbál, 42.Hlaváč (Maršálek), 49.Pelánek (Janás, Pavlůsek), 52.Hlaváč, 54.Janás (Hlaváč) Rozhodčí: Klimecký (Lakomý, Zatloukal). Vyloučení: 7:5. Využití: 1:4. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:9.
Trelc (52.Grigárek) - Běhal, Kundrátek J., Duda, Vyhňák, Daniš, Červínek, Gremlica, Karola, Němec, Padalík, Fuksa, Siegel, Kostiha, Vlach, Novák, Ministr, Šesták
Haloda - Galuška, Dalajka, Hladiš, Hlaváč, Hurta, Janás, Kobylík, Maršálek, Pavlůsek, Pelánek, Procházka, Rod, Řezníček, Bumbál, Velčovský, Vyoral, Zaremba