Mladší dorost se štěstím doma porazil Opavu

P ř e r o v - Zápas dvou celků ze spodu extraligové tabulky příliš hokejové krásy nepřinesl. Oběma celkům šlo o hodně a nervozita byla znát na všech hráčích. Opava měla sice po většinu zápasu více šancí, rychleji bruslila, ale její šance buď likvidoval nejlepší hráč domácích - brankář Trelc nebo je hráči Opavy nedokázali dobře zakončit. Jediný gól vstřelili hosté krátce po začátku utkání dokonce při svém oslabení, ale pak se jim zcela přestalo dařit. Zubři vyrovnali ve druhé třetině, když se ze středního pásma až před branku protlačil Karola,ale nedokázal přesně zakončit. Puk ale zůstal u pravé tyče u níž byl dobře najetý Padalík a puk uklidil do odkryté hostující branky. Ve třetí třetině útočili znovu více hosté, ale při jedné přihrávce domácího Lisy před opavskou klec z rohu kluziště si nechtěně srazili puk do vlastní branky. Nepomohla jim ani závěrečná power play a tak všechny tři body zůstaly v Přerově. Dlužno dodat, že především díky velkému štěstí.
9.kolo, neděle 17.10.2010
HC ZUBR Přerov - HK Opava
2:1
(0:1, 1:0, 1:0)
Góly: 34.Fuksa (Karola), 54.Lisa - 4.Heider (Rybka) Rozhodčí: Dohnal - Lakomý, Zatloukal. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:1, 2:1.
Trelc - Běhal, Kundrátek, Duda, Vyhňák, Daniš, Podepřel, Šesták - Gremlica, Lisa, Václavíček, Karola, Němec, Padalík, Fuksa, Siegel, Vlach, Novák, Ministr
Urbisch - Slavík, Hon, Rohovský, Štrbík, Volf, Hlaváček, Fajkus, Levák - Heider, Rybka, Pudich, Hula, Klapetek, Ondruch, Krupa, Beneš, Pražák